Home > Servis > Údržba a nabídky > Servis a opravy vozidel
Service and Repair

Servis a opravy vozidel


Aby váš Ford i nadále fungoval na jedničku...

Váš Ford v dobrých rukou

Naše vysoce kvalifikované týmy se postarají o to, aby byl váš Ford v té nejlepší kondici, zůstal zcela bezpečný a aby si udržel co nejvyšší zůstatkovou hodnotu. Můžete očekávat vynikající poměr ceny a výkonu i vysoce kvalitní náhradní díly od lidí, kteří váš automobil znají jako své boty.

Kvalita a vysoká technická odbornost

Coby výrobci známe váš vůz nejlépe. Našim školeným technikům, originálním autodílům Ford i nejmodernějším počítačovým diagnostickým systémům můžete stoprocentně důvěřovat.

Komfortní doplňkové služby

Nabídneme vám relevantní a dostupné služby i on-line informace, například On-line rezervaci servisu, Elektronické servisní záznamy a další specifické servisní služby. Flexibilní a výhodné platební balíčky znamenají, že můžete zaplatit najednou, pomocí přímé půjčky nebo servisního plánu Ford Protect.

Péče o zákazníka

Vaše důvěra je pro nás zásadní. Prodejci a autorizované servisy Ford jsou vám i vašemu vozu vždy k dispozici a ochotně vám nabídnou takové služby, aby se váš Ford co nejdéle udržel v té nejlepší kondici. Dostane se vám přímá informace o tom, jaká oprava by na vozidle měla být provedena a kolik to bude stát.

Opravy související se stářím vozu

S přibývajícími roky může váš Ford potřebovat zvláštní péči. Naše nabídka ekonomického servisu zahrnuje kvalitní originální náhradní díly a servisní služby za dostupné ceny.

Rezervace servisu se slevou

Rezervujte si servisní prohlídku pomocí aplikace FordPass a získejte slevu. Pokud vlastníte vůz, který je starší jednoho roku, v aplikaci se vám automaticky zobrazí zpráva se slevovým kódem, díky kterému získáte 200 Kč slevu na servis svého vozu Ford. V aplikaci si jednoduše vyberte preferovaného prodejce Ford, zvolíte čas, který vám vyhovuje, a rezervujete příští servis Ford.

Nabídka je platná pro online rezervace servisu prostřednictvím aplikace FordPass do 31. 12. 2022. Pokud ještě aplikaci nemáte, stáhněte si ji, přidejte do ní své vozidlo a využijte této jedinečné akce.

Podmínky akce: slevu 200 Kč lze uplatnit při provedení online rezervace servisu prostřednictvím stažené aplikace FordPass. Po registraci a doplnění VIN vašeho vozidla do aplikace vám bude doručena zpráva v aplikaci. Na zprávu pak stačí kliknout, zaznamenat si slevový kód, který je v ní uveden a stisknout Rezervovat servis. Kód se zadává přímo do objednávkového formuláře. Zvýhodnění se vztahuje na celou servisní zakázku provedenou v autorizovaném servisu Ford do 31.12.2022. Nabídka platí pouze pro vozidla starší jednoho roku v době doručení zprávy v aplikaci.

Rezervace servisu
Service and Maintenance Plans

Servisní intervaly

Správná údržba prodlouží životnost vašeho vozidla. Chcete-li, aby váš Ford co nejdéle sloužil jako nový, měli byste mu dopřát pravidelné servisní prohlídky po stanoveném nájezdu nebo časovém období (podle toho, co nastane dříve).

Asistenční služba aktivovaná návštěvou servisu

Evropská asistenční služba zdarma ke každé běžné prohlídce.

Ke každé servisní prohlídce u autorizovaného prodejce nebo servisu Ford získáte zdarma asistenční službu po celé Evropě, která platí od data návštěvy servisu do termínu další pravidelné prohlídky.

Roadside Assistance
Ford Pass App

Připravujeme…

Tyres

Informace o pneumatikách

Pneumatiky jsou vaším jediným kontaktem s vozovkou, přičemž každá pneumatika se povrchu dotýká plochou o velikosti dlaně. A tím nejlepším místem, kde zakoupit ty nejvhodnější pneumatiky, je váš autorizovaný prodejce nebo servis Ford.

Kvalita oprav

Zajistíme vašemu Fordu bezproblémový provoz a nabídneme mu špičkové služby, až bude potřebovat opravit.

Ford employee inspecting clipboard next to car tyre
In case of an accident

V případě nehody

Několik drobných pravidel může pro mnohé řidiče v případě nehody znamenat hotovou spásu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top