• ZÁKLADNÍ CENA OD
     Kč Recommended price
    včetně 21 % DPH
  • KONFIGURÁTOR

JEDNA IKONA. DVA MODELY

Ikona, kterou si nelze s ničím splést má nyní druhou tvář. Ford Mustang Mach 1 se připojuje k již velmi výkonnému a schopnému Mustangu GT. Navíc oproti verzi GT je verze Mach 1 ještě výkonnější a pro závodní okruhy nejvíce optimalizovaná verze, jakou kdy Ford v Evropě nabízel.

Oba modely Ford Mustang jsou hbité, aerodynamicky tvarované, agresivně stylizované a plné nejmodernějších funkcí i asistenčních technologií. A jako sportovní vozy jsou vážně rychlé. Díky motoru 5.0 V8 o výkonu 338 kW (460 k) a točivému momentu 529 Nm dosahuje Mach 1 zrychlení 0–100 km/h za 4,4 sekundy v případě automatické převodovky a 4,8 sekundy v případě manuální převodovky. Otázka tedy zní, jak vážně to myslíte s rychlostí vy?

New Ford Mustang Mach 1
Ford Mach 1 engine

ZVÍŘE POD KAPOTOU

Mustang GT je poháněn zdokonalenou verzí oceňovaného motoru 5.0 V8 s přímým i nepřímým vstřikováním paliva pro zvýšení výkonu. Jeho motor dosahuje výkonu až 330 kW (449 k) při 7 000 ot.min-1 a točivého momentu až 529 Nm při 4600 ot.min.-1. Mustang Mach 1 obsahuje ostrý, speciálně upravený a naladěný motor 5.0 V8 s nejvyšším výkonem 338 kW (460 k) při 7250 ot.min-1 a točivým momentem 529 Nm  při 4600 ot.min-1. Oba motory lze kombinovat buď s rychlou a přesnou šestistupňovou manuální převodovkou nebo s vyspělou desetistupňovou automatickou převodovkou.

Ford Mustang Mach 1 exhaust close up

ŘEV NA POŽÁDÁNÍ

Nový Mustang Mach 1 dosahuje strhujícího výkonu a za pouhé 4,4 sekundy dosáhne zrychlení z 0 na 100 km/h. O dechberoucí svezení se postará rovněž nová chladicí soustava, precizní řízení a vylepšený podvozek. Mach 1 obsahuje také specifický výfuk, korespondující s jeho nekompromisním charakterem. Stejně jako Mustang GT má i Mach 1 ve výfuku aktivní klapku, která umožňuje regulovat vydávaný zvuk. Můžete tak přidat na hlasitosti volbou režimu „Závodní okruh“ nebo hlasitost snížit přepnutím do režimu tichého.

All-New Ford Mustang Mach 1 front three quarter view

TECHNOLOGIE PRO VYLEPŠENÍ KAŽDÉ JÍZDY

Ford Mustang je vybaven řadou technologií, které pomáhají docílit stabilnější a komfortnější jízdy. Například 12” digitální přístrojový štít zobrazuje užitečné informace optimalizované pro aktuální jízdní režim. Track Apps vám umožní sledovat v reálném čase vaše výkony. Adaptivní odpružení MagneRide™ automaticky upravuje tuhost podvozku dle jízdních podmínek (standardní výbava pro verzi Mach 1, výbava na přání pro verzi GT). Výsledkem je jízda ideálně naladěná pro každou rychlost.

PODÍVEJTE SE, V ČEM JE JINÝ

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ VŮZ MUSTANG

Zobrazený model je Mustang GT

FordPass Connect hand with a mobile phone

BUĎTE CHYTŘÍ

Aplikace FordPass zajistí jednoduché propojení s vaším novým Mustangem. Její inteligentní a intuitivní funkce vám výrazně usnadní cestování. Můžete tak ovládat svůj sportovní vůz na dálku odkudkoli a například sledovat jeho poslední známou polohu a dokonce ho na dálku zamknout pro zajištění maximální bezpečnosti. Aktuální dopravní informace v navigaci vám pomohou vyhnout se zácpám. A díky upozorněním zasílaným přímo na váš telefon se okamžitě dozvíte o jakýchkoli problémech a dostanete všechny informace potřebné k zajištění servisu.

Ford Mustang Mach 1 showing interior sync screen

DÍKY SYNC 3 MŮŽETE NECHAT RUCE NA VOLANTU

Ford SYNC 3 vám pomáhá udržovat spojení. Telefon, přehrávač a navigaci můžete ovládat stejně jako aplikace v telefonu nebo pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Díky aplikaci FordPass Connect stačí nastavit cíl cesty na telefonu a zaslat pokyn do navigace SYNC 3, jehož 8'' barevná dotyková obrazovka podporuje gesta tažení, oddalování či přibližování. K systému SYNC 3 můžete svůj chytrý telefon propojit pomocí rozhraní Apple CarPlay i Android Auto, rozhraní Applink zajišťuje přístup k některým z vašich aplikací stažených na vašem chytrém telefonu.

VŠECHNY VÝBAVOVÉ STUPNĚ

Specifikace (PDF)

Pro více informací klikněte na odkazy níže