FORD KUGA

Najděte si svůj Ford Kuga v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Chytře navržený, pozoruhodně efektivní, více než schopný. V rámci závazku elektrifikovat naše modely nabízíme novou Kugu také ve dvou elektrifikovaných verzích: samonabíjecí Kuga Hybrid (HEV) nebo Kuga Plug-in Hybrid (PHEV).

Pokročilá hybridní technologie Ford nabízí čistší, tišší a sofistikovanější provoz SUV. Modely Kuga Hybrid jsou dokonce k dispozici s pohonem všech kol (AWD) pro lepší jízdní vlastnosti. 

Stejně sofistikované jsou motory Kugy EcoBlue a EcoBoost, které nabízejí vyspělé nehybridní motorizace. Rozhodnutí je na vás.

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ KUGA

Zobrazený model je Titanium

Red Kuga Plug-In Hybrid side view

JAKÉ POHONNÉ ÚSTROJÍ JE TO PRAVÉ PRO VÁS?

Máte zájem přejít na některou z variant elektrifikovaného Fordu Kuga, ale nejste si jisti rozdíly? Níže naleznete podrobnější informace o HEV a PHEV technologiích Fordu Kuga i o dalších dostupných spalovacích pohonech.

Tažná síla Fordu Kuga

SAMOSTATNÁ NABÍJECÍ ÚČINNOST

Samonabíjecí Kuga Hybrid kombinuje vysoce účinný 2,5litrový zážehový motor Duratec s elektromotorem poháněným akumulátorem (a volitelným pohonem všech kol). Rovněž využívá eCVT převodovku s plynulou změnou otáček, která zajišťuje pohodlnou jízdu. Stejně jako u systému EcoBlue Hybrid (mHEV), systém HEV zachycuje energii obvykle ztracenou při zpomalování. Větší akumulátor může ukládat více energie, což dále zlepšuje spotřebu paliva a dokonce i jízdu na velmi krátké vzdálenosti pouze pomocí elektrické energie.

Posuvná zadní sedadla Fordu Kuga

FLEXIBILNÍ, PŘIZPŮSOBIVÉ USPOŘÁDÁNÍ ZADNÍCH SEDADEL

Dynamický interiér Fordu Kuga si můžete pro každou cestu dokonale upravit. Potřebujete více prostoru pro náklad na velký výlet nebo preferujete pohodlí s větším místem pro nohy vzadu? Flexibilní zadní sedadla lze posunout dopředu nebo dozadu podle aktuální potřeby a zvýšit tak kapacitu zavazadlového prostoru až o 67 litrů. Nebudete tedy mít problém zabalit vše, co potřebujete.

Ford Kuga NCAP certifikace

PĚTIHVĚZDIČKOVÁ

BEZPEČNOST

Kuga získala pět hvězdiček od přední nezávislé organizace Euro NCAP, která se zabývá bezpečností vozidel, které potvrzují její vynikající schopnost ochránit vás i vaše spolucestující. Navíc v nových testech asistenčních systémů pro řidiče  Kuga také překonala konkurenci s „Dobrým" hodnocením. To ukazuje vysokou výkonnost ve všech oblastech a vyváženost mezi zapojením řidiče a asistence vozidla s robustní bezpečnostní zálohou.

VŠECHNY VÝBAVOVÉ STUPNĚ

Specifikace (PDF)

Pro více informací klikněte na odkazy níže