Home > Osobní vozy > KUGA > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Nový Ford Kuga

EcoSport

FORD KUGA

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Nabídky ostatních modelů

 • Ford Kuga 

  Se zvýhodněním až 220 000 Kč*

  a Ford Credit úvěrem 0,99 %**.

  Ford EcoSport Trend

  Ford Kuga je kombinací elegantního stylu s všestranností. Vůz je plný promyšlených designových detailů i inteligentních asistenčních funkcí, které zpříjemňují jízdu.

  Buďte chytří a zvolte si zvýhodněné příplatkové sady Winter a Technology*. Využijte naší mimořádné nabídky a pořiďte si pro Ford Kuga se zvýhodněním až 220 000 Kč v kombinaci motor a příplatková sada. Nyní navíc při financování úvěrem nezaplatíte nic navíc díky nulovému navýšení.*

  Na všechna plug-in hybridní (PHEV) provedení je navíc možné získat Eko bonus ve výši 70 000 Kč při výkupu vašeho stávajícího vozu.*

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.  Pro hybridní pohony platí záruka 8 let/160 000 km na vysokonapěťový akumulátor. Ostatní díly se řídí podmínkami Ford Protect.

  Poptat cenovou nabídku Vozy skladem Aktuální ceník

  *Zvýhodněné ceny platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 30. 6. 2022 nebo do odvolání a nabídka je omezena počtem odebraných vozidel. Nabídka zahrnuje zvýhodnění 10 000 Kč na příplatkovou sadu WINTER a 10 000 Kč na sadu TECHNOLOGY. Eko bonus je bonus poskytnutý při výkupu vašeho stávajícího vozu libovolné značky při podpisu smlouvy na nový vůz provedení PHEV. Autorizovaný prodejce má právo výkup vozu odmítnout.

  **Ford Credit úvěr 0,99 % (p.a.), nabídka je platná pro právnické osoby a podnikatele do 30. 6. 2022. Akontace od 50%, délka financování 24 měsíců. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby.

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Kuga a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Ford Kuga
  Příklad financování

  Ford Kuga ST-Line X
  1.5 EcoBoost 150 k, 6st. manuální,
  s příplatkovým metalickým lakem

  Měsíční splátka 9 050 Kč bez DPH*
  pro operativní leasing
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km,

  akontace 0 Kč

  Měsíční splátka 11 644 Kč bez DPH*
  pro Full-service leasing
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 60 000 km,
  akontace 0 Kč

  Fixní měsíční splátka operativního leasingu obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění včetně GAP
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio
  Fixní měsíční splátka full-service leasingu obsahuje navíc:
  • Servis u autorizovaných servisů Ford
  • Asistenční služby
  • Pneumatiky, výměna a úschova
  • Dálniční známka

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 30. 6. 2022 nebo do odvolání a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km).

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Kuga ST-Line X. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top