• ZÁKLADNÍ CENA OD
     Kč Gross Retail Price (PV)
    včetně 21 % DPH
  • ZVÝHODNĚNÁ CENA OD
     Kč
    včetně 21 % DPH
  • KONFIGURÁTOR

 FORD FOCUS

Poznejte Ford Focus. Přichází s nově tvarovanou přední částí, konektivitou nové generace a pokročilou mild-hybrid technologií EcoBoost Hybrid (mHEV). Zvolit můžete také dvouspojkovou automatickou převodovku PowerShift.Dvouspojková automatická

Focus je k dispozici v řadě výbav, všechny ale spojuje vynikající výkon, inteligentní technologie a vzhled, který si vás získá.

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ FOCUS

Zobrazený model je Focus Titanium

OBJEVTE FOCUS

Podívejte se na video s Fordem Focus

Ford Focus Product Film Video

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

New Ford Focus interior view of dashboard

SYNC 4

Ford SYNC 4 s balíčkem Connected NavigationFord Secure a Connected Navigation a 13,2" dotykovou obrazovkou se bezproblémově propojí s vaším chytrým telefonem prostřednictvím aplikace FordPass a umožňuje vám pohodlně ovládat vše ve vašem vozidle. Od telefonních hovorů až po dálkové zamykání, hudbu nebo navigaci.

Konektivita

Visualisation of regenerative braking on a blue Ford Focus

ECOBOOST HYBRID

Konvenční motor je podporován 48V akumulátorem, což zlepšuje účinnost motoru a snižuje emiseVe srovnání s jinými nehybridními motory.. S akumulátorem nemáte žádné starosti navíc, nemusíte ho připojovat na nabíjení, ani nic podobného. Dobíjí se sám během jízdy, díky rekuperačnímu brzdění. K dispozici je s manuální i automatickou převodovkou.

Motory a převodovky

Ford Focus with open trunk showing wet compartment

VYLADĚNÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR 

Podlaha zavazadlového prostoru je vybavena vertikální přepážkou a novou "mokrou zónou" s gumovou podlahovou rohoží, která vám umožní přepravovat mokré nebo zablácené předměty odděleně od zbytku nákladu.

Praktičnost

New Ford Focus front view

NOVÝ VZHLED

Focus zaujme výraznějšími přepracovanými předními partiemi. Ke změnám došlo u kapoty, nárazníku, mřížky a masky nebo u světel. Předek vozu zdobí výrazné LED světlomety s integrovanými mlhovými světly a na přání dostupnou technologií LED Matrix. 

Sestavte si váš Focus

APLIKACE FORDPASS

Otevřete si pomocí svého chytrého telefonu dveře k celé řadě funkcí konektivity. Díky aplikaci FordPass můžete sledovat polohu a údaje o vozidle, získávat aktuální dopravní informace nebo upozornění na stav vozu apod.

Prozkoumejte FordPass

Man looking at smartphone with FordPass App open
Screen next to a driving wheel showing a map

BALÍČEK CONNECTED NAVIGATION

Focus přináší balíček pokročilých funkcí Connected NavigationFord Secure a Connected Navigation. Díky cloudovému připojení navigace budete mít vždy nejnovější dopravní informace přímo na obrazovce nového, vyspělého systému SYNC 4.

Konektivita

ČALOUNĚNÍ SENSICO©

Nové čalounění sedadel Vinyl Sensico©Výbava na přání v rámci sady Vignale. poskytuje prvotřídní pohodlí a sofistikovaný styl. 

Komfort a pohodlí

Focus interior showing Sensico upholstery

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

K dispozici je řada sad na přání.

VŠECHNY VÝBAVOVÉ STUPNĚ

Specifikace (PDF)

Ford Promotions

SLEDUJTE NAŠE AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY NA FORD FOCUS

Zjištěte více

Pro více informací klikněte na odkazy níže