Home > Osobní vozy > NOVÁ PUMA > Výbava > Komfort

Komfort a pohodlí

Nejen hezký na pohled, ale také důmyslný. Interiér Fordu Puma vás obklopí stylovým designem s koženými prvky. Přední sedadla jsou vybavena bederní opěrkou s masážní funkcí pro zvýšení komfortuTooltip. Elegantní detaily interiéru zvyšují pocit sofistikovaného stylu. Široká nabídka chytrých prvků výbavy a inovativních technologií vám dávají pocit naprosté kontroly. Digitální přístrojový štít s 12,3" displejem, pokročilý 8" dotykový displej na středovém panelu a systém SYNC 3, který zajišťuje další služby a funkce včetně vestavěného modemu FordPass Connect, vám ještě více usnadňují každou cestu.

Ford Puma close up on screen showing info from FordPass Connect

Váš klíč ke spojení se světem

Ford Puma je k dispozici s modemem FordPass ConnectFordPass Connect. Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátového připojení 4G LTE WiFiWi-Fi Hotspot 4G LTE až pro deset zařízení a aktuálních informací o dopravní situaciLive Traffic, které se zobrazují přímo na obrazovce satelitního navigačního systému. Informace o místních rizicích, zobrazené jako výstražné symboly v palubním počítači, vás informují o případných překážkách, ke kterým se blížíte. V případě nehody dokáže FordPass Connect dokonce uskutečnit eCall na tísňovou linku a poskytnout informace o poloze vozu.

Stáhněte si aplikaci FordPass a získejte další funkce

FordPass Connect bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilním telefonem a aplikací FordPass. Po připojení budete mít k dispozici řadu nových užitečných funkcí. Například můžete použít mobilní telefon k vyhledání svého vozu či jeho zamknutí/odemknutí na dálku. Můžete monitorovat hladinu paliva v nádrži, najeté kilometry i tlak v pneumatikách. Také můžete na svůj mobilní telefon přijímat zprávy o technickém stavu vozidla. Dále si můžete nastavit navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozidla.

A woman holding mobile phone with FordPass App
Ford Puma close up showing digital cluster

Zobrazení podle vašich preferencí

Jedinečným bodem interiéru Fordu Puma je nový digitální přístrojový štít. Tento chytrý 12,3" barevný LCD displej využívá speciální technologii, která umožňuje zakřivení obrazovky podle tvaru palubní desky, takže celý interiér je tvořen hladšími liniemi. Informace se zobrazují ve vysokém rozlišení ve formě intuitivních a snadno čitelných ikon a mění barvu a konfiguraci podle zvoleného jízdnímu režimu.

Můžete také nastavit, které informace se zobrazí, včetně navigačních upozornění, a naprogramovat přednastavení jednotlivých ovládacích prvků.

Díky systému SYNC 3 nemusíte spouštět ruce z volantu

SYNC 3 je vyladěný systém, díky kterému můžete být neustále připojeni, ovládat telefon, hudební přehrávač a navigaci intuitivními hlasovými pokyny. Dokonce stačí jen říct „mám hlad" a systém zobrazí seznam restaurací v okolí. Umí také číst nahlas textové zprávy (u kompatibilních zařízení). Dotyková obrazovka podporuje gesta jako posouvání prstem a pohyb dvou prstů od sebe a k sobě. K systému SYNC 3 lze připojit zařízení s Apple CarPlay i Android Auto (dle dostupnosti v jednotlivých zemích). Přístup k mobilním aplikacím zajišťuje také rozhraní Applink.

Ford Puma close up on SYNC 3 screen
Ford Puma close up on speakers

Hudba v dokonale věrném podání

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. To je přesně to, co můžete očekávat od zcela nového Fordu Puma. K dispozici máte audiosystém B&O. Prémiový audiosystém o výkonu 575 W byl navržen a doladěn přímo pro Ford Puma zvukovými specialisty B&O. Tato bohatá a výkonná soustava obsahuje 10 reproduktorů včetně subwooferu, který je inteligentně zabudován do zadní přepážky, takže nezabírá místo v zavazadlovém prostoru. Vychutnejte si tedy oblíbené kapely a písničky v soukromé koncertní síni, v niž se kabina vašeho vozu promění.

Sedadla s masážní bederní opěrkou

Přední sedadla řidiče a spolujezdce Fordu Puma jsou vylepšena o funkci bederní masáže pro větší pohodlí a oporu. Po stisku tlačítka uleví masáž unaveným svalům – ideální pro dlouhé cesty (tři způsoby nastavení ).Tooltip

Ford Puma close up on massage seats
Ford Puma close up on removable seat covers

Rozlité nápoje? Zablácené boty? Žádný problém.

Život ve městě může být hektický - rozlité nápoje, bahno a jiné nečistoty na obuvi, domácí mazlíčci... A vy se nechcete neustále starat o to, aby vaše auto bylo bez poskvrny. Proto jsme pro Ford Puma vytvořili nový typ sedadel se zcela snímatelnými potahy vpředu i vzadu. Tyto potahy lze prát v pračce a jsou vybaveny zipem, díky kterému se snadno sundají, když je třeba. U svého prodejce Ford si navíc můžete vybrat z naší rozšířené nabídky potahů na zip jako volitelného příslušenství.

Užijte si slunce

Puma je v nabídce i s panoramatickou střechou, která zcela nahrazuje klasickou střechu. Do vozu tak proudí přirozené denní světlo, které vytváří příjemnou a vzdušnou atmosféru. Přední polovina je elektricky ovládaná a může se odsunout nad zadní část. K dispozici je také sluneční clona. Díky ní se můžete nadýchat čerstvého vzduchu a být při tom chránění před příliš prudkým sluncem.

Ford Puma view of panoramic roof
Top