JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Home > Osobní vozy > SUV GLP

Nabídka SUV značky Ford

Naše řada inteligentních SUV je plná pokročilých asistenčních technologií. Díky tomu se vám s nimi bude jezdit tak dobře jako s dosud žádným autem. Nabízejí spoustu místa pro cestující, zvířecí mazlíčky i zavazadla. Jsou robustní a všestranné, a díky vyvýšeným sedadlům z nich lépe uvidíte na silnici před sebou. Zkrátka se v nich budete cítit jistější, ať už vyrazíte kamkoliv.

Chci nezávaznou nabídku Chci testovací jízdu

Ford Puma

Ford Puma je SUV inspirované nejnovějšími trendy. Nabízí pozoruhodný, moderní design, který kombinuje dynamiku městského vozu se stylem vozu SUV. Puma je poháněna mild-hybridním hnacím ústrojím EcoBoost, které poskytuje vynikající výkon a impozantní spotřebu paliva, ať už v městském provozu či na okresních silnicích. Řada volitelných jízdních režimů vám umožní upravit si jízdní vlastnosti vozu podle svého stylu a aktuálních jízdních podmínek. Široká nabídka praktických prvků výbavy, mezi které patří např. největší zavazadlový prostor ve své třídě o objemu 456 litrů či dodatečný nákladový prostor MegaBox s omyvatelnou podlahou, vám usnadní každou cestu.

Blue Ford Puma SUV driving in the city
All New red Ford Kuga shown in 3/4 view next to wall

Ford Kuga

Ford Kuga kombinuje elegantní styl s všestranností a nevídanou hospodárností. Zákazníci s aktivním životním stylem ocení inteligentní asistenční funkce i řadu promyšlených designových detailů. Samonabíjecí Kuga Hybrid (HEV) nebo ze zásuvky dobíjená Kuga Plug-in Hybrid (PHEV) představují tišší, šetrnější a vyspělejší alternativy k běžným SUV.

Mustang Mach-E

Mustang Mach-E – 100% elektrické SUV. 100% charakter. Díky designovým prvkům vozu Ford Mustang, které okamžitě budí pozornost, a dokonalé konektivitě, která se neustále vyvíjí, se znovu zamilujete do řízení. Dojezd až 610 km, rychlonabíjení stejnosměrným proudem s regulací nabíjecího výkonu až do 150 kW (115 kW pro model se standardním dojezdem), telefon jako klíč a intuitivní technologie, které asistují řidiči a zpříjemňují pobyt ve voze.

All New red Ford Kuga shown in 3/4 view next to wall
Blue Ford EcoSport SUV driving in mountains

Ford Explorer

Ford Explorer představuje mezník v dokonalosti SUV. Jeho elegantní, avšak výrazná karoserie je tvarovaná tak, aby působila dojmem rafinovaných schopností. Nádherně do nejmenších detailů zpracovaný a všestranný interiér umožňuje pohodlnou jízdu až sedmi osob a zároveň poskytuje velké množství zavazadlového prostoru. Pokročilý plug-in hybridní pohon v kombinaci s inteligentním náhonem na všechna čtyři kola zajišťuje impozantní výkon s mimořádnou účinností dle potřeby. Ford Explorer je vybaven celou řadou dalších funkcí i chytrých technologií a byl pečlivě navržen tak, abyste mohli dobývat svět pohodlně a stylově.

 

Ford Ranger Wildtrak

Ranger Wildtrak neztrácí styl ani při těžké práci. Nabízí působivou průchodnost terénem, nosnost jednu tunu a utáhne brzděný přívěs o hmotnosti až 3 500 kg. Je dost robustní na každý úkol, před který ho postavíte a s řízením vám pomohou inteligentní bezpečnostní systémy jako stabilizace přívěsu nebo systém ochrany proti převrácení. A nechybí ani systém SYNC 3 s 8" dotykovou obrazovkou, který vám umožňuje být za jízdy bezpečně připojen a přitom se bavit.

Orange Ford Ranger on road

Ford – řada SUV

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top