Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT COURIER > Výbava > Užitná hodnota

Velkorysý prostor. Snadný přístup.

Pro nový Transit Courier je téměř každá práce hračkou. Díky délce ložné plochy 1620 mm a nosnosti až 600 kg je v něm víc než dost místa na náklad, nářadí i další vybavení. Na přání dodávaná sklopná přepážka s výpletem v kombinaci se sklopným sedadlem spolujezdce pak umožňuje naložit předměty o délce až 2,59 m. Nakládku a vykládku zboží usnadňují i boční posuvné dveře.

 

Ford Transit Courier folding mesh bulkhead

Praktický průvlak na dlouhé předměty

Nový Transit Courier je k dispozici s několika typy přepážek, které oddělují kabinu od nákladového prostoru. Na přání dodávaná sklopná mřížová přepážka v kombinaci se sklopným sedadlem spolujezdce umožňuje naložit předměty o délce až 2,59 m.

 

Působivý a dobře přístupný nákladový prostor

Nákladový prostor nového Transitu Courier se pyšní excelentními parametry: délkou ložné plochy, šířkou mezi podběhy i využitelnou výškou. Jeho objem činí 2,3 m3 a ložná plocha má délku 1620 mm. A pokud je ve voze namontovaná standardní přepážka, otevřením posuvných bočních dveří vznikne nakládací otvor o šířce 453 mm.

New Ford Transit Courier smart load space
Cargo tie-down points

Praktičtější ukotvení nákladu

Úchyty pro ukotvení nákladu se často nacházejí na podlaze. Při zajišťování nákladu k nim však není vždy snadný přístup. Transit Courier má proto úchyty těsně nad podlahou na stěnách nákladového prostoru. Snadněji se k nim dostanete, nepřekážejí na podlaze a nezůstávají v nich nečistoty.

 

Abyste mohli pracovat i za tmy

LED osvětlení nákladového prostoru, dodávané jako výbava na přání, usnadní nakládku a vykládku potmě.

 

Cargo area lighting
Ford Transit Courier man in snow gear

Důkladně otestovaný

Veškeré materiály použité v interiéru byly podrobeny náročným testům, aby byla zajištěna jejich maximální životnost. Menší opotřebení znamená, že si vůz déle uchová svůj elegantní, profesionální vzhled a zůstatkovou hodnotu.

Prodloužené servisní intervaly

Intervaly pravidelné údržby jsou stanoveny na 1 rok nebo 30 000 km pro zážehové motorizace. Vznětové motory mají stanovený servisní interval pravidelné údržby na 1 rok nebo 15 000 km. Po dobu životnosti vozu tak ušetříte nemálo peněz.

Red Ford Transit Courier long service intervals
Specialist support from Ford Transit Centres

Ford Servis

Společnost Ford disponuje širokou sítí autorizovaných servisů po celé Evropě, což znamená, že nikdy nebudete příliš dakeko od specialistů, kteří vám pomohou nebo poskytnou servis.

Top