Home > Osobní vozy > MUSTANG > Výbava > Dynamika a hospodárnost

S vyšším výkonem přichází i vyšší kultivovanost.

Některých změn na Fordu Mustang si všimnete na první pohled. Jiné je ale třeba slyšet a cítit. To platí především pro upravený motor 5.0 V8 a řadu nových technologií.

Mustang 5 litre engine

Jeden vůz. Dva výkony.

Legendární motor 5.0 V8 dostal zdvojené vstřikování paliva, tvořené kombinací nízkotlakého nepřímého a vysokotlakého přímého vstřikování. Nabízí impozantní výkon 449 k (330 kW) pro verzi GT nebo 460 k (338 kW) pro verzi Bullitt.

Aktivní výfuková klapka

Díky této technologii budete mít zvukový projev svého Mustangu plně pod kontrolou. Aktivní výfuková klapka vykouzlí při silnějším sešlápnutí plynu hlubší, burácivější tón. Navíc ale umožňuje zvolit si vlastní nastavení zvuku pro každý z pěti jízdních režimů. Omezení hlasitosti je také možné nastavit na určitou denní dobu tak, abyste například ráno nevzbudili souseda.

Active Valve Exhaust
Close-up of New Ford Mustang alloy wheel

Přesvědčivý brzdný výkon

Speciálně navržená sportovní brzdová soustava využívá vpředu čtyřpístkové brzdiče a chlazené kotouče. Brzdy jsou propojené s celou řadou bezpečnostních a asistenčních elektronických systémů vozu. Mustang GT s motorem 5.0 V8 se dodává s vysoce výkonným brzdovým systémem se šestipístovými předními třmeny Brembo.

Top