Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY
Základní cena od Net Retail Price (CV) bez DPH
Zvýhodněná cena od Net Retail Promotion (CV) bez DPH

TRANSIT PODVOZKY

Ford Transit podvozky nabízí jedinečnou flexibilitu vozu Transit. Vůz může být upraven tak, aby vyhovoval vašim specifickým obchodním potřebám, ať už potřebujete valník, sklápěč, chladicí vůz, nebo téměř cokoliv jiného. Jedná se zatím o nejodolnější, nejspolehlivější a nejrobustnější podvozek Transit schopný splnit jakékoliv vaše požadavky. Nyní také dostupný s inteligentním pohonem všech kol (AWD) a v 5tunové verzi, díky které dosáhnete ještě větší všestrannosti.

Kapacita nákladového prostoru je omezena hmotností nákladu a jeho rozložením.

Všestranný, spolehlivý, efektivní

Transit podvozky slouží jako vaše pojízdná kancelář. To je důvod, proč jsme se při jeho vývoji zaměřili na pohodlí, odolnost, sílu, efektivitu a ze všeho nejvíc na spolehlivost.

Transit Chassis Cab showing adaptive cruise control

Vyroben tak, aby zjednodušil práci

Transit podvozky jsou vybaveny velkým množstvím vyspělých technologií k zajištění co nejvyšší efektivity. Těmito technologiemi je například adaptivní tempomat, který docílí, že jízda po dálnicích nebude únavná a bude více hospodárnější. Mimo silnici vám pomůže Inteligentní pohon všech kol (AWD), který docílí dokonalé trakce, výjimečné ovladatelnosti a také nižší spotřeby. Díky volitelným jízdním režimům přizpůsobíte svou jízdu jakémukoliv terénu při práci.

Motory EcoBlue

Transit podvozky jsou poháněny vyspělými vznětovými motory 2.0 EcoBlue, které jsou ještě výkonnější a úspornější než dříve. Vybrat si můžete ze čtyř pohonných jednotek o výkonu až 125 kW (170 k). Určitě najdete takovou, která bude vyhovovat právě vašim potřebám.

Man using FordPass app

Váš klíč k propojenějšímu světu

Transit podvozky jsou nyní nabízeny s modemem FordPass ConnectFordPass Connect - Palubni modem. Tento systém nabízí celou řadu užitečných funkcí včetně bezdrátové sítě 4GWi-Fi Hotspot 4G LTE až pro deset zařízení, takže vy i vaši cestující můžete vždy zůstat připojeni. Systém může také dodávat aktuální dopravní informaceLive Traffic - Van přímo do navigačního systému SYNC 3, což vám pomůže vyhnout se dopravním komplikacím a najít nejrychlejší trasu do cíle. Mobilní aplikace vám umožňuje na dálku ovládat své vozidlo; zjistíte, zda je vozidlo zamčené nebo můžete ovládat až 5 připojených vozidel vozového parku.

Navržen pro maximální bezpečí

Od systému, který detekuje hrozící nebezpečí srážky s jiným vozidlem či chodcem, po systémy zajišťující trakci a stabilitu; vaše bezpečnost je pro nás nejdůležitější. Proto jsou Transit podvozky doslova naplněny velkým množstvím asistenčních technologií řidiče, které udržují vás, vaše vozidlo a náklad v bezpečí.

Transit Chassis Cab pre-collision assist graphic
Ford Transit Chassis Cab side view

Proslulá všestrannost

Transit podvozky jsou proslulé svou všestranností a flexibilitou. Díky až třem možným hmotnostním variantám jsou podvozky ideální pro velké množství nástaveb. Maximální nosnost až do 2 960 kg z nich dělá vozidla pro jakoukoliv práci.

Provedení karoserie a místo až pro 7 osob

Jednokabina a dvojkabina – L1 až L5 (krátký, střední, dlouhý, dlouhý s delším převisem vzadu a extra dlouhý rozvor), místo až pro sedm osob ve variantě s dvojkabinou. Vyberte si Transit podvozek a sestavte si vůz tak, jako by byl vyrobený na zakázku právě pro vaši firmu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Transit Podvozky

Zjistěte více

Alternativní modely

Top