FORD RANGER RAPTOR

Ford Ranger Raptor není jen tak nějaký pick-up. Tento nástupce kultovního drsňáka Ford Ranger s excelentní výkonností Focus RS v krvi totiž hravě zvládne i ten nejnáročnější terén. Jeho jedinečný, extra silný vyztužený rám podvozku používá vysoce pevnou nízkolegovanou ocel, aby vydržel hrubé zacházení i v nemilosrdném prostředí. Závodní terénní odpružení FOX Pro bylo navrženo tak, aby se vypořádalo s obtížným terénem i ve vysoké rychlosti, vyhlazuje skoky a dopady, a přitom neustále zachovává vaši plnou kontrolu a pohodlí.

Speciálně navržený 2,0litrový vznětový motor EcoBlue s dvěma turbodmychadly spolupracuje s 10stupňovou automatickou převodovkou i s řadicími pádly pod volantem. Ranger Raptor byl vyvinut divizí Ford Performance pro skutečné nadšence do terénní jízdy a kombinuje mimořádný výkon a unikátní jízdní vlastnosti.

PODÍVEJTE SE, CO RANGER RAPTOR DOKÁŽE

PROHLÉDNĚTE SI, ČÍM VYNIKÁ

PROHLÉDNĚTE SI KAŽDÝ DETAIL

 

Blue Ford Ranger Raptor driving uphill off road

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

Ford Ranger Raptor Special Edition profile view

RANGER RAPTOR SPECIAL EDITION

Nový Ranger Raptor Special Edition kombinuje výjimečné dynamické vlastnosti Rangeru Raptor s impozatním novým vzhledem limitované edice. Nezaměnitelná maska Ford, kola z lehké slitiny, nárazníky, lemy blatníků i rám za kabinou jsou vyvedeny v černé barvě. Vzhled vozu dotvářejí výrazné červené detaily na exteriéru i v interiéru, od tažných ok přes boční polepy až po kontrastní červené prošití sportovních sedadel i horní části palubní desky. Více informací vám poskytne nejbližší prodejce Ford.