JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Home > Užitkové vozy > RANGER > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Robustní konstrukce. Komfortní výbava.

Vyspělá technika a materiály nejvyšší kvality daly vzniknout interiéru, který je zrovna tak robustní a odolný jako komfortní. Poprvé v historii může být Ford Ranger vybaven modemem FordPass Connect. Tato technologie umožňuje zamknout nebo odemknout vůz na dálku, přijímat aktuální dopravní informace a připojovat se k Wi-Fi hotspotu. Život s vozem Ford je díky ní ještě lepší.

Ford Ranger - Go hands-free with SYNC 3

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je Ranger k dispozici s modemem FordPass ConnectFordPass Connect. Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátového připojení 4G Wi-FiWi-Fi Hotspot až pro deset zařízení a aktuálních informací o dopravní situaci, které se zobrazují přímo na obrazovce satelitního navigačního systému.

Další funkce získáte, pokud si stáhnete aplikaci FordPass

FordPass Connect bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilním telefonem a aplikací FordPass. Po připojení budete mít k dispozici řadu nových užitečných funkcí. Například můžete svůj telefon používat k vyhledání zaparkovaného vozu či jeho zamknutí a odemknutí na dálku. Můžete monitorovat hladinu paliva v nádrži, najeté kilometry i tlak v pneumatikách. Také můžete na svůj mobilní telefon přijímat zprávy o technickém stavu vozidla nebo si můžete naprogramovat navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozu.

FordPass App close up of mobile
Ford Ranger interior LCD screen close up

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

Ford SYNC 3 je prvotřídní systém, díky kterému můžete být neustále připojeni, ovládat telefon, hudební přehrávač a navigaci intuitivními hlasovými pokyny. Umí také číst textové zprávy. Nebo můžete používat barevnou intuitivní dotykovou obrazovku podporující gesta jako posouvání prstem (swipe) a pohyb dvou prstů od sebe a k sobě (pinch). Systém si rozumí s Apple CarPlay i Android Auto. Přístup k mobilním aplikacím zajišťuje také rozhraní Applink. Dokonce stačí jen říct „mám hlad“, a systém zobrazí seznam restaurací v okolí.

Snadnější nakládání a vykládání

Ranger může být vybaven zadním čelem Easy Lift. Díky chytré konstrukci stačí k otevření i zavření zadního čela podstatně menší síla.

Orange Ford Ranger easy lift tailgate close up
Top