NOVÝ FORD RANGER WOLFTRAK

Nový Ford Ranger Wolftrak, pick-up s pohonem 4x4, vychází z výbavového stupně XLT a je doplněn o několik designově výrazných prvků. 

Detaily tvoří matně černá kola z lehkých slitin s pneumatikami All-terrain, černě matné detaily karoserie a trubkového rámu a šedý lak karoserie.

Pod robustním exteriérem se skrývá výkonná pohonná jednotka - motor 2.0 EcoBlue 170 k s manuální převodovkou. Ta zaručuje spolehlivou manipulaci s vozem jako je Ford Ranger, který je charakteristický vysokou nosností až 1 000 kg a schopností tažení přívěsu o hmotnosti až 3 500 kgTooltip. A výběr šestistupňové manuální převodovky zaručuje spolehlivou manipulaci s vozem Ranger s charakteristickou vysokou nosností 1 112 kg a hmotností přívěsu 3 500 kgTooltip.

Dostupné pouze jako skladové vozy.

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PODÍVEJTE SE, CO RANGER WOLFTRAK DOKÁŽE

Ranger Wolftrak driving in the mountains

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Ranger Wolftrak side view

VZHLED, KTERÝ NEZKLAME

Ranger Wolftrak je odolný a designově vylepšený. Díky jemné barvě laku karoserie v odstínu šedá Sea nebo šedá Conquer se může zdát exteriér vozu Ranger Wolftrak poněkud nenápadný, ale opak je pravdou. Vzhled doplňují 17" matně černá kola z lehkých slitin, matně černá maska chladiče, spodní část předního nárazníku a zadní nárazník. Vnitřek korby nákladového prostoru je potažen ochranným povlakem pro zajištění maximální odolnosti. Součástí standardní výbavy verze Wolftrak je také elektronicky ovládaná mechanická uzávěrka diferenciálu zadní nápravy pro zajištění stabilní jízdy v náročném terénu.

VÝKON JE VÁM K DISPOZICI

Pohled do přírody, útočiště za špatného počasí nebo pojízdná kancelář - vylepšený interiér vozu Ranger Wolftrak vám je k dispozici za každé situace. Navíc díky modemu FordPass Connect můžete pracovat na jakémkoliv místě. Ranger Wolftrak obsahuje také širokou škálu chytrých funkcí a technologií jako například navigace, Live TrafficTooltip či obsluha vašeho telefonu přes chytrou obrazovku. Interiér doplňují také gumové přední i zadní rohože, které udržují vaše vozidlo čisté i při nepříznivém počasí. Ranger Wolftrak je totiž připraven podniknout jakékoliv dobrodružství s vámi, tak vyražte na cestu!

Ranger Wolftrak interior dashboard view

Více informací získáte na těchto odkazech