FORD FIESTA

Nepřehlédnutelný design exteriéru, řada chytrých technologií a pokročilá mild-hybridní technologie pod kapotou… Ford Fiesta dorazil ve velkém stylu.

Přepracovaná přední maska s mřížkou chladiče a novým tvarem LED světlometů dodává vozu sportovní a dynamický vzhled.

Pokrokové technologie dotváří efektivní a příjemnou jízdu. Potěší vás například zcela nový, interaktivní digitální přístrojový štít, volitelné jízdní režimy a systém SYNC 3 s 8" dotykovou obrazovkouOverall SYNC 3.2 disclaimer

U motorů máte na výběr pokročilou mild-hybridní variantu motoru EcoBoost, které vás oslní svými jízdními vlastnostmi, působivou spotřebou paliva a nižšími emisemi CO2Non-hybrid comparison

Na výběr máte ze široké škály výbav – od sportovně inspirovaného designu Fiesty ST-Line, přes prémiový komfort Fiesty Titanium až po robustní outdoorový charakter Fiesty Active. U Fiesty najdete vždy přesně to, co zrovna potřebujete.

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ FIESTA

Zobrazený model je Fiesta Titanium

PODÍVEJTE SE, JAK JEZDÍ

Side view of the Ford Fiesta

VYBERTE SI MOTOR

Nová Fiesta nabízí řadu působivých pohonných jednotek. Můžete se těšit na pozoruhodnou spotřebu paliva a emise CO2, ať už si vyberete zážehový motor EcoBoost nebo jednu z mild-hybridních variant EcoBoost Hybrid, se šestistupňovou manuální převodovkou nebo sedmistupňovou automatickou převodovkou PowerShift.

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Fiesta pohled do interiéru na palubní desku

FORD SYNC 3

Ford SYNC 3Overall SYNC 3.2 disclaimer se bezproblémově propojí s vaším chytrým telefonem prostřednictvím Android Auto nebo Apple CarplaySync 3.2 data service notice. Můžete tak ovládat vše od telefonních hovorů a textových zpráv až po hudbu, satelitní navigaci nebo aktuální informace o provozu – vše prostřednictvím 8" barevného dotykového displeje s vysokým rozlišením nebo pomocí pozoruhodně jednoduchých, hlasových příkazů.

Ford Fiesta 12,3“ digitální přístrojový štít

DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ ŠTÍT

12,3" digitální přístrojový štít, dostupný s verzí Fiesta ST-Line X, zobrazuje informace ve vysokém rozlišení formou intuitivních a snadno čitelných ikon. Můžete si také nastavit, které informace se zobrazí, včetně navigačních upozornění nebo si naprogramovat přednastavení jednotlivých ovládacích prvků.

Prémiový audiosystém B&O

AUDIOSYSTÉM B&O

Vynikající zvuk, stylový design. Tento prémiový audiosystém s 10 reproduktory byl speciálně navržen a vyladěn pro novou Fiestu zvukovými inženýry B&O. Obsahuje také subwoofer, který je úhledně zabudován do zadní přepážky. Charakteristické vzory reproduktorů Bang & Olufsen dokonale doplňují osobitý interiér vozu.

APLIKACE FORDPASS

Odemkněte pomocí chytrého telefonu celou řadu funkcí konektivity. Aplikace FordPassFordPass Pro app umožňuje sledovat polohu vozu a údaje o jízdě, získávat aktuální dopravní informace v reálném čase a posílat upozornění na stav vozu do telefonu.

 

Více o FordPass

Mobilní telefon zobrazující aplikaci FordPass
Ford Fiesta bezdrátové nabíjení

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Při navrhování Fiesty se myslelo také na maximální prostor a praktičnost. Nový interiér Fiesty je vybaven praktickým centrálním úložným prostorem nebo bezdrátovým nabíjením pro váš chytrý telefon.Wireless Charging

 

Prozkoumejte výbavu

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

K dispozici je řada doplňkových sad pro vaše specifické potřeby.

ST-LINE X

Verze ST-Line X standardně zahrnuje nové LED světlomety s integrovanými mlhovými světly, zadní LED světla, zadní parkovací kameru, bezklíčové odemykání, intergovaný navigační systém a systém SYNC 3, zadní tmavě tónovaná skla nebo automatické stěrače.

 

Ford Fiesta LED světlomety zblízka

VŠECHNY VÝBAVOVÉ STUPNĚ

Specifikace (PDF)

Ford Promotions

SLEDUJTE NAŠE AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY NA FORD FIESTA

Zjistěte více

Pro více informací klikněte na odkazy níže