ONLINE OBJEDNÁVÁNÍ - FAQ

 • Pro objednávku vozidla navštivte produktovou stránku vozidla a klikněte na tlačítko konfigurátoru nebo navštivte stránku ford.cz a zobrazte si veškeré dostupné konfigurátory jednotlivých vozidel zde ford.cz/pred-nakupem/dalsi-kroky/konfigurator

  Online lze objednat jen vybrané modely.

  Po dokončení konfigurace vyberte nejbližšího autorizovaného prodejce Ford a přihlaste se k Vašemu účtu Ford. Po přihlášení se Vám zobrazí cena vozu a záloha, kterou je potřeba uhradit.

  Po zaplacení zálohy obdržíte potvrzující e-mail a unikátní kód objednávky. Pokud tento e-mail neobdržíte, zkontrolujte prosím nevyžádanou poštu.

  Pokud se rozhodnete objednávku zrušit, přihlaste se do svého účtu Ford. Klikněte na tlačítko Zrušit objednávku a následujte pokyny na obrazovce. Po zrušení objednávky obdržíte hodnotu zálohy zpět dle Vaší původní platební metody. Prosím přečtěte si Obchodní podmínky objednávky zde https://www.ford.cz/uzitecne-informace/ochrana-osobnich-udaju-a-pravni-upozorneni-a-ujednani/obchodni-podminky-ford-online-store

  Zkontrolovat stav Vaší objednávky můžete kdykoliv, stačí se přihlásit do Vašeho účtu Ford.

 • Při objednávce vozidla je nutné uhradit zálohu vybranému prodejci Ford. Výši zálohy si určuje každý prodejce sám a je zobrazena během procesu objednávání.

  Platby prováděné na stránce ford.cz jsou zprostředkovány pomocí třetích stran.

 • Jakmile obdržíme zálohu, odešleme Vám potvrzující e-mail, že Vaše objednávka byla přijata. Stav objednávky pak můžete sledovat ve svém účtu Ford. V případě jakéhokoliv postupu Vám bude odeslán e-mail.

 • Při objednávce vozidla obdržíte unikátní kód Vaší objednávky. Kód je šestimístné číslo, které není závislé na pořadí. Pro Vaši bezpečnost a pohodlí je toto číslo přiděleno pouze Vám a nemůže být přiděleno někomu jinému.

 • Číslo Vaší objednávky je velmi důležité, proto se pokuste ho neztratit. Pokud budete s autorizovaným prodejcem diskutovat cokoliv týkající se Vaší objednávky, vždy bude číslo objednávky požadovat. Číslo objednávky je generováno v okamžiku objednání vozidla, není závislé na pořadí; je to unikátní 8místný kód na základě něhož se plánuje výroba Vašeho vozu.

 • Ano, vůz na firmu objednat lze. Na konci objednávacího procesu pouze zvolte, že vůz je objednáván na firmu.

  Pokud ale objednáváte více než 2 vozidla, obraťte se přímo na autorizovaného prodejce vozů Ford.

 • Pokud chcete upravovat svou objednávku, volejte Zákaznickou linku na telefonním čísle 800 3673 29.

  Doporučujeme změny v objednávce nedělat, jelikož každá změna Vám může prodloužit datum dodání vozidla.

 • Na jednu domácnost lze objednat pouze 2 vozidla.

  Pokud ale objednáváte více než 2 vozidla, obraťte se přímo na autorizovaného prodejce vozů Ford.

 • Ano, autorizovaného prodejce volíte zcela sami, vyberete si toho vámi preferovaného.

 • Pokud se rozhodnete změnit autorizovaného prodejce vozů Ford za jiného, je potřeba svého prodejce kontaktovat a o této skutečnosti ho obeznámit. Prodejce Vám pak poradí, jaké budou další kroky. Je možné, že budete muset zrušit svou objednávku přes Váš účet Ford.

  Poté můžete vůz znovu objednat, vybrat si nového prodejce a zaplatit zálohu.

  Záloha od původního prodejce vám bude vrácena do 7 dnů. Váš nově objednaný vůz však může být doručen později nebo za vyšší cenu než původně objednaný.

 • Objednávky přijímáme pouze online. Pokud však dáváte přednost návštěvě prodejny, zúčastněný prodejce Ford vám rád pomůže, jak postupovat.

 • Měli byste obdržet e-mail upozorňující Vás na potvrzení objednávky, pokud jste tento e-mail neobdrželi, přihlaste se do svého účtu Ford a objednávku potvrďte tam.

  Doporučujeme objednávku potvrdit co nejdříve, pouze tak dokážeme dodržet avizovanou dodací lhůtu. Bez potvrzení může být objednávka zpožděna.

 • V případě, že nastane situace, kdy budete s objednávkou nespokojeni a budete si ji přát upravit, kontaktujte nás.

  Můžete kontaktovat Zákaznickou linku na čísle 800 3673 29 nebo pomocí Živého chatu na webových stránkách.

  Pokud si budete přát objednávku opravdu zrušit, přhlaště se ke svému účtu Ford a klikněte na tlačítko "zrušit" a následujte pokyny na obrazovce. Záloha vám bude vrácena do 7 dnů na Vaši původní použitou platební kartu.

  Pokud jste si objednávali vůz s využitím financování, Vaše objednávka může být zrušena pouze prostřednictvím prodejce vozů Ford.

  Pokud je Vaše objednávka starší než 6 měsíců a došlo k expiraci Vaší platební karty, kontaktujte Zákaznickou linku. Záloha Vám bude vrácena automaticky do 10 pracovních dní.

 • Ano, záloha je vratná v plné výši.

  Pokud se rozhodnete objednávku zrušit, přihlaste se do svého účtu Ford. klikněte na tlačítko Zrušit objednávku a následujte pokyny na obrazovce. Po zrušení objednávky obdržíte hodnotu zálohy zpět dle vaší původní platební metody do 7 dní.

 • Pokud zrušíte objednávku a uděláte objednávku novou, doba dodání se prodlouží.

 • Kdykoliv, kdy dojde ke změně ve Vaší objednávce, obdržíte e-mail. Například e-mail obdržíte, když jde Vaše vozidlo do výroby nebo když bude připraveno k vyzvednutí.

 • Po obdržení e-mailu lze váš Vůz vyzvednout v konkrétní prodejně dealerství, na Vás už je pak pouze domluvit si termín vyzvednutí. Někteří prodejci Ford dokonce nabízí doručení vozu až domů za příplatek.

  Pokud vůz objednáte od prodejce v zemi mimo Vaše trvalé bydliště, nemusíte mít nárok na doručení vozu až domů.

  Způsob doručení vozu lze měnit ve Vašem účtu Ford.

 • Kontaktujte ihned Vašeho prodejce vozů Ford, který se Vám bude snažit maximálně vyhovět.

 • Ne, autorizovaný prodejce se o registraci postará. Pokud vozidlo kupujete u jiného prodejce než u toho v místě Vašeho trvalého bydliště, je možné, že budete muset registraci provést vy. RZ by totiž odpovídala sídlu společnosti prodejce vozů Ford.

 • Kontaktujte prosím svého autorizovaného prodejce vozů Ford.

 • Zákaznický servis je dostupný na telefonním čísle 800 367 329.

  Můžete využít také Živý chat na stránkách www.ford.cz

 • Zákaznická objednávka je smlouva mezi Vámi a zvoleným prodejcem. Obsahuje veškeré smluvní podmínky týkající se koupě vozu.

 • Zákaznická objednávka je právní dokument, který vyžaduje podpis. Pro Vaše pohodlí můžete využít i možnost online podepsání objednávky.

 • Ano, pokud je to pro Vás pohodlnější možnost, zvolte možnost "podepsat objednávku u prodejce".

 • Kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Ford.

 • Přidání položek k již vytvořené objednávce musí být diskutováno s prodejcem vozů Ford.

Ford Mustang Mach-E interior with window rolled down

100% ELEKTRICKÝ. 100% CHARAKTER.

OBJEDNÁVEJTE ONLINE NYNÍ

Objevte Mustang Mach-E

Objednejte online