Home > Osobní vozy > ST-Line GLP

Poznejte energii a dynamiku ST-Line, vrcholného vyjádření sportovního designu značky Ford.

Atraktivní kola z lehkých slitin, výrazně tvarovaná karoserie, speciální označení, sada sportovních prvků a designových detailů podtrhne vzhled vaší Fiesty, Focusu, Kugy, Mondea, EcoSportu, S-MAXe nebo Edge.

Jezděte stylově, nasedněte do ST-Line.

Vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

Prvky typické pro Ford ST-Line

Ford Fiesta ST-Line seats

Detaily, které zaujmou

Výrazné červené prošití na sportovních sedadlech a řadicí páce si získá vaši pozornost.

Ford Fiesta ST-Line door handle

Decentní označení

Díky předním mlhovým světlometům a speciálnímu logu vystupují modely ST-Line z davu.

Ford Fiesta ST-Line logo

Charakteristický design

Atmosféru dotvářejí nerezové prahové lišty
s označením ST-Line.

Oslnivý exteriér

Nová řada ST-Line v sobě spojuje praktičnost vozů Ford s výkonem
a podmanivostí sportovních modelů. Od kompletní sady sportovních doplňků karoserie přes speciální litá kola v odstínu Rock Metallic a přední mlhová světla, až po označení ST-Line – nová řada ST-Line se vyznačuje nezaměnitelnými liniemi a dodá vašemu Fordu impozantní vzhled.

Blue Ford fiesta st line on highway
Ford Fiesta ST-Line front seats and dashboard

Příjemná sportovní atmosféra uvnitř

Na interiér vozů ST-Line je radost pohledět pokaždé, když vyrazíte na cestu. Hliníkové pedály, speciální sportovní volant, prahové lišty s označením
ST-Line – to je jen několik z mnoha jedinečných prvků vozů řady ST-Line. Červeně prošívaná sportovní sedadla navíc nabízejí kromě výrazného bočního vedení, které oceníte především v zatáčkách, i komfort na delší cesty.

Prvotřídní paleta motorů a sportovní podvozek

Speciálně zvolená paleta pokročilých dieselových motorů a benzínových motorů EcoBoost nabízí pozoruhodný výkon a zároveň výjimečnou hospodárnost. Ford 1.0 EcoBoost je zároveň šestinásobným držitelem ocenění „International Engine of the Year“ ve své kategorii. Pokrokové motory se sportovním odpružením a sníženým zavěšením kol přináší řidiči neopakovatelný zážitek ze sportovní jízdy.

Blue Ford Fiesta ST-Line front tyre
Ford Fiesta ST-Line with steering wheel and dashboard

Fiesta ST-Line

Kompaktní, stylová, agilní a nabitá technologiemi, které vám zpříjemní cestu, pomohou zůstat i za jízdy v kontaktu se světem a umožní užít si více zábavy – taková je Fiesta ST-Line. Jedinečné prvky interiéru i exteriéru dodávají vozu charakteristický vzhled a odlišují ho od ostatních modelů. Vůz je navíc možné si upravit zcela dle svých snů díky na přání dostupným sadám a kombinacím barev laků karoserie.

Zcela nová verze ST-Line Red & Black pak povyšuje tuto řadu ještě o stupeň výše díky nevšednímu designu. Se sportovními pruhy na kapotě, střeše a spodní části předního nárazníku v matně černé barvě, vnějšími zpětnými zrcátky v černé barvě s červeným pruhem nebo 17“ koly z lehkých slitin v černé barvě s červeným lemem budete jednoduše nepřehlédnutelní!

Focus ST-Line

Sportovní exteriér, moderní a komfortní interiér, výjimečné jízdní vlastnosti. Focus ST-Line je vším, co byste od vozu čekali. Z výbavy zaujme sportovní maskou chladiče, sportovním odpružením a jedinečnými detaily v interiéru. Sada Design ST-Line, která je dostupná na přání za příplatek, obsahuje zadní spojler v barvě karoserie, červeně lakované brzdové třmeny a mnoho dalšího.

Ford Focus ST-Line with steering wheel and front dashboard
Ford B-Max in Gold parked outside a cafe

Kuga ST-Line

Unikátní spojení sportovní elegance a skvělých jízdních vlastností, to je Kuga ST-Line. Vyznačuje se nezaměnitelnými liniemi, dominantní horní mřížkou chladiče a interiér doplňuje sportovní design charakteristickými detaily, jako jsou sportovní sedadla s čalouněním kůže/velur či hliníkové pedály.

Mondeo ST-Line

Důmyslnost a nadčasovost vozů Mondeo dotváří řada ST-Line, která uchvátí sportovní mřížkou chladiče se vzorem včelí plástve, rozšířenými spodními nárazníky a bočními nástavci prahů či 18“ koly z lehkých slitin. Tento promyšlený a prostorný vůz se sportovním odpružením a hliníkovými pedály se pyšní skvělými jízdními vlastnostmi a inteligentními technologiemi, díky nimž bude zážitek z jízdy ještě podmanivější.

Ford B-Max in Gold parked outside a cafe

Všechny ST-Line modely

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top