Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT BUS M2 > Výbava > Pohodlí a praktičnost

V pohodlí a v kontaktu se světem

Když je váš minibus plný a máte před sebou dlouhou cestu, je důležité, abyste se vy i vaši spolucestující cítili co nejpříjemněji. Nový Transit Minibus je proto plný vyspělých technologií a inteligentních funkcí, které zajišťují maximální komfort bez ohledu na to, kde sedíte.

Hand with mobile showing FordPass Connect

Váš klíč k propojenějšímu světu

Nový Transit Minibus je nyní k dispozici s modemem FordPass Connect.FordPass Connect - Palubni modem Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátové sítě 4GWi-Fi Hotspot 4G až pro deset zařízení, takže vy i vaši cestující můžete vždy zůstat připojeni. A s aktuálními dopravními informacemiLive Traffic - Van doručovanými přímo do navigačního systému SYNC 3 můžete dovézt své cestující do cíle včas. Můžete také na dálku sledovat stav svého vozidla a dokonce zkontrolovat, zda není nutná nějaká údržba. Poprvé v historii je nový Transit vybaven modemem FordPass Connect. Systém nabízí řadu jedinečných výhod včetně bezdrátové sítě 4GWi-Fi Hotspot 4G pro až deset zařízení a informací o dopravní situaci v reálném časeLive Traffic - Van, které vám dodává přímo do navigačního systému vozu. V kombinaci s aplikací FordPass ve vašem telefonu budete schopni kontrolovat, zda jste nezapomněli zamknout, a také zamykat a odemykat na dálku. Také si můžete nechat ukázat polohu své dodávky na mapě – takže už vám nebude dělat starosti, že zapomenete, kde jste v cizím městě zaparkovali.

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

SYNC 3 je zatím nejpokročilejší verzí našeho systému. Je rychlejší a jednodušeji se obsluhuje, má vylepšené hlasové ovládání a ještě více funkcí. Ovládání usnadňují větší softwarová tlačítka grafického rozhraní. Dotyková obrazovka o úhlopříčce 8" nyní podporuje gesta známá z chytrých telefonů a tabletů. Výsledkem je ještě intuitivnější pohyb v menu. Součástí SYNC 3 jsou rovněž softwarová rozhraní AppLink, Apple CarPlay a Androdid Auto, která umožňují zobrazovat informace z vašeho chytrého telefonu na palubní obrazovce

Ford Transit Minibus interior LCD screen close up
New Transit Minibus birds eye view showing seating space through transparent roof

Komfortně odveze až 18 osob

Nový Transit Minibus je k dispozici až s 18 sedadly. Na sedadlech se sklopnými opěradly a integrovanými loketními opěrkami (sériově v modelech Trend a Limited) se mohou cestující pohodlněji usadit a užívat si cestu.* Součástí ergonomicky tvarovaného sedadla řidiče může být na přání dodávaná loketní a bederní opěrka. Je také vyhřívané a elektronicky nastavitelné v deseti směrech. Snadno tak naleznete optimální polohu pro řízení, a to i při střídání řidičů.

Více místa pro zavazadla

K dispozici jsou také stropní přihrádky na zavazadla, které umožňují využít vnitřní prostor na maximum. Cestující tak mají na výběr více možností, kam odložit své věci. Dlouhé cesty přes noc zpříjemní sériově dodávané LED čtecí lampičky.

New Ford Transit Minibus close up on overhead luggage racks
New Ford Transit Minibus close up on easy fuel cap

Ford Easy-Fuel proti záměně paliv

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva prakticky nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož je systém Ford Easy Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Top