TRANSIT PODVOZKY

Ford Transit podvozky nabízí jedinečnou flexibilitu vozu Transit. Vůz může být upraven tak, aby vyhovoval vašim specifickým obchodním potřebám, ať už potřebujete valník, sklápěč, chladicí vůz, nebo téměř cokoliv jiného. Jedná se zatím o nejodolnější, nejspolehlivější a nejrobustnější podvozek Transit schopný splnit jakékoliv vaše požadavky. Nyní také dostupný s inteligentním pohonem všech kol (AWD) a v 5tunové verzi, díky které dosáhnete ještě větší všestrannosti.

Kapacita nákladového prostoru je omezena hmotností nákladu a jeho rozložením.

ZJISTĚTE VÍCE O VERZÍCH MODELU TRANSIT PODVOZKY

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Ranger Chassis Cab next to garages

FORD RANGER CHASSIS CAB

Servisní služby nebo speciální záchranná vozidla. Pro všechny hledající robustní, spolehlivá vozidla, která se dostanou kamkoliv. Pevná konstrukce karoserie poskytuje solidní základ pro speciální přestavby a tažnou kapacitu až 3 500 kg. Vyspělý systém pohonu všech kol zajišťuje špičkové jízdní vlastnosti a skvělou ovladatelnost vozu i při jízdě tím nejobtížnějším terénem. Díky skvělým univerzálním schopnostem může být Ford Ranger Chassis Cab ideální volbou pro vaše přestavby.

Car park with various Ford Transit Chassis Cabs

PŘESTAVBY

Vytvořte perfektní Ford Transit, který bude vyhovovat potřebám vašeho podnikání. Zjistěte více o Transit přestavbách od Fordu a našich partnerů zde.

Prozkoumejte

Více informací získáte na těchto odkazech