Home > Osobní vozy > ST-Line GLP

Řada ST-Line

Poznejte energii a dynamiku ST-Line, vrcholného vyjádření sportovního designu značky Ford.

Atraktivní kola z lehkých slitin, výrazně tvarovaná karoserie, speciální označení, sada sportovních prvků a designových detailů podtrhne vzhled vaší Fiesty, Focusu, Kugy, Mondea, S-MAXe nebo Edge.

Jezděte stylově, nasedněte do ST-Line.

Najděte si svůj Ford v provedení ST-Line v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

 

Prvky typické pro Ford ST-Line

Ford Fiesta ST-Line seats

Detaily, které zaujmou

Výrazné červené prošití na sportovních sedadlech a řadicí páce si získá vaši pozornost.

Ford Fiesta ST-Line door handle

Decentní označení

Díky předním mlhovým světlometům a speciálnímu logu vystupují modely ST-Line z davu.

Ford Fiesta ST-Line logo

Charakteristický design

Atmosféru dotvářejí nerezové prahové lišty
s označením ST-Line.

Blue Ford fiesta st line on highway

Oslnivý exteriér

Nová řada ST-Line v sobě spojuje praktičnost vozů Ford s výkonem
a podmanivostí sportovních modelů. Od kompletní sady sportovních doplňků karoserie přes speciální litá kola v odstínu Rock Metallic a přední mlhová světla, až po označení ST-Line – nová řada ST-Line se vyznačuje nezaměnitelnými liniemi a dodá vašemu Fordu impozantní vzhled.

Příjemná sportovní atmosféra uvnitř

Na interiér vozů ST-Line je radost pohledět pokaždé, když vyrazíte na cestu. Hliníkové pedály, speciální sportovní volant, prahové lišty s označením
ST-Line – to je jen několik z mnoha jedinečných prvků vozů řady ST-Line. Červeně prošívaná sportovní sedadla navíc nabízejí kromě výrazného bočního vedení, které oceníte především v zatáčkách, i komfort na delší cesty.

Ford Fiesta ST-Line front seats and dashboard
Blue Ford Fiesta ST-Line front tyre

Prvotřídní paleta motorů a sportovní podvozek

Speciálně zvolená paleta pokročilých dieselových motorů a benzínových motorů EcoBoost nabízí pozoruhodný výkon a zároveň výjimečnou hospodárnost. Ford 1.0 EcoBoost je zároveň šestinásobným držitelem ocenění „International Engine of the Year“ ve své kategorii. Pokrokové motory se sportovním odpružením a sníženým zavěšením kol přináší řidiči neopakovatelný zážitek ze sportovní jízdy.

Fiesta ST-Line

Kompaktní, stylová, agilní a nabitá technologiemi, které vám zpříjemní cestu, pomohou zůstat i za jízdy v kontaktu se světem a umožní užít si více zábavy – taková je Fiesta ST-Line. Jedinečné prvky interiéru i exteriéru dodávají vozu charakteristický vzhled a odlišují ho od ostatních modelů. Vůz je navíc možné si upravit zcela dle svých snů díky na přání dostupným sadám a kombinacím barev laků karoserie.

Ford Fiesta ST-Line with steering wheel and dashboard
Ford Puma ST-Line

Puma ST-Line

Sportovní a dynamický exteriér ST-Line dělá z Fordu Puma zcela jedinečný vůz lišící se od ostatních. Je možné vybrat si ze dvou výbavových stupňů – ST-Line a ST-Line X. Mezi charakteristické prvky této řady patří exteriérová sada ST-Line, která zahrnuje například 17“ nebo 18“ kola, detaily exteriéru v černé barvě, zadní sportovní nárazník s difuzorem nebo sportovní odpružení. Ford Puma ale nabízí i řadu dalších prvků, jako je digitální přístrojový štít, startovací tlačítko, sportovní volant nebo červeně prošívané prvky interiéru.

Focus ST-Line

Sportovní exteriér, moderní a komfortní interiér, výjimečné jízdní vlastnosti. Focus ST-Line je vším, co byste od vozu čekali. Z výbavy zaujme sportovní maskou chladiče, sportovním odpružením a jedinečnými detaily v interiéru. Sada Design ST-Line, která je dostupná na přání za příplatek, obsahuje zadní spojler v barvě karoserie, červeně lakované brzdové třmeny a mnoho dalšího.

Ford Focus ST-Line with steering wheel and front dashboard
Ford Kuga ST-Line

Nová Kuga ST-Line

Unikátní spojení sportovní elegance a skvělých jízdních vlastností, to je nová Kuga ST-Line. Vyznačuje se nezaměnitelnými liniemi, detaily exteriéru v černé barvě, sportovním tvarováním nárazníků a lakovanými spodními částmi vozu včetně zadního difuzoru v barvě karoserie. Interiér doplňuje sportovní design s červeným prošíváním čalounění a hliníkovými pedály.

S-MAX ST-Line

Flexibilita, výkon a styl. S-MAX ST-Line se vyznačuje výrazným, sportovním designem s prostorem pro celou rodinu. Interiér nabízí sportovní volant a sedadla, černé detaily interiéru a prostornou a pohodlnou kabinu.

Ford S-MAX ST-Line
Ford Explorer ST-Line

Explorer ST-Line

Zcela nový Ford Explorer představuje mezník v dokonalosti SUV. Jeho impozantní, neotřelý vzhled propracovaný do nejmenších detailů vynikne ještě více ve sportovním provedení ST-Line. Na první pohled zaujme atraktivní černou maskou chladiče a 20" koly z lehkých slitin s broušenou povrchovou úpravou v černo-stříbrném provedení. Interiér doplňují kožené prvky, sportovní tvar volantu a červené prošívání typické pro ST-Line.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top