Home > Užitkové vozy > RANGER RAPTOR > Výbava > Užitná hodnota

Zkonstruovaný pro každý terén

Zcela nový Ford Ranger Raptor je precizně navržen tak, aby bez námahy dobýval i ty nejnáročnější terény světa. Specifický podvozek se žebřinovým rámem je vyztužený vysokopevnostní ocelí, aby splnil extrémní nároky kladené sportovní jízdou v terénu. Raptor má světlou výšku 281 mm a snadno přebrodí vodu hlubokou až 850 mm. Vlastně každý prvek vozu je navržený s ohledem na to, aby Raptor zprostředkoval nedostižný zážitek z jízdy v terénu.

Ford Ranger Raptor with ladder frame chassis close up

Terénní válečník

Specifický podvozek Rangeru Raptor se žebřinovým rámem je vyztužený vysokopevnostní ocelí, aby splnil extrémní nároky kladené sportovní jízdou v terénu. Podvozek Rangeru Raptor prošel náročným testováním v těch nejnehostinnějších místech planety. Vyznačuje se maximální robustností a nedostižnými terénními vlastnostmi.

Vysoko nad terénem

Terénní překážky nejsou pro Raptor žádnou překážkou. Jeho zvýšený podvozek má světlou výšku 281 mm.

Ford Ranger Raptor parked in the middle of mountains
Ford Ranger Raptor towing a boat

Vynikající předpoklady pro jízdu s přívěsem

Suverénními výkony v nejtěžším terénu schopnosti Rangeru nekončí. Můžete také převážet a tahat ty největší a nejtěžší náklady.

Hloubky se nebojí

Raptor se pustí i tam, kam se jiné automobily neodváží. Díky brodivosti 850 mm ho nezastaví ani voda.

Ford Ranger Raptor wading through deep water
Ford Ranger Ranger close up on sports bar

Přitahuje pozornost

Sportovní rám za kabinou uděluje novému Fordu Ranger Raptor nepřehlédnutelný atletický profil. Jeho součástí je i osvětlení korby, které usnadňuje manipulaci s nákladem v noci.

Uvazovací oka pro jistější zabezpečení nákladu

Tyto upevňovací body, které odpovídají normě DIN, zvyšují bezpečnost přepravy nákladu.

Ford Ranger Raptor with open top showing tie down points
Ford Ranger Raptor showing lockable pickup box

Všestranná a uzamykatelná korba

Korba nového Fordu Ranger Raptor pojme standardní europaletu, všechno vaše nářadí nebo vybavení na víkend v přírodě. Má také řadu prvků k zabezpečení nákladu, které odpovídají normám DIN: robustní oka, integrované zarážky a na některých modelech i drážky na uvazovací popruhy. Zadní čelo lze manuálně uzamknout, abyste se nemuseli bát o svůj náklad.

Elektřina po ruce

K praktickým detailům usnadňujícím práci patří i 240V zásuvka v kabině, dodávaná na přání. K nezaplacení, když potřebujete na cestách dobít telefon, tablet nebo nářadí.

Ford Ranger Raptor interior with 240V power socket close up
Top