Home > Osobní vozy > EXPLORER > Výbava > Praktičnost

Vyroben pro dobrodružství

Ford Explorer byl od základu navržen pro spolehlivost a dokonalost. Pohodlně se v něm usadí až sedm cestujících. Pokud všechna zadní sedadla složíte, získáte 2274 litrů všestranného zavazadlového prostoru. S více než 820 Nm točivého momentu utáhnete až 2500 kg. Takže ať už plánujete víkend na golfu nebo dlouhý výlet s rodinou, nikdy nebudete mít málo místa.

Ford Explorer viewed from above showing 7 seats / power fold

Poznejte luxus prostoru

Univerzální interiér Fordu Explorer je vyroben tak, aby uvezl až sedm lidí v luxusu a pohodlí. Sedadla druhé řady jsou vybavena funkcí elektrického snadného vstupu, která zajišťuje snadný přístup do třetí řady. A technologie Power Raise ve třetí řadě umožňuje elektronicky zvedat nebo sklápět sedadla pouhým stisknutím tlačítka.

Dost místa na všechno

I při plném obsazení všech sedadel má Ford Explorer místo pro dvě sady golfových holí. Všechna zadní sedadla lze sklopit na plocho, čímž získáte různé konfigurace zcela variabilního interiéru. Se sklopenými zadními sedadly získáte až 2274 litrů úložného prostoru. A pro co nejlepší využití prostoru má podlaha nákladového prostoru nastavitelnou výšku. To znamená, že můžete zvednout podlahu, abyste vytvořili skrytou schránku, nebo snížit podlahu, abyste maximalizovali prostor pro zavazadla.

Ford Explorer interior showing boot capacity with luggage
Ford Explorer with boat on tow bar parking by the lake

Úctyhodná tažná síla

Pokud se rozhodnete namontovat volitelné tažné zařízení, může Ford Explorer použít točivý moment 825 Nm k tažení až 2500 kg. Takže můžete snadno táhnout karavan, plachetnici nebo téměř cokoli jiného, co potřebujete na víkend.

Potřebujete toho odvézt ještě víc?

Pro přepravu větších nebo neskladných předmětů si lze objednat střešní ližiny a popřípadě i odnímatelné tažné zařízení.

Ford Explorer viewed from above to show roof rails
Ford Explorer interior with person folding seats

Všichni si mohou nabít telefon

Díky USB nabíječce a 12V zásuvkám se žádný cestující v Exploreru nemusí bát, že se mu vybije mobil nebo tablet. Vzadu je dokonce zásuvka na 230 V, takže můžete dokonce používat a nabíjet výkonnější spotřebiče.

Top