Mustang Mach-E® Rally

Close

Představujeme Mustang Mach-E® Rally. Mustang Mach-E® mířící někam, kde jsme ho nikdy předtím neviděli – na šotolinu. 

 

Mustang Mach-E® s dynamickou akcelerací, výrazným designem a prvky inspirovanými rally. Stvořen pro život na asfaltu i pro hru v terénu. K dispozici v omezeném počtu v Evropě.

 

Můžete si ho detailně prohlédnout v 360° projekci níže. Potom si s pomocí našeho konfigurátoru navrhněte Mustang Mach-E® Rally podle svých představ.

Ford Mustang Mach-E Rally alloy wheel

Připraven na rally

Lesklá bílá 19" kola inspirovaná dlouhou tradicí vozů Ford v soutěžích rally. Spojili jsme je s pneumatikami Michelin CrossClimate 2, vylepšenými brzdovými třmeny Brembo™, blatníky ve stylu rally a prvky na ochranu karoserie. Mach-E Rally také nabídne vyšší světlou výšku.

Mustang Mach-E Rally plugged in

Elektrizující výkon

Připraven na všechno s vylepšeným výkonem 487 k. Akumulátor s prodlouženým dojezdem 91 kWh umožňuje dojezd až 510 km na 100 % nabitíMach-E Rally Range a rychlé nabíjení z 10 % na 80 % za pouhých 36 minutMach-E Rally Home Charging.

Ikonický styl rally

Mustang Mach-E Rally from the front, parked in the woods.

Vyberte si svůj styl

K dispozici v barvách modrá Grabber, černá Shadow, zelená Eruption, bílá Star, šedá Glacier a jedinečná žlutá Grabber. Dokonce máte možnost ozdobit vůz sportovními pruhy.

* Na základě úplného nabití Mustang Mach-E Rally s prodlouženým dojezdem. Odhadovaný dojezd podle celosvětově harmonizovaného zkušebního postupu pro lehká vozidla (WLTP). Uvedené hodnoty slouží pro účely srovnatelnosti a měly by být porovnávány pouze s jinými vozidly testovanými podle stejných technických postupů. Skutečný dojezd se liší v závislosti na vnějších podmínkách, jako je teplota, jízdní chování, profil trasy, údržba vozidla a stáří a stav lithium-iontového akumulátoru. Celkový dojezd 510 km podle WLTP odráží kombinovaný jízdní cyklus a dojezd 409 km podle WLTP Extra High odráží jízdu po dálnici - oba testy jsou prováděny v kontrolovaných podmínkách s okolní teplotou 23 stupňů Celsia a bez klimatizace nebo elektrického zatížení.