Home > Osobní vozy > KUGA > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Nový Ford Kuga

EcoSport

FORD KUGA

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Kuga 

  Se zvýhodněním až 220 000 Kč*

  a Ford Credit úvěrem 0,99 %*

  Ford EcoSport Trend

  Ford Kuga je kombinací elegantního stylu s všestranností. Vůz je plný promyšlených designových detailů i inteligentních asistenčních funkcí, které zpříjemňují jízdu.

  Buďte chytří a zvolte si zvýhodněné příplatkové sady Winter a Technology*. Využijte naší mimořádné nabídky a pořiďte si pro Ford Kuga se zvýhodněním až 220 000 Kč v kombinaci motor a příplatková sada. Nyní navíc při financování úvěrem nezaplatíte nic navíc díky nulovému navýšení.*

  Na všechna plug-in hybridní (PHEV) provedení je navíc možné získat Eko bonus ve výši 70 000 Kč při výkupu vašeho stávajícího vozu.*

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.  Pro hybridní pohony platí záruka 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Zvýhodněné ceny platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2022 nebo do odvolání a nabídka je omezena počtem odebraných vozidel. Nabídka zahrnuje zvýhodnění 10 000 Kč na příplatkovou sadu WINTER a 10 000 Kč na sadu TECHNOLOGY. Eko bonus je bonus poskytnutý při výkupu vašeho stávajícího vozu libovolné značky při podpisu smlouvy na nový vůz provedení PHEV. Autorizovaný prodejce má právo výkup vozu odmítnout.

  **Ford Credit úvěr 0,99 % (p.a.), nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 31. 5. 2022. Akontace od 50%, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Kuga a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ford Kuga

  Příklad financování

  Ford Kuga ST-Line 
  2.5 Duratec Hybrid PHEV, 225 k, eCVT automatická

  Měsíční splátka 10 999 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 45 000 km

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio

  *Nabídka Ford Lease platí pro podnikatele do 30. 6. 2022, nebo do vyhlášení nových ceníkových cen ze strany Ford Motor Company s.r.o. a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Více o financování se dozvíte i na www.fordlease.cz. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top