Home > Osobní vozy > EXPLORER > Výbava > Komfort a pohodlí

Lepší způsob cestování

Každá linie palubní desky. Každý steh na luxusních kožených sedadlech. Každý materiál použitý v kabině. Žádný detail nebyl příliš malý, abychom mu při výrobě nádherně zpracovaného a všestranného interiéru zcela nového Fordu Explorer nevěnovali pozornost. Nabízí prémiový audio systém B&O na míru, bezdrátové indukční nabíjení telefonů a chytrý modem FordPass Connect. Každá záminka bude dobrá, abyste se mohli projet.

Ford Explorer interior with steering wheel and SYNC screen

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

Ford SYNC 3 se plynule integruje s vaším chytrým telefonem a umožňuje ovládat vše od telefonních hovorů a textových zpráv až po hudbu a satelitní navigaci – vše prostřednictvím 10.1" dotykové obrazovky nebo pozoruhodně jednoduchých hlasových příkazů. Systém SYNC 3 nabízí rozhraní AppLink, Apple CarPlay a Android Auto, které vám umožní zobrazovat informace z telefonu prostřednictvím dotykové obrazovky, na které můžete používat i gesta jako zmenšit stažením prstů nebo posunutí.

Váš klíč k propojenějšímu světu 

Zcela nový Ford Explorer je k dispozici s modemem FordPass Connect. Tento výkonný palubní modem* podporuje WiFi (až 4G LTE)‡‡ pro až deset zařízení a přináší dynamické navádění Live Traffic†† přímo do vašeho satelitního navigačního systému. Když modem spárujete s aplikací FordPass v telefonu, odemknete celou řadu nových inovativních funkcí. Například můžete vyhledat své vozidlo a pak je zamknout nebo odemknout na dálku. Vůz můžete vzdáleně nastartovat. Můžete zároveň monitorovat hladinu paliva v nádrži, najeté kilometry i tlak v pneumatikách. Také můžete na svůj mobilní telefon přijímat zprávy o technickém stavu vozidla. A aby bylo vlastnictví plug-in hybridu ještě pohodlnější, můžete zkontrolovat stav nabíjení svého vozidla i nastavení nabíjení, a to vše prostřednictvím chytrého telefonu.

Hand holding mobile with FordPass App
Ford Explorer B&O sound system close up

Hudba v dokonale věrném podání

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. Prémiový audio systém na míru od B&O je přesně to, co můžete očekávat od zcela nového Fordu Explorer. K dispozici je 980wattový systém se 14 reproduktory, který zvukoví inženýři od B&O vyvinuli a naladili speciálně pro Explorer. Vychutnejte si tedy oblíbené kapely a písničky v soukromé koncertní síni.

Na vše bylo pamatováno 

Mějte jistotu, že všechna vaše zařízení jsou stále nabitá a připravená k provozu díky podložce pro bezdrátové nabíjení: dokonalý příklad toho, jak je interiér navržen pro maximální čistotu, prostornost, praktičnost a pohodlí.

Ford Explorer close crop on Wireless charging
Ford Explorer electronic parking brake close up

Malá, praktická, šetřící místem

Elektrická parkovací brzda je jednoduchým doplňkem, který nabízí překvapivé výhody. Například máte díky ní více místa v kabině, snadno se používá a nevyžaduje pravidelnou údržbu. Brzdu aktivujete jednoduchých stiskem tlačítka na středové konzoli.

Přístup k nabíjení přes chytrý telefon 

Postarali jsme se o to, aby bylo udržování zcela nového plug-in hybridu Ford Explorer v nabitém stavu co nejjednodušší. Ford spolupracuje se společností NewMotion, největší evropskou veřejnou sítí nabíjecích stanic. Díky tomuto partnerství budete mít prostřednictvím svého chytrého telefonu přístup k mnoha dalším možnostem nabíjení. Můžete vyhledat nejbližší veřejné nabíjecí stanice a nechat se k nim dovést navigací. Zaplatit lze prostřednictvím aplikace.

Woman checking her phone whilst charging Ford
Top