NOVÝ FORD MUSTANG MACH 1

Již od 2021

Seznamte se s novým měřítkem dynamiky v modelové řadě Mustang. Představujeme Ford Mustang v nové limitované edici Mach 1. Nejvýkonnější člen řady Ford Mustang v Evropě se neztratí ani na závodním okruhu.

Obrovský výkonový arzenál: Motor 5.0 V8 poskytuje kolosální výkon 460 k při 7250 ot./min a točivý moment 529 Nm při 4900 ot./min. 

Aerodynamicky tvarovaný. Agresivně řezaný. Dekorovaný specifickými detaily limitované edice. Najdete zde také spoustu pokročilých funkcí a technologií pro vylepšení jízdních vlastností: tohle je Mustang určený pro ty, kteří to se sportovními vozy myslí vážně. 

 FORD MUSTANG MACH 1

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY

 

Ford Mustang Mach 1 na trati

BEZKONKURENČNÍ OBRATNOST

V zájmu optimální ovladatelnosti a stability je precizně naladěný podvozek kombinován s tužšími stabilizátory i předním odpružením.

Speciálně kalibrovaný elektrický posilovač řízení (EPAS) pak zajišťuje ostřejší odezvu řízení. 

NEZAMĚNITELNÝ EXTERIÉR

Každý detail nového Mustangu Mach 1 přispívá k lepším jízdním výkonům. Účinnější aerodynamický design zvyšuje přítlačnou sílu oproti jiným modelům řady Mustang. Nová přední mřížka zajišťuje lepší chlazení, potřebné pro optimální výkon na závodním okruhu, a zároveň dodává vozu agresivnější, dominantnější vzezření.  Vybírejte z palety dostupných barev karoserie včetně exkluzivního šedého laku šedá Fighter Jet. Styl inspirovaný závodními vozy dotvářejí typické pruhy na kapotě a bočních partiích v matném černém provedení. A 19" kola z lehkých slitn v povrchové úpravě Tarnished Dark spolu s exkluzivními pneumatikami Michelin udělují vozu dramatický vzhled i optimální jízdní vlastnosti. 

Ford Mustang Mach 1 pohled z boku
Ford Mustang Mach 1 interiér

NEZAMĚNITELNÝ DESIGN

Stylový, komfortní a především sportovní interiér vozu Mustang Mach 1 se vyznačuje prémiovými koženými sportovními sedadly se specifickými dekoračními pruhy Mach 1; unikátním přístrojovým panelem s tmavým efektem a výraznými akcenty; bílou hlavicí řadicí páky ve tvaru kulečníkové koule a specifickým znakem limitované edice Mach 1. Důležité provozní údaje se zobrazují na digitálním přístrojovém štítu o úhlopříčce 12,3". Jízdní vlastnosti vozu Ford Mustang Mach 1 dále vylepšuje soubor inteligentních asistenčních systémů.

NEPORAZITELNÝ NA OKRUHU

Mach 1 je králem silnic, ale díky řadě sportovních úprav je tato varianta Fordu Mustang jako doma také na závodní trati. Posilovač brzd zajišťuje rychlejší odezvu při brzdění. Přídavné chlazení motorového oleje, převodového oleje i zadního diferenciálu umožňuje delší nasazení na okruhu bez ztráty výkonu. Vylepšené sání zlepšuje průtok vzduchu motorem. Podle zvoleného jízdního režimu se mění chování motoru, odezva plynu a řízení, ale také citlivost stabilizačního a protiprokluzového systému. Mustang Mach 1 má i režim Track pro jízdu na závodním okruhu.

Ford Mustang Mach 1 z boku
Ford Mustang Mach 1 motor

NEPŘEHLÉDNUTELNÝ VÝKON

Mustang Mach 1 je k dispozici s šestistupňovou manuální nebo desetistupňovou automatickou převodovkou. Je hbitý a obratný na okruhu i na silnici. 

Speciálně naladěný motor V8 o objemu 5,0 l má vynikající výkon 460 k při 7250 ot./min a točivý moment 529 Nm při 4900 ot./min.

Vylepšení vnějšího designu jako speciálně tvarované přední partie, zadní difuzor nebo zadní spoiler zvyšují aerodynamickou účinnost. Přepínatelné jízdní režimy Normal, Sport a Track umožňují plynule měnit jízdní nastavení Mustangu Mach 1 podle podmínek.