FORD E-TRANSIT

Plně elektrický. Nula kompromisů. Ford E-Transit je naše první plně elektrická dodávka.

Elektrický Ford Transit vznikl, aby pomohl vašemu podnikání dosahovat cílů udržitelnosti bez kompromisů v přepravní kapacitě nebo všestrannosti.

Vůz je napájen 400V akumulátorem o využitelné kapacitě 68 kWh. Vznikl s cílem umožnit vaší firmě prosperovat a zároveň dosahovat stanovených ekologických cílů. Akumulátor E-Transitu přináší obdivuhodný dojezd až 309 kmTooltip na jedno nabití. Pomocí naší nové kalkulačky dojezdu zjistíte, jak daleko v závislosti na podmínkách jízdy dojedete. Vyzkoušejte naši kalkulačku dojezdu.

Dostupný ve dvou výškách a třech délkách, E-Transit nabízí až 15,1 m3 nákladového prostoru. Množství konfigurací vozu zaručí, že najdete pro své podnikání přesně to, co potřebujete.

VYBERTE SI SVŮJ E-TRANSIT

Ať už je vaší prioritou převoz většího počtu pasažérů nebo velký nákladový prostor, uzavřená dodávka nebo otevřený podvozek – můžete si vybrat a nakonfigurovat perfektní E-Transit přímo pro vaše podnikání.

L2 = Střední rozvor, L3 = Dlouhý rozvor, L4 = Dlouhý rozvor, delší převis vzadu

H1 = Nízká střecha, H2 = Středně vysoká střecha, H3 = Vysoká střecha

PODÍVEJTE SE, JAK JEZDÍ

E-Transit front three-quarter view

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

NENÁROČNÉ DOBÍJENÍ

E-Transit charging graphic

INTELIGENTNÍ KONEKTIVITA

Person using FordPass Pro app

FORDPASS PRO

Bez ohledu na to, zda pracujete s jedním vozidlem, nebo jich provozujete pět, aplikace FordPass Pro vám pomůže zachovat jejich kondici, zabezpečení a hladký provoz. Bezplatná aplikace vám umožní zobrazit umístění vašeho vozidla, jeho stav, umožní vám zamknout či odemknout vůz na dálku, spravovat plány nabíjení a mnoho dalšího.

Představení FordPass Pro

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

FORD SYNC 4

Ford SYNC 4 je cloudový komunikační a zábavní systém. Cloudové připojení umožňuje systému SYNC 4 pokročilejší plánování tras a konverzační rozpoznávání hlasu. Prostřednictvím aktualizací na dálku se váš systém bude v průběhu času dále vylepšovat. A díky bezdrátové integraci chytrých telefonů, nové 12” dotykové obrazovce a mnoha dalším funkcím představuje SYNC 4 zcela novou úroveň konektivity.

PALUBNÍ NAPÁJENÍ PRO POWER ONBOARD

E-Transit vám umožní dobíjet vaše nářadí kdekoliv, kam vás práce zavede. Palubní napájení Pro Power Onboard, dostupné jako výbava na přání, přináší 2,3 kW elektrické energie bez potřeby generátoru. To znamená, že můžete zapojit vaše vrtáky, pily, laptopy a většinu nářadí do palubní zásuvky a dát se do práce.

VOLITELNÉ JÍZDNÍ REŽIMY

Přizpůsobte způsob jízdy vašeho E-Transitu s třemi možnostmi jízdních režimů. Každý z režimů upravuje různá nastavení vozidla tak, aby optimalizoval výkon pro zvolené podmínky. Režim Normální je ideální pro každodenní ježdění, režim Kluzký povrch vylepšuje řízení v mokru nebo na ledu a režim EKO umožňuje vydat to nejlepší z akumulátoru.

NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ

Více informací získáte na těchto odkazech