Klikněte zde pro komunikaci s naším virtuálním asistentem a pro další informace.

FORD FOCUS ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

 • Ford Focus - zvýhodněná nabídka
  Ford Focus

  FORD FOCUS

  Kombi již za 543 900 Kč*

  a s Ford Credit úvěrem 0,99 %**.

  Ford Focus přichází tradičně se skvělými jízdními vlastnostmi a oslnivým, sebevědomým vzhledem. Zaujme vás praktičností a velikostí zavazadlového prostoru o objemu až 635 litrů u verze kombi, který je vybaven vertikální přepážkou a novou „mokrou zónou“ pro přepravování mokrých nebo zablácených předmětů. Komfortu interiéru přispívá 13,2“ barevný dotykový displej se systémem SYNC 4, který zobrazuje veškeré informace pro usnadnění vaší jízdy, dále také integrovaný navigační systém s online cloudovým připojením či intuitivní ovládání hlasem.

  Ford Focus pořídíte již za 513 900 Kč nebo 543 900 Kč za verzi kombi v rámci zvýhodněné nabídky, a to v bohatě vybavené verzi Titanium.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km vč. zajištění mobility až na 5 dní.

   

  *Zvýhodnění platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30.6.2024 nebo do odvolání a je omezeno počtem odebraných vozidel. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  **Ford Credit úvěr 0,99 %, nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30.6.2024. Akontace od 50 %, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Focus ST-Line X.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Focus na operativní leasing
  Ford Focus

  FORD FOCUS KOMBI

  ZA 5 999 KČ MĚSÍČNĚ*

  Titanium 155 k + 7st. Powershift s nadstandardní výbavou a servisními prohlídkami

  Využijte akční nabídku operativního leasingu Ford Lease pro model Ford Focus kombi 1.0 EcoBoost Hybrid (mHEV) 114 kW / 155 koní se 7st. automatickou převodovkou Powershift. Navíc k bohaté standardní výbavě Titanium obsahuje akční splátka 5 999 Kč bez DPH také nadstandardní výbavu dle vašeho výběru v hodnotě 36 280 Kč (bez DPH) a pravidelné předepsané servisní prohlídky.

   

  Můžete si zvolit například následující prvky výbavy:

   • Základní metalický lak

   • Sada Winter

   • Zadní tmavě tónovaná skla Privacy

   • 16“ kola z lehkých slitin

   

  Doba nájmu vozu pro tuto splátku operativního leasingu je 24 měsíců s celkovým nájezdem 40 000 km, zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí.

  *Leasingové splátky jsou určené pro podnikatele a ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Pro další informace či úpravu nabídky pro spotřebitele dle vašich požadavků (např. doba nájmu, celkový nájezd km apod.) se obraťte na autorizovaného prodejce vozů Ford. Akční nabídka platí do 30. 6. 2024 nebo do odvolání a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Více o financování se dozvíte i na www.fordcredit.cz. Vyobrazené modely slouží pouze k ilustrativním účelům. Poskytovatelem operativního leasingu je společnost ALD Automotive s.r.o.. Uvedená splátka zahrnuje pravidelné servisní prohlídky předepsané výrobcem včetně spotřebních dílů.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Focus ST-Line X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Pro více informací klikněte na odkazy níže

Top