Transit in Blue on the road

MODERNIZOVANÝ FORD TRANSIT

ODOLNÝ. SCHOPNÝ. AUTENTICKÝ.

Ceníky

Věrný svým kořenům. Modernizovaný Ford Transit navazuje na legendární předchůdce a přichází s vylepšenými technologiemi a dosud nejpokročilejší konektivitou pro maximalizaci produktivity. Dorazí v roce 2024 spolu s modernizovaným plně elektrickým E-Transitem.

VÝKONNÝ A HOSPODÁRNÝ

Široká nabídka motorů, převodovek a způsobu pohonu.

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

The new ford interior

INTERIÉR

Chytřejší ve všech ohledech. K novinkám patří 8" digitálně-analogový přístrojový štít. Součástí standardní výbavy je také 12" dotykový displej systému SYNC 4, který se dokáže spárovat se dvěma chytrými telefony současněmobilní zařízení za jízdy a prostřednictvím vestavěného navigačníhoNavigace SYNC 4 a FordPass Connect systému poskytuje dopravní informace v reálném čase. Konektivitu zajišťuje 5G modemOnline služby a funkce.

Ford Transit in White in the road

EXTERIÉR

Upravená konstrukce s přepracovanou přední nápravou a lehčími podvozkovými komponenty maximalizují nosnost vozu. Modernizovaný Ford Transit nabídne působivou řadu karosářských provedení jako Van, Kombi, DCiV, BUS M2, podvozek s kabinou a plošina.

Driver assistance

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Modernizovaný Ford Transit má bohatou standardní výbavu, která obsahuje např. systém Pre-Collision Assist, tempomat, asistenta pro jízdu v pruzích, funkci rozpoznávání dopravních značek a zadní parkovací senzory.

Sady asistenčních systémů řidiče na přání zahrnují systém hlídání mrtvého úhlu, inteligentní adaptivní tempomatAsistenční systémy SYNC nebo 360stupňovou parkovací kameru. Řidič se na modernizovaný Ford Transit může spolehnout i v těch nejnáročnějších pracovních dnech.

Ford Transit loadspace

UŽITNÉ VLASTNOSTI

Nákladový prostor o objemu až 15,1 m³ a délka nákladového prostoru až 4 256 mm. Nová, na přání dodávaná, funkce Doručovací asistent šetří řidiči čas a zvyšuje bezpečnost. Modernizovaný Ford Transit nabídne také možnost integrace ovládání přídavných funkcí u vozidel s přestavbou prostřednictvím dotykové obrazovky. 

Pro více informací klikněte na odkaz níže