Home > Osobní vozy > NOVÁ KUGA > Výbava > Praktičnost

Praktičnost

Rafinovaný moderní design zvenku. Přizpůsobivý, všestranný prostor. Zcela nový Ford Kuga je dokonale připraven uspokojit vaši vnitřní touhu po dobrodružství. S dvoulitrovým vznětovým motorem může Kuga táhnout přívěs o hmotnosti až 2100 kgTooltip. Plug-in hybrid má nejvyšší dovolenou hmotnost přívěsu 1200 kg. Díky široké nabídce střešních nosičů si Ford Kuga snadno připravíte na každé víkendové dobrodružství.

All New Ford Kuga interior showing flexible seating

Flexibilní, přizpůsobivé uspořádání zadních sedadel 

Dynamicky stylizovaný interiér nového Fordu Kuga vám dává svobodu přizpůsobit se každé situaci. Zavazadlový prostor má velkorysý objem 645 litrů645 litru. Potřebujete více místa pro zavazadla na velký výlet, nebo preferujete pohodlí s větším místem pro nohy vzadu? Flexibilní zadní sedadla lze posouvat dopředu nebo dozadu podle aktuální potřeby. Nebudete tedy mít problém zabalit vše, co potřebujete.

Střešní ližiny

Stylové matné hliníkové nebo černé střešní ližiny umocňují luxusní SUV charakter vašeho nového Fordu Kuga a zároveň tvoří základnu pro další příslušenství pro přepravu nákladu na střeše.

All new Ford Kuga close up on roof rails
New Ford Kuga showing close up on tow bar

Ohromující tažná síla

Od malého přívěsu až po loď, nebo velký karavan: se svojí impozantní tažnou silou až 2 100 kg je zbrusu nový Ford Kuga více než schopný zvládnout váš víkend na cestách.

Volitelné, elektricky ovládané, sklopné tažné zařízení může být v případě potřeby automaticky vytaženo, či sklopeno. Lze jej uvolnit stisknutím tlačítka. Dostupné je také plně odnímatelné tažné zařízení.

Prostorný a praktický

Snadné nákupy i cesty s dětmi do školy. Nebo můžete dozadu naložit pár jízdních kol a vydat se za dobrodružstvím. Díky flexibilním zadním sedadlům Kugy můžete zvětšit zavazadlový prostor při 2sedadlovém uspořádání až na 1534 litrů a budete tak mít vždy dostatek místa.

All New red Ford Kuga viewed from back with open booth to show  loadspace
Top