Home > Osobní vozy > SUV GLP

Nabídka SUV značky Ford

Naše řada inteligentních SUV je plná pokročilých asistenčních technologií. Díky tomu se vám s nimi bude jezdit tak dobře jako s dosud žádným autem. Nabízejí spoustu místa pro cestující, zvířecí mazlíčky i zavazadla. Jsou robustní a všestranné, a díky vyvýšeným sedadlům z nich lépe uvidíte na silnici před sebou. Zkrátka se v nich budete cítit jistější, ať už vyrazíte kamkoliv.

Výbava kterou disponuje perfektní SUV

Ford SYNC steering wheel controls

Pokročilá technologie, kterou můžete ovládat hlasem

SYNC 3 je zatím nejpokročilejší verzí našeho multimediálního systému. Je rychlejší a jednodušeji se obsluhuje, má vylepšené hlasové ovládání v českém jazyce a ještě více funkcí. Ovládání usnadňují větší softwarová tlačítka grafického rozhraní. Dotyková 8‘‘ obrazovka nyní podporuje gesta známá z chytrých telefonů a tabletů. Výsledkem je ještě intuitivnější používání.

Ford Edge in the mountains with skiers and snowboarders

Jistota v nepředvídatelných situacích

Inteligentní pohon všech kol (AWD)Ranger AWD dokáže měnit rozdělení hnací síly podle toho, zda zrovna jedete po mokrém, suchém nebo namrzlém povrchu. Podle momentální potřeby dokáže přesměrovat více hnací síly na přední, nebo naopak na zadní kola. Výsledkem je výjimečná ovladatelnost a také nižší spotřeba, protože systém připojuje zadní kola jen v případě potřeby.

Ford Edge flat foldable seats

Tolik prostoru, kolik jen budete potřebovat

Zřejmá výhoda SUV oproti menším vozům je jejich vnitřní prostor. Ať už vyrážíte kempovat nebo jedete na nákupy, naše SUV nabízejí dostatek prostoru. A když potřebujete víc místa pro neskladné věci, můžete sklopit zadní sedadla do roviny.

Blue Ford Puma SUV driving in the city

Nový Ford Puma

Nový Ford Puma je SUV inspirované nejnovějšími trendy. Nabízí pozoruhodný, moderní design, který kombinuje dynamiku městského vozu se stylem vozu SUV. Puma je poháněna hybridním nebo benzínovým hnacím ústrojím EcoBoost, které poskytuje vynikající výkon a impozantní spotřebu paliva, ať už v městském provozu či na okresních silnicích. Řada volitelných jízdních režimů vám umožní upravit si jízdní vlastnosti vozu podle svého stylu a aktuálních jízdních podmínek. Široká nabídka praktických prvků výbavy, mezi které patří např. největší zavazadlový prostor ve své třídě o objemu 456 litrů (402 l v hybridní variantě) či dodatečný nákladový prostor MegaBox s omyvatelnou podlahou, vám usnadní každou cestu.

Ford EcoSport

Spojení klasické odolnosti vozů SUV s dynamikou kompaktního městského automobilu. Objevte kombinaci atraktivního designu, důmyslné konstrukce, inteligentních technologií a spousty možností, jak si model EcoSport přizpůsobit svým představám. Prostorný, přitažlivý a sportovní – perfektní SUV do města i kamkoli jinam.

Blue Ford EcoSport SUV driving in mountains
Grey Ford Kuga SUV on road

Ford Kuga

Atraktivní a moderní design zvenku i uvnitř. Nekompromisní dynamika a nevídaná hospodárnost. Kuga nabízí i působivý seznam chytrých funkcí, systémů a technologií. Patří k nim třeba inteligentní pohon všech kol AWD, SYNC 3 s hlasovým ovládáním a 8" dotykovou obrazovkou, aktivní parkovací asistent nebo systém Active City Stop, který dokáže zabránit nehodám při nízkých rychlostech.

Ford Ranger Wildtrak

Ranger Wildtrak neztrácí styl ani při těžké práci. Nabízí působivou průchodnost terénem, nosnost jednu tunu a utáhne brzděný přívěs o hmotnosti až 3 500 kg. Je dost robustní na každý úkol, před který ho postavíte a s řízením vám pomohou inteligentní bezpečnostní systémy jako stabilizace přívěsu nebo systém ochrany proti převrácení. A nechybí ani systém SYNC 3 s 8" dotykovou obrazovkou, který vám umožňuje být za jízdy bezpečně připojen a přitom se bavit.

Blue Ford Ranger on road
Ford Active range

Ford – řada Active

Pokud chcete vůz, který nabízí praktičnost, flexibilitu a styl vozů SUV, ale je o něco kompaktnější, podívejte se na naši novou řadu crossoverů Active. Focus Active a Fiesta Active kombinují obratné chování na silnici, jaké očekáváte od menšího vozu, s robustnějším vzhledem ve stylu SUV.

Ford – řada SUV

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top