Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Osobní vozy > FIESTA
Základní cena od Gross Retail Price (PV) včetně 21 % DPH
Zvýhodněná cena od Gross Promotional Price (PV) včetně 21 % DPH

FORD FIESTA

Najděte si svůj Ford Fiesta v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Jak se rozhodnete?

Který typ a lak karoserie je pro vás ten pravý?

Které pohonné ústrojí je pro vás to pravé?

Vyšší výkon, nižší spotřeba

Ford Fiesta je dostupný se zážehovými motory 1.1 a 1.0 EcoBoost, který je několikanásobným držitelem ocenění Mezinárodní motor a hnací ústrojí roku. Motory nabízí výkon 75 k, 100 k a 125 k, můžete si pak vybrat to pravé pro vás.

Ford Kuga EcoBlue diesel engine

Nekompromisní výkon

Zážehové motory 1.5 EcoBoost využívají kombinaci přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Díky tomu dosahují vynikajícího výkonu i spotřeby. K dispozici ve verzi s výkonem 120 k nebo 150 k. Užijete si nekompromisní výkon, jaký byste očekávali od konvenčního motoru o objemu 1,5 l, ale s nižší spotřebou paliva a emisemi CO2.

Příjemná a pohodlná. Zábavná a inteligentní.

Pokud chytré technologie fungují hladce u vás doma, proč by nemohli i ve vašem autě. Ford Fiesta může být vybaven systémem SYNC 3, který usnadňuje život; prémiovým audiosystémem B&O, jenž se postará o zábavu na cestách; a elektricky ovládanou panoramatickou střechou, která učiní každou jízdu výjimečnou. Připravte se vyzkoušet všechno to i mnoho dalšího v prostoru navrženém tak, aby vám zajistil veškeré myslitelné pohodlí.

White Ford Fiesta ST Line on bridge

Neuvěřitelně chytré!

Když nastartujete Ford Fiesta, probudíte tím k životu širokou paletu vyspělých systémů a technologií. Jízdu vám může zpříjemnit například aktivní parkovací asistent, adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v pruzích, systém rozpoznávání dopravních značek a mnoho dalších. Připravte se vyzkoušet technologie tak chytré a užitečné, až se budete divit, jak jste se bez nich mohli doposud obejít.

Bezpečnost a zabezpečení jsou pro nás prioritou

Ford Fiesta disponuje celou řadou pokročilých technických řešení, která v rizikových situacích ochrání vás, vaše cestující i samotný vůz. K nejvýznamnějším prvkům patří adaptivní tempomat, aktivní parkovací asistent, chrániče hran dveří, SYNC 2.5 a automatické nouzové volání Emergency Assist. Je zde i celá řada dalších systémů, z nichž některé pomáhají nehodě úplně předejít.

Unikněte každodenní rutině

Ford Fiesta Active byl navržen jak pro každodenní městský život, tak pro výlety mimo něj. Mezi prvky inspirované vozy SUV patří například střešní ližiny, širší podběhy kol a speciální 17“ kola z lehkých slitin. Zvýšená světlá výška vám dodá pocit naprosté kontroly nad situací.

Výbavové stupně pro Ford Fiesta

Specifikace (PDF 4.2MB)
Ford Promotions

Sledujte naše aktuální akční nabídky na Ford Fiesta

Zjistěte více

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Alternativní modely

Top