JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Osobní vozy > PUMA > Výbava > Komfort

Komfort a pohodlí

Nejen hezký na pohled, ale také inteligentní. Interiér Fordu Puma vás obklopí stylovým designem. Elegantní detaily interiéru zvyšují pocit vzdušného a přepychového stylu. Široká nabídka chytrých funkcí a inovativních technologií vám propůjčí naprostou kontrolu nad vozem. Od 12,3" digitálního přístrojového štítu a pokročilého 8" dotykového displeje systému SYNC 3 až po řadu dalších služeb a funkcí dostupných prostřednictvím informačního systému SYNC 3 a vestavěného modemu FordPass Connect byl každý prvek navržen tak, aby byla vaše jízda co nejjednodušší. Přední sedadla pro ST-Line X jsou vybavena nastavitelnou bederní opěrkou. Pokud budete chtít dosáhnout ještě většího komfortu, jako výbava na přání jsou pro ST-Line X dostupná přední sedadla s masážní bederní opěrkou.

Ford Puma close up on screen showing info from FordPass Connect

Váš klíč ke spojení se světem

Ford Puma je k dispozici s modemem FordPass ConnectFordPass Connect. Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně aktuálních informací o dopravní situaciLive Traffic, které se zobrazují přímo na obrazovce satelitního navigačního systému, nebo funkci vzdáleného ovládání vozu pomocí aplikace mobilního telefonu. Zcela novou funkcí je upozornění na nebezpečí na trase. Prostřednictvím symbolů na přístrojovém panelu vás upozorní na případné rizikové situace, ke kterým se blížíte. V případě nehody dokáže FordPass dokonce uskutečnit eCall na tísňovou linku a poskytnout informace o aktuální poloze vozu.

Další funkce získáte, pokud si stáhnete aplikaci FordPass 

FordPass Connect bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilním telefonem a aplikací FordPass. Po připojení budete mít k dispozici řadu nových užitečných funkcí. Například můžete použít mobilní telefon k vyhledání svého vozu či jeho zamknutí/odemknutí na dálku. Můžete monitorovat hladinu paliva v nádrži, najeté kilometry i tlak v pneumatikách. Také můžete na svůj mobilní telefon přijímat zprávy o technickém stavu vozidla nebo si naprogramovat navigaci již z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozidla.

A woman holding mobile phone with FordPass App
Ford Puma close up showing digital cluster

Zobrazení podle vašich preferencí

Jedinečným ústředním bodem interiéru Fordu Puma je nový digitální přístrojový štít. Tento chytrý 12,3" barevný LCD displej využívá volně plynoucí technologii, která umožňuje zakřivení obrazovky podle tvaru palubní desky, takže celý interiér je tvořen hladšími liniemi. Informace se zobrazují ve vysokém rozlišení ve formě intuitivních a snadno čitelných ikon a mění barvu a konfiguraci podle zvoleného jízdnímu režimu. 

Můžete také nastavit, které informace se zobrazí, včetně navigačních upozornění.Tooltip

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

Ford SYNC 3 je prvotřídní systém, díky kterému můžete být neustále připojeni, ovládat telefon, hudební přehrávač a navigaci intuitivními hlasovými pokyny. Dokonce stačí jen říct „mám hlad“, a systém zobrazí seznam restaurací v okolí. Umí také číst nahlas textové zprávy (u kompatibilních mobilních telefonů). Dotyková obrazovka podporuje gesta jako posouvání prstem a pohyb dvou prstů od sebe a k sobě. K systému SYNC 3 lze snadno připojit zařízení s Apple CarPlay i Android Auto (dle dostupnosti aplikace pro jednotlivé země). Přístup k mobilním aplikacím zajišťuje také rozhraní AppLink.

Ford Puma close up on SYNC 3 screen
Ford Puma close up on speakers

Hudba v dokonale věrném podání

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. Přesně tak je tomu v novém Fordu Puma, který disponuje prémiovým audiosystémem B&O. Tento 575wattový audiosystém byl navržen a doladěn zvukovými specialisty B&O. Tato bohatá a výkonná sestava obsahuje 10 reproduktorů včetně subwooferu, který je inteligentně zabudován do boku zavazadelníku, takže nezabírá místo v zavazadlovém prostoru.  Hudbu si také můžete přizpůsobit zvolením hudebního režimu podle své nálady – režimy doladí znění zvuku do posledních detailů tak, abyste si daný okamžik vychutnali co nejvíce. Užijte si tedy oblíbené kapely a písničky v soukromé koncertní síni, v niž se váš vůz promění.

Sedadla s masážní bederní opěrkou

Přední sedadla řidiče a spolujezdce Fordu Puma jsou vylepšena masážní bederní opěrkou pro větší pohodlí. Po stisku tlačítka uleví masáž s třemi nastavitelnými intenzitami unaveným svalům, což je ideální pro dlouhé cesty.Tooltip

Ford Puma close up on massage seats
Ford Puma close up on removable seat covers

Rozlité nápoje? Zablácené boty? Žádný problém.

Život ve městě může být hektický. Nápoje se mohou rozlit, bahno a špína se mohou přenést na podrážkách bot. A vy se nechcete neustále starat o to, aby bylo vaše auto čisté. Proto jsme poprvé na vozidle Ford vytvořili prémiovou úroveň předních a zadních sedadel se snímatelnou sedací plochou a přední částí opěradel na zip, které lze v případě potřeby několikrát vyprat v pračce (mnohonásobným praním se mohou změnit vlastnosti materiálu nebo jeho tvar). Pokud se cítíte na změnu, můžete si jednoduše u svého prodejce Ford vybrat z naší nabídky další potahy na zip jako volitelné příslušenství. Zatoužíte-li po změně, můžete si z naší nabídky vybrat jiný vzor vyměnitelných potahů.Tooltip

Užijte si slunce

Puma je v nabídce i s panoramatickou střechou, která zcela nahrazuje klasický materiál střechy. Do vozu tak proudí přirozené denní světlo, které vytváří příjemnou a vzdušnou atmosféru. Přední polovina je elektricky ovládaná a může se vyklopit přes zadní díl a odsunout dozadu. K dispozici je také sluneční clona po celé délce. Díky ní se můžete nadýchat čerstvého vzduchu a být při tom chránění před příliš prudkým sluncem.

Ford Puma view of panoramic roof
Ford Puma close up of heated steering wheel

Sedadla i volant vás zahřejí

K dispozici jsou vyhřívaná přední sedadla pro řidiče i spolujezdce. Pro dosažení maximálního pohodlí si můžete vybrat ze tří různých nastavení vyhřívání pro každé sedadlo. Vyhřívaný volant vás bude hřát do dlaní za mrazivých rán, zimních dní nebo chladných nocí.

Top