Nový Ford Mustang®

Výrazná ikona

Již za:

1 591 900 KčGross Retail Price (PV)

  

Představujeme sportovní vůz Ford Mustang® 7. generace. Vybaven 5litrovým motorem V8 a ikonickým zvukem. Ultramoderní interiér s přizpůsobitelným digitálním displejem. Jedna nezapomenutelná jízda, dva legendární styly karoserie – Ford Mustang fastback a convertible.

0–100 km/hPerformance Statistics S650  za

0 s

Maximální výkonPerformance Statistics S650

0 k

Maximální točivý momentPerformance Statistics S650

0 Nm

Vyrazte na projížďku

Přesvědčte se o jedinečnosti nového Mustangu v naší 360° prohlídce. 

 

Přehrát

Inspirováno elegantní siluetou a mohutnou karoserií první generace Fordu Mustang®. Výrazná přední maska s ikonickým znakem Mustang na mřížce a výrazné full LED světlomety. Vozidlo má obutá 19" kola z lehké slitiny s lakovanými brzdovými třmeny.

Výjimečný interiér modelu Mustang®

Sportovně laděný volant s kompaktním designem zajišťuje efektivní ovládání. Prémiová kožená sedadla a jemné čalounění. 6stupňová manuální nebo 10stupňová automatická převodovka s funkcí SelectShift a možností řazení pádly pod volantem.

Speciální edice Mustang® Dark HorseTM

*Uzavřená trať. Profesionální řidič. Nepokoušejte se napodobit. Evropské specifikace se mohou lišit.

Výkon

Počítačem generovaná animace zobrazující závodního řidiče na uzavřené trati. Nepokoušejte se napodobit. Model ukazující zadní spoiler, který bude k dostání později.

Výkonný 5litrový motor V8 Coyote 4. generace, s výkonem 453 koní a točivým momentem 540 Nm, plus celá řada chytrých technologií. Z nuly na sto za 4,4 sekundyPerformance Statistics S650

 

Podívejte se na Mustanga v akci

 

 

 

Vysoce účinné brzdy Brembo™ s 19" třmeny poskytují velkou brzdnou sílu. Samosvorný diferenciál pro lepší zrychlení a zatáčení na trati. Výfuk s aktivními klapkami umožňuje regulaci hlasitosti ve 4 režimech vč. tichého.

Technologie

All-New Ford Mustang using active pothole mitigation

Aktivní tlumení výmolů

Systém detekuje výmoly a chrání před prudkým vjetím do výtluku a následnými nákladnými opravami. Technologie monitoruje vstupní informace o karoserii, řízení a brzdění tak, aby detekovala výmol a nenechala kolo klesnout do výmolu.Driver-assist Mustang

Person driving an All-New Ford Mustang convertible

Buďte mezi prvními.

Vyzkoušejte si ikonické vozidlo na vlastní kůži. 

Najít partnera Ford

Upravit na míru

  

  

Vylaďte styl svého vozu

Ford Mustang driving into the sunset

© 2024 Ford Motor Company. Mustang, Dark Horse, SYNC, SelectShift a FordPass jsou ochranné známky společnosti Ford nebo jejich přidružených společností. Brembo je ochranná známka společnosti Brembo SpA použitá se svolením. MagneRide je ochranná známka společnosti BMI Group použitá se svolením. B&O je ochranná známka společnosti Bang & Olufsen Group použitá se svolením. TREMEC je ochranná známka společnosti KUO Group použitá se svolením.