Home > Osobní vozy > NOVÁ KUGA > Výbava > Komfort

Komfort a pohodlí

Ze všech designových detailů nové Kugy od plynulých linií přes propracované kožené doplňky interiéru až po nerušený výhled panoramatickou skleněnou střechou vyzařuje dynamika a energie. Široká paleta pokročilých technologií pak zpříjemňuje a usnadňuje každou jízdu.

A hand with mobile phone with FordPass App

Začněte využívat výhody konektivity

Zcela nový Ford Kuga je k dispozici s vestavěným modemem FordPass ConnectFordPass Connect. Ten přináší celou řadu nových funkcí, které dodají vaším cestám nový rozměr. Získejte bezdrátové připojení 4G LTE Wi-FiWi-Fi Hotspot 4G LTE až pro deset zařízení, odesílejte cíle svých cest z telefonu přímo do navigace vozu a během cesty získávejte aktuální informaceLive Traffic. Pokročilé funkce dálkového ovládání vám umožní ovládat a sledovat svoji Kugu odkudkoliv. Použijte svůj telefon k vyhledání svého vozu, zamknutí a odemknutí dveří nebo dokonce ke spuštění motoru na dálku či vyhřátí vozu v chladných dnech. Pokud si vyberete Plug-In Hybrid, můžete přes telefon také zjistit stav baterie, získávat upozornění související s elektrickým pohonem vozu a měnit nastavení nabíjení.

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

Ford SYNC 3 je prvotřídní systém, díky kterému můžete být neustále připojeni, ovládat telefon, hudební přehrávač a navigaci intuitivními hlasovými pokyny. Dokonce stačí jen říct „mám hlad“, a systém zobrazí seznam restaurací v okolí. Umí také číst nahlas textové zprávy. Dotyková obrazovka podporuje gesta jako posouvání prstem (swipe) a pohyb dvou prstů od sebe a k sobě (pinch). K systému SYNC 3 lze snadno připojit zařízení s Apple CarPlay i Android Auto. Přístup k mobilním aplikacím zajišťuje také rozhraní Applink. 

 

All New Ford Kuga interior showing SYNC3 and steering wheel
All New Ford Kuga B&O Sound System

Hudba v dokonale věrném podání

Bez ohledu na váš hudební vkus si každá skladba zaslouží znít přesně tak, jak to její interpret zamýšlel. A v novém Fordu Kuga se o to postará na míru navržený prémiový audiosystém B&O. Kvalifikovaní zvukoví inženýři B&O vyvinuli a naladili pokročilý 575wattový systém s 10 reproduktory speciálně pro Ford Kuga. Vychutnejte si tedy oblíbené kapely a písničky v soukromé koncertní síni.

Přístup k nabíjení přes chytrý telefon.

Pokud si vyberete plug-in hybrid, postarali jsme se o to, aby pro vás nabíjení bylo co nejsnazší. Ford spolupracuje se společností NewMotion, největší evropskou veřejnou sítí nabíjecích stanic. Díky tomuto partnerství budete mít prostřednictvím svého chytrého telefonu přístup k mnoha dalším možnostem nabíjení.  

Můžete vyhledat nejbližší veřejné nabíjecí stanice a nechat se k nim dovést navigací. Zaplatit lze prostřednictvím aplikace.

Woman checking her phone whilst charging Ford Kuga
Wall Charging point detail

Snadné nabíjení doma

Chcete svůj plug-in hybrid nabíjet doma co nejrychleji? Pomoci může nástěnná nabíječka Ford. U některého z našich partnerů vám můžeme zprostředkovat odbornou instalaci nástěnné domácí nabíječky.Tooltip Z nástěnné nabíječky se vůz nabije rychleji než z běžné zásuvky.

Top