Mustang Mach-E® GT

Close
Magneride damping system graphic

Adaptivní odpružení MagneRide®

Adaptivní odpružení MagneRide® se automaticky přizpůsobuje 1000krát za sekundu a udržuje Mach-E GT pevně na vozovce. Výsledkem je plynulá a sebevědomá jízda.

Ford Mustang Mach-E front dash board

Jízdní režim Untamed Plus

Režim Untamed Plus, který najdete výhradně u modelu Mach-E GT, posiluje režim Untamed. Je určený pro závodní okruhy, posouvá vzrušení ještě na vyšší úroveň a spíná výkon vozu na maximum.

* Na základě výsledků pro plně nabitý Mustang Mach-E GT s prodlouženým dojezdem. Odhadovaný dojezd podle WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure). Uvedené hodnoty slouží pro účely srovnatelnosti a měly by být porovnávány pouze s jinými vozidly testovanými podle stejných technických postupů. Skutečný dojezd se může lišit v závislosti na vnějších podmínkách, jako je teplota, způsob jízdy, profil trasy, údržba vozidla a stáří a stav lithium-iontového akumulátoru. Celkový dojezd podle WLTP až 490 km odráží test kombinovaného jízdního cyklu provedený v kontrolovaných podmínkách při okolní teplotě 23 °C bez klimatizace a dodatečné spotřeby energie.