Nový Ford Mustang®

Výrazná ikona

Již za:

1 591 900 KčGross Retail Price (PV)

  

Představujeme sportovní vůz Ford Mustang® 7. generace. Unikátní design. Vybaven 5,0litrovým motorem V8 a ikonickým zvukem. Interiér ve stylu závodního vozu s přizpůsobitelnými digitálními displeji.

0–100 km/hPerformance Statistics S650  za

0

s

Maximální výkonPerformance Statistics S650

0

k

Maximální točivý momentPerformance Statistics S650

0

Nm

Vyrazte na projížďku

Přesvědčte se o jedinečnosti nového Mustangu v naší 360° prohlídce.New Mustang - Recaro seats optional

 

Přehrát

Speciální edice

Mustang® Dark HorseTM

Po 21 letech představujeme novou výkonnou speciální sérii Fordu Mustang. Jedinečný styl karoserie. Vylepšená aerodynamika i ladění podvozku a motoru – výsledkem je 453 koní a zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,4 sekundyHorsepower Mustang S650.

Objevte nový Ford Mustang Dark Horse

Počítačem generovaná animace zobrazující závodního řidiče na uzavřené trati. Nepokoušejte se napodobit. Model ukazující zadní spoiler, který bude k dostání později.

Výkonný 5litrový motor V8 Coyote 4. generace, s výkonem 453 koní a točivým momentem 540 Nm, plus celá řada chytrých technologií. Z nuly na sto za 4,4 sekundyPerformance Statistics S650

 

Podívejte se na Mustanga v akci

Výjimečný interiér modelu Mustang®

 

Prohlédněte si interiér

 

Ford Mustang interior

Obklopeni technologiemi

12,4palcový digitální přístrojový panel a 13,2palcová dotyková obrazovka Ford SYNC™ 4Sync 4 attention  jsou zkombinované do jedné obrazovky, která obklopuje řidiče. 

Vychutnejte si tu sílu

Dopřejte si osobní zážitek s Fordem Mustang®

 

Testovací jízda

  

  

Vylaďte styl svého vozu

Ford Mustang driving into the sunset

© 2024 Ford Motor Company. Mustang, Dark Horse, SYNC, SelectShift a FordPass jsou ochranné známky společnosti Ford nebo jejich přidružených společností. Brembo je ochranná známka společnosti Brembo SpA použitá se svolením. MagneRide je ochranná známka společnosti BMI Group použitá se svolením. B&O je ochranná známka společnosti Bang & Olufsen Group použitá se svolením. TREMEC je ochranná známka společnosti KUO Group použitá se svolením.