PŘEDPLATNÉ FORD

VÁŠ FORD. JEŠTĚ LEPŠÍ.

 

Více ve vašem účtu Ford Account

 

Více informací o předplatných naleznete níže a po přihlášení do svého účtu Ford Account můžete zjistit, které z nich jsou dostupné pro váš vůz.

ZŮSTAŇTE ONLINE. VŠUDE, KAM SE VYDÁTE.

PLNĚ NABITÁ SVOBODA

Více než 600 000 nabíječek. Jedna uživatelsky přívětivá aplikace. Služba tak důležitá, že jsme ji zpřístupnili bezplatně. Stačí aktivovat BlueOval Charge Network – o zbytek se postaráme.Tooltip

NABÍJECÍ SÍŤ BLUEOVAL CHARGE NETWORK A IONITYTooltip

4300 Kč ročně  Bezplatné zkušební období na jeden rok

Vozy s touto službou.Tooltip

Téměž vždy po ruce a výjimečně rychlé. 

Nabíjecí stanice IONITY se nacházejí na hlavních evropských tazích a představují rychlejší způsob nabíjení vašeho vozu Ford. S naším předplatným budete mít nabíjení na IONITY až o 50 procent levnější.

BlueOval™ Charge Network

JDEME NA TO?

Explore icon

1. OBJEVTE

Podívejte se, jaké předplatné jsou pro váš vůz k dispozici. Stačí se přihlásit do vašeho účtu Ford Account a klepnout na dlaždici Předplacené služby.

Choose icon

2. VYBERTE

U vybrané služby klepněte na „Aktivovat zkušební období“ a postupujte podle pokynů na obrazovce. Službu můžete kdykoliv zrušit.

Start icon

3. ZAČNĚTE

Po uplynutí bezplatného zkušebního období můžete vybrané služby nadále využívat na základě paušálního poplatku. Postup je stejný jako při aktivaci zkušební verze.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Navštivte naši stránku podpory a často kladených otázek (FAQ), kde najdete užitečné tipy, jak využít své vozidlo na maximum. 

FAQ (Často kladené dotazy)