Home > Užitkové vozy > RANGER > Výbava > Užitná hodnota

Užitečnost

Abyste měli jistotu, že se na svůj vůz můžete plně spolehnout, podrobili jsme nový Ranger nelítostnému testování v těch nejnepříznivějších podmínkách, za extrémních teplot a v nejnáročnějších terénech na světě. Tento pick-up si na nic nehraje. Je zkonstruovaný a vyrobený tak, aby zvládl každý úkol, před který ho postavíte.

 

Ideální pro tahání přívěsů

Výkon a robustnost Rangeru umožňují připojit, v závislosti na verzi a při zohlednění maximální povolené hmotnosti jízdní soupravy, brzděný přívěs s hmotností až 3 500 kg!

Hloubky se nebojí 

Ford Ranger se pustí i tam, kam se jiné vozy neodváží. Díky brodivosti až 800 mmTooltip ho nezastaví ani voda.

Ford Ranger in water
Ford Ranger with off-road pack

Dodatečná ochrana

Paket Off-road obsahuje ochranu motoru, rozvodovky a palivové nádrže. Jejím účelem je zmenšit riziko poškození vozu při jízdě mimo zpevněné komunikace. Součástí paketu je rovněž mechanická uzávěrka zadního diferenciálu, která zlepšuje trakci na kluzkém povrchu.

Všestranný a uzamykatelný nákladový prostor

Nákladový prostor Fordu Ranger pojme standardní europaletu, všechno vaše nářadí nebo vybavení na víkend v přírodě. Má také řadu prvků k zabezpečení nákladu, které odpovídají normám DIN: robustní oka, ochranný rám a na některých modelech i lištu s posuvnými oky pro uchycení nákladu. Zadní čelo lze manuálně uzamknout.

Ford Ranger with Versatile, lockable pick-up box for peace of mind
Ford Ranger with cargo tie downs

Úchytná oka pro jistější zabezpečení nákladu

Pomáhají bezpečně přepravit každý náklad. Mohou být vnitřní nebo vnější a jejich počet závisí na konkrétní variantě karoserie. Všechny odpovídají normě DIN.

Kryty nákladového prostoru

K dispozici je několik druhů krytů nákladového prostoru – vinylový, sklolaminátový a hliníkový. Stejně tak se liší varianty otevírání, aby se co nejvíce přizpůsobil vašim potřebám.

Ford Ranger with lockable cargo roller towing a boat
Ford Ranger Cargo Management System

Systém uspořádání nákladu

Sestává ze dvou lišt (jedna na každé straně ložné plochy) a z posuvných ok pro uchycení nákladu na každé straně, které lze posouvat podle velikosti převáženého nákladu.

Ochranný rám za kabinou

Ochranný rám za kabinou je k dispozici ve třech variantách. Slouží k ochranně cestujících v kabině a umocňuje vzhled vozu.

Ford Ranger with hay bale cargo
Ford Ranger with motorbike in cargo area

Design nákladového prostor

Nákladový prostor elegantně navazuje na tvar kabiny a vytváří tak unikátní vzhled vozu.

Elektřina po ruce

K praktickým detailům usnadňujícím práci patří i 230V zásuvka v kabině, dodávaná na přání. K nezaplacení, když potřebujete na cestách dobít telefon, tablet nebo nářadí.

Ford Ranger power socket in cab
Top