Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > RANGER
Základní cena od Net Retail Price (CV) bez DPH
Základní cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

FORD RANGER

Ještě lepší než dosud

 

Najděte si svůj Ford Ranger v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Jak se rozhodnete?

Nádherné laky karoserie. Který je pro vás ten pravý?

Orange Ford Ranger Wildtrak driving on mountain road
Orange Ford Ranger on the road

Pracuje chytřeji a pilněji

Ford Ranger je zkonstruovaný tak, aby odvedl svou práci. A protože je nabitý technologiemi ještě víc než dosud, pomůže nejprodávanější pick-up v Evropě chytřeji pracovat i vám. Pokročilé systémy od rozpoznávání dopravních značek přes systém udržování v pruhu až po parkovací senzory vám pomáhají udržet si přehled o situaci a zvyšují vaši řidičskou jistotu. Asistent rozjezdů ve svahu, asistent sjíždění svahů a aktivní parkovací asistent vám pak pomohou v konkrétních situacích.

Robustní konstrukce. Komfortní výbava.

Vyspělá technika a materiály nejvyšší kvality daly vzniknout interiéru, který je zrovna tak robustní a odolný jako komfortní. Poprvé v historii může být Ford Ranger vybaven modemem FordPass Connect. Tato technologie umožňuje zamknout nebo odemknout vůz na dálku, přijímat aktuální dopravní informace a připojovat se k Wi-Fi hotspotu. Život s vozem Ford je díky ní ještě lepší.

Go hands-free with SYNC 3
Silver Ford Ranger rear view driving on wet road

Výkon, hospodárnost a kultivovanost

Ford Ranger je navržen tak, aby pracoval ještě pilněji a efektivněji. Nabízí paletu výkonných nových motorů, které vytěží z každé kapky paliva maximum energie. Motory spolupracují s vyspělou novou převodovkou, která se plynule přizpůsobuje měnícím se podmínkám i terénu. Je tu i řada dalších užitečných technologií od systému Auto Stop-Start až po palubní počítač. Ranger je robustní pick-up, který má obojí – mozek i svaly.

Pokročilé bezpečnostní systémy

Ford Ranger je vybaven celou řadou inteligentních systémů, které chrání vás, vaše pasažéry i ostatní účastníky provozu. Některé technologie, jako předkolizní asistent, snižují pravděpodobnost nehody. Jiné, včetně airbagů, snižují závažnost dopravní nehody, pokud k ní už dojde. Vůz je vybaven také vyspělým zabezpečením. Můžete tak být klidní, pokud v něm necháte nářadí nebo náklad.

Ford Ranger on the road with pre-collision graphic

Kvalita, na kterou je spoleh

V případě Fordu Ranger mluví čísla sama za sebe. Tento pick-up má nosnost jednu tunu a může táhnout přívěs o hmotnosti až 3 500 kg. Má světlou výšku 237 mm a snadno přebrodí vodu hlubokou až 800 mm. Každý aspekt tohoto oceňovaného modelu je skutečně zkonstruován s ohledem na všestrannost, spolehlivost a přepravní i terénní vlastnosti.

Výherce prestižního ocenění Mezinárodní pick-up roku 2020

Nechceme se chlubit, ale díky úžasné kombinaci chytrých technologií, komfortu a vzhledu není velkým překvapením, že Ford Ranger byl zvolen Mezinárodním pick-upem roku 2020.

S hodnocením v rámci několika kategorií jako například motorizace, nákladový prostor a bezpečnost; Ford Ranger dokázal překonat všechny konkurenty a znovu ukázat, proč je dlouhodobě nejprodávanějším pick-upem v Evropě.

IPUA 2020 International Pick-Up of the Year Award

Výbavové stupně pro Ford RANGER

Specifikace (PDF 3.6MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top