Home > Osobní vozy > KUGA > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Nový Ford Kuga

EcoSport

FORD KUGA

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Kuga 

  Se zvýhodněním až 238 000 Kč*

  Nebo již od 9 823 Kč měsíčně s Ford Credit úvěr 0,99 %**

  Ford EcoSport Trend

  Ford Kuga je kombinací elegantního stylu s všestranností. Vůz je plný promyšlených designových detailů i inteligentních asistenčních funkcí, které zpříjemňují jízdu.

  Buďte chytří a zvolte si zvýhodněné příplatkové sady Winter a Technology*. Využijte naší mimořádné nabídky a pořiďte si pro Ford Kuga se zvýhodněním až 238 000 Kč v kombinaci motor a příplatková sada.

  Kugu můžete mít za 9 823 Kč měsíčně s Ford Credit úvěrem 0,99 %.**

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.  Pro hybridní pohony platí záruka 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Zvýhodněné ceny platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 9. 2021 nebo do odvolání a nabídka je omezena počtem odebraných vozidel. Nabídka zahrnuje zvýhodnění 10 000 Kč na příplatkovou sadu WINTER a 10 000 Kč na sadu TECHNOLOGY.

  **Reprezentativní příklad úvěru Ford Credit úvěr 0,99 % pro Ford Kuga Trend 1.5 EcoBoost 120k, 6st. manuální: Cena vozu 609 900 Kč s DPH, záloha 304 950 Kč (50 % s DPH), počet pravidelných měsíčních splátek 36, pevná zápůjční úroková sazba 0,99 %, měsíční splátka úvěru včetně pojištění 9 823 Kč. Nabídka financování platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 30. 9. 2021 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Kuga a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ford Kuga

  Příklad financování

  Ford Kuga Titanium 
  1.5 EcoBoost, 150 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 6 789 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

   

   


  Měsíční splátka 6 908 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 45 000 km

   

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 16. 7. 2021 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top