Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Osobní vozy > EXPLORER
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

ZCELA NOVÝ FORD EXPLORER

Najděte si svůj Nový Ford Explorer v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu

Jak se rozhodnete?

Který typ a lak karoserie je pro vás ten pravý?

New Ford Explorer 360 overview video

Vyrobený pro luxus, vybavený pro dobrodružství

Zcela nový Ford Explorer představuje mezník v dokonalosti SUV. Jeho elegantní, avšak působivá karoserie je tvarovaná tak, aby působila dojmem rafinovaných schopností. Nádherně do nejmenších detailů zpracovaný a všestranný interiér umožňuje pohodlnou jízdu až sedmi osob a zároveň poskytuje velké množství zavazadlového prostoru. Pokročilý pohon plug-in hybrid v kombinaci s inteligentním náhonem na všechna čtyři kola zajišťuje impozantní výkon s mimořádnou účinností dle potřeby. Ford Explorer je vybaven celou řadou dalších funkcí i chytrých technologií a byl pečlivě navržen tak, abyste mohli dobývat svět pohodlně a stylově.

 

Vyroben pro dokonalost

Usaďte se do kokpitu zcela nového Fordu Explorer a nechte se obklopit řadou nejmodernějších technologií. Díky pokročilému systému volby jízdních režimů přizpůsobte svůj výkon městským silnicím, horským stezkám a všemu mezi tím. Nebo použijte adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go a zvládněte pohodlně i dlouhé cesty. Můžete si dokonce vybrat, zda upřednostnit elektrickou energii, energii benzínového motoru nebo jejich kombinaci. Všechny tyto systémy spolu bezproblémově spolupracují a zvyšují váš zážitek při každé jízdě.  

Lepší způsob cestování

Každá linie palubní desky. Každý steh na luxusních kožených sedadlech. Každý materiál použitý v kabině. Žádný detail nebyl příliš malý, abychom mu při výrobě nádherně zpracovaného a všestranného interiéru zcela nového Fordu Explorer nevěnovali pozornost. Je vybaven prémiovým zvukovým systémem B&O na míru, 12,3palcovým konfigurovatelným přístrojovým štítem a sofistikovaným modemem FordPass Connect. Každá záminka bude dobrá, abyste se mohli projet.

Ford Explorer interior with detail on steering wheel and SYNC screen

Velký výkon bez námahy

Zcela nový Ford Explorer je elegantní kombinací robustních schopností a sofistikované hybridní účinnosti. Precizně navržený hybridní plug-in systém s třílitrovým benzínovým motorem V6 EcoBoost vám pomůže objevovat svět efektivněji než kdy předtím. Pokročilá 10stupňová automatická převodovka s otočným voličem se postará o to, abyste měli vždy zařazen ten správný stupeň. Toto je SUV, které bylo navrženo tak, abyste měli požitek z jízdy a maximální kontrolu nad vozem i silnicí. 

Inteligentní bezpečnostní technologie

Zcela nový Ford Explorer využívá řady pokročilých technologií, které maximálně zvyšují bezpečnost vaši, vašich spolujezdců i všech ostatních účastníků silničního provozu. Systémy jako Pre-Collision Assist s detekcí chodců a ochrana před převrácením aktivně pomáhají předcházet nehodám. Zatímco ostatní, jako je brzdění po nárazu, mohou snížit závažnost nehody.

Ford Explorer parked by the lake 3/4 back view

Vyroben pro dobrodružství

Zcela nový Ford Explorer byl od základu navržen pro spolehlivost a dokonalost. Pohodlně se v něm usadí až sedm cestujících. Pokud všechna zadní sedadla složíte, získáte 2274 litrů všestranného zavazadlového prostoru. S 825 Nm točivého momentu utáhnete až 2500 kg. Takže ať už plánujete víkend na golfu nebo dlouhý výlet s rodinou, nikdy nebudete mít málo místa.

Výbavové stupně pro Ford NOVÝ FORD EXPLORER

Specifikace (PDF 2.1MB)
Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Explorer

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top