Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > NOVÝ TRANSIT
Základní cena od Net Retail Price (CV) bez DPH
Zvýhodněná cena od Net Retail Promotion (CV) bez DPH

NOVÝ TRANSIT

JIŽ V PRODEJI

Chytřejší, praktičtější a propojenější technologie. Výkonnější a hospodárnější motory. Atraktivní design. A co je nejdůležitější, vylepšené užitné hodnoty. To je nový Ford Transit.

Najděte si svůj Ford Transit v našem přehledu skladových vozů nebo si vyžádejte individuální cenovou nabídku vám na míru.

Podrobnější informace o voze naleznete v ceníku a katalogu.

Robustnost i pohodlí

Nezaměnitelný design nového Fordu Transit dostal osvěžený exteriér. Důmyslně vypracované prvky uvnitř kabiny a nová přístrojová deska vám zase přinášejí nové pokročilé technologie na dosah ruky.

New Transit Van parked on concrete floor

Mimořádný nákladový prostor a přístup do něj

Nákladový prostor nového Transitu se pyšní excelentními parametry: délkou ložné plochy, šířkou mezi podběhy i využitelnou výškou. Do nákladového prostoru o objemu až 15,1 krychlových metrů se vejde náklad dlouhý i přes 3 metry. A s nosností až 2,1 tuny nebudete mít nikdy nedostatek místa a budete schopni převážet téměř cokoliv. Přístup do nákladového prostoru usnadňuje široký otvor bočních dveří, optimalizovaná výška dveří a nízko položená zadní nakládací hrana.

Pomůže vám pracovat efektivněji

Nový Ford Transit je doslova nabitý pokročilými technologiemi. To vše bylo navrženo tak, abyste mohli pracovat lépe a efektivněji. Patří sem systém hlídání mrtvých úhlů a systém upozornění na provoz v kolmém směru při couvání. Oba tyto systémy vás při změně jízdního pruhu upozorní na další účastníky silničního provozu. Aktivní parkovací asistent vám usnadní parkování. A díky novému inteligentnímu tempomatu budou dlouhé cesty méně únavné a hospodárnější. Je zde dokonce i nová vysoko umístěná zadní kamera s přisvícením a přední širokoúhlá kamera, takže máte vždy přehled o tom, co se děje okolo vašeho vozu. Tyto užitečné technologie vám ušetří nemalé náklady spojené s ťukanci způsobenými neopatrným manévrováním. 

Blue Ford Transit Van driving on road
Ford engine diagram scheme

Pokročilá technologie nových motorů

V nabídce jsou pokročilé vznětové dvoulitrové motory Ford EcoBlue nové generace, díky kterým má nový Transit lepší výkon a jeho provoz je ještě hospodárnější. Vybrat si můžete ze čtyř pohonných jednotek o výkonu až 136 kW (185 k) a s točivým momentem až 415 Nm. Určitě tak najdete vůz, který bude vyhovovat vašim specifickým potřebám. Všechny motory rovněž splňují přísné emisní normy Euro 6.2. Nový Transit dokonce nabízíme ve verzi MHEV pro ještě ekonomičtější provoz s ještě nižšími emisemi CO2. Nový Transit je k dispozici také s motory HDT (Heavy Duty Truck) pro zákazníky, kteří potřebují vůz s velmi vysokou provozní hmotností. Je to ideální volba pro těžší nástavby.

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je nový Transit vybaven modemem FordPass ConnectFordPass Connect - Palubni modem. Systém nabízí řadu jedinečných výhod včetně bezdrátové sítě 4GWi-Fi Hotspot 4G pro až deset zařízení a informací o dopravní situaci v reálném časeLive Traffic - Van, které vám dodává přímo do navigačního systému vozu. V kombinaci s aplikací FordPass ve vašem telefonu budete schopni kontrolovat, zda jste nezapomněli zamknout, a také zamykat a odemykat na dálku. Také si můžete nechat ukázat polohu své dodávky na mapě – takže už vám nebude dělat starosti, že zapomenete, kde jste v cizím městě zaparkovali.

Ford Transit SYNC3
pre-collision assist demonstrative graphic

Systém, který pomáhá předcházet nehodám a chránit chodce.

Předkolizní asistent s detekcí chodců sleduje prostor před vozem prostřednictvím radaru a kamery. Zaznamená-li riziko střetu s jiným vozidlem nebo chodcem, upozorní vás na to. Pokud včas nezareagujete, systém začne automaticky brzdit, aby snížil závažnost následků srážky nebo jí v některých případech dokonce zcela zabránil.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top