TRANSIT PODVOZKY

Ford Transit podvozky nabízí jedinečnou flexibilitu vozu Transit. Vůz může být upraven tak, aby vyhovoval vašim specifickým obchodním potřebám, ať už potřebujete valník, sklápěč, chladicí vůz, nebo téměř cokoliv jiného. Jedná se zatím o nejodolnější, nejspolehlivější a nejrobustnější podvozek Transit schopný splnit jakékoliv vaše požadavky. Nyní také dostupný s inteligentním pohonem všech kol (AWD) a v 5tunové verzi, díky které dosáhnete ještě větší všestrannosti.

Kapacita nákladového prostoru je omezena hmotností nákladu a jeho rozložením.

ZJISTĚTE VÍCE O VERZÍCH MODELU TRANSIT PODVOZKY

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Ranger Chassis Cab next to garages

NOVÝ FORD RANGER PODVOZEK S JEDNOKABINOU

Pro odvětví, která spoléhají na robustní, spolehlivá vozidla, která se dostanou kamkoliv. Nejnovější verze podvozku značky Ford nabízí alternativní základ pro vaše přestavby. Ranger je nejprodávanější evropský pick-up Pevná konstrukce karoserie poskytuje solidní základ pro speciální přestavby do maximální přípustné hmotnosti až 3 190 kg a tažnou kapacitu 3 500 kg. Standardně volitelný pohon všech kol (4x4) podtrhuje chrakteristické terénní vlastnosti vozu. Nový Ranger podvozek s jednokabinou stvořený pro ty nejnáročnější podmínky by mohl být ideální volbou pro vaše přestavby.

Car park with various Ford Transit Chassis Cabs

PŘESTAVBY

Vytvořte perfektní Ford Transit, který bude vyhovovat potřebám vašeho podnikání. Zjistěte více o Transit přestavbách od Fordu a našich partnerů zde.

Prozkoumejte

Více informací získáte na těchto odkazech