Home > Osobní vozy > EXPLORER > Výbava > Komfort a pohodlí

NOVÁ DIMENZE CESTOVÁNÍ

Každá linie na palubní desce, prošívání na kvalitních sedadlech, veškerý materiál použitý pro dotvoření kabiny vozu. Žádný z detailů nebyl pro tvůrce vozu důležitější ke zhotovení perfektně laděné kabiny vozu Ford Explorer. Prémiový audiosystém B&O, 14 reproduktorů, 12,3" digitální přístrojový štít a modem FordPass Connect jsou hlavními prvky interiéru vozu. Již není prostor pro výmluvy, je čas vyrazit na cestu.

Buďte chytřejší

Aplikace FordPass vás udržuje v kontaktu s vaším vozem Ford Explorer. Sledujte polohu vozidla, zamykejte/odemykejte či startujte vozidlo na dálku nebo se vyhněte husté dopravě s funkcí Live TrafficTooltip. Veškeré informace o vozidle, jako je například stav nabití a nádrže nebo tlak pneumatik, ihned zobrazte v aplikaci FordPass ve vašem chytrém telefonu a buďte v obraze.

Hand holding mobile with FordPass App
Ford Explorer interior with steering wheel and SYNC screen

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

Ford SYNC 3 zajistí, že zůstanete neustále připojeni. Tento systém se plynule integruje s vaším chytrým telefonem a umožňuje ovládat vše od telefonních hovorů, hudby a navigace pomocí hlasových příkazů. Umožňuje také zasílat naplánované trasy z aplikace FordPass přímo do navigace vašeho vozidla. 10,1" dotyková obrazovka systému podporuje gesta tažení či přibližování a umožňuje ovládat aplikace jako ve vašem telefonu díky rozhraní Applink, Apple CarPlay a Android Auto.

Hudba v dokonale věrném podání

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. Prémiový audio systém na míru od B&O je přesně to, co můžete očekávat od Fordu Explorer. K dispozici je 980wattový systém se 14 reproduktory, který zvukoví inženýři od B&O vyvinuli a naladili speciálně pro Explorer. Vychutnejte si tedy oblíbené kapely a písničky v soukromé koncertní síni.

Ford Explorer B&O sound system close up
Ford Explorer close crop on Wireless charging

Na vše bylo pamatováno 

Mějte jistotu, že všechna vaše zařízení jsou stále nabitá a připravená k provozu díky podložce pro bezdrátové nabíjení: dokonalý příklad toho, jak je interiér navržen pro maximální čistotu, prostornost, praktičnost a pohodlí.

Ford Explorer electronic parking brake close up

Malá, praktická, šetřící místem

Elektrická parkovací brzda je jednoduchým doplňkem, který nabízí překvapivé výhody. Například máte díky ní více místa v kabině, snadno se používá a nevyžaduje pravidelnou údržbu. Brzdu aktivujete jednoduchých stiskem tlačítka na středové konzoli.

Přístup k nabíjení přes chytrý telefon 

Postarali jsme se o to, aby bylo udržování plug-in hybridu Ford Explorer v nabitém stavu co nejjednodušší. Ford spolupracuje se společností NewMotion, největší evropskou veřejnou sítí nabíjecích stanic. Díky tomuto partnerství budete mít prostřednictvím svého chytrého telefonu přístup k mnoha dalším možnostem nabíjení. Můžete vyhledat nejbližší veřejné nabíjecí stanice a nechat se k nim dovést navigací. Zaplatit lze prostřednictvím aplikace.

Woman checking her phone whilst charging Ford
Top