All-New E-Transit Chassis front view

STVOŘENÝ PRO TĚŽKOU PRÁCI

E-TRANSIT PODVOZEK 

E-Transit Podvozek

  • Max. dojezd v kombinovaném režimu
    DOJEZD NA ELEKTRICKÝ POHON
  • MAX. HRUBÁ NOSNOST
  • DOBITÍ Z 15 % NA 80 % RYCHLONABÍJEČKOU
  • Prodejci a servis

FORD E-TRANSIT PODVOZEK

Robustní, spolehlivý a všestranný. E-Transit podvozek byl navržen tak, aby dokázal splnit jedinečné požadavky vašeho podnikání.

Sklopné zadní a boční panely valníku umožňují rychlé a snadné nakládání a vykládání. E-Transit podvozek je dostupný ve dvou délkách a s maximální hrubou nosností až 2007 kg.

Řada inteligentních funkcí jako systém SYNC 4 a mobilní aplikace FordPass Pro pomáhají maximalizovat provozuschopnost vozidla a zvýšit produktivitu vaší firmy.

Využijte dotace Ministerstva průmyslu a obchodu až 400 000 Kč na nákup užitkového elektromobilu.

PODÍVEJTE SE, JAK JEZDÍ

E-Transit front three-quarter view

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

NENÁROČNÉ DOBÍJENÍ

E-Transit charging graphic

INTELIGENTNÍ KONEKTIVITA

Person using FordPass Pro app

FORDPASS PRO

Bez ohledu na to, zda pracujete s jedním vozidlem, nebo jich provozujete pět, aplikace FordPass Pro vám pomůže zachovat jejich kondici, zabezpečení a hladký provoz. Bezplatná aplikace vám umožní zobrazit umístění vašeho vozidla, jeho stav, umožní vám zamknout či odemknout vůz na dálku, spravovat plány nabíjení a mnoho dalšího.

Představení FordPass Pro

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

SYNC 4

SYNC 4 je cloudový komunikační a zábavní systém. Cloudové připojení umožňuje systému SYNC 4 pokročilejší plánování tras a konverzační rozpoznávání hlasu. Prostřednictvím aktualizací na dálku se váš systém bude v průběhu času dále vylepšovat. A díky bezdrátové integraci chytrých telefonů, nové 12” dotykové obrazovce a mnoha dalším funkcím představuje SYNC 4 zcela novou úroveň konektivity.

PALUBNÍ NAPÁJENÍ PRO POWER ONBOARD

E-Transit vám umožní dobíjet vaše nářadí kdekoliv, kam vás práce zavede. Palubní napájení Pro Power Onboard, dostupné jako výbava na přání, přináší 2,3 kW elektrické energie bez potřeby generátoru. To znamená, že můžete zapojit vaše vrtáky, pily, laptopy a většinu nářadí do palubní zásuvky a dát se do práce.

VOLITELNÉ JÍZDNÍ REŽIMY

Přizpůsobte způsob jízdy vašeho E-Transitu s třemi možnostmi jízdních režimů. Každý z režimů upravuje různá nastavení vozidla tak, aby optimalizoval výkon pro zvolené podmínky. Režim Normální je ideální pro každodenní ježdění, režim Kluzký povrch vylepšuje řízení v mokru nebo na ledu a režim EKO umožňuje vydat to nejlepší z akumulátoru.

Ford E-Transit Chassis Cab conversion

PŘESTAVBY PODVOZKU

Ať už potřebujete odolný valník se sklopnými bočnicemi, sklápěč pro přepravu materiálu, chladící vůz nebo cokoliv dalšího. E-Transit podvozek představuje ideální platformu pro celou řadu přestaveb na míru.

NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ

VYBERTE SI SVŮJ E-TRANSIT PODVOZEK

Ať už je vaší prioritou převoz většího počtu pasažérů nebo velký nákladový prostor, uzavřená dodávka nebo otevřený podvozek – můžete si vybrat a nakonfigurovat perfektní E-Transit přímo pro vaše podnikání.

L2 = Střední rozvor, L3 = Dlouhý rozvor, L4 = Dlouhý rozvor, delší převis vzadu

H1 = Nízká střecha, H2 = Středně vysoká střecha, H3 = Vysoká střecha

Více informací získáte na těchto odkazech