All-New Ford Mustang Mach-E charging

JAK SE MUSTANG MACH-E NABÍJÍ

Vše, co potřebujete vědět o nabíjení svého Mustangu Mach-E.

JAK SE MUSTANG MACH-E NABÍJÍ

Usilujeme o to, aby byl každý krok při nabíjení vašeho vozu Mustang Mach-E jednoduchý a pohodlný. Prostřednictvím sítě BlueOval™ Charge Network získáte přístup k více než 500 000 nabíjecím bodům nebo si vyberte z řady řešení pro domácí nabíjení.

Ford Mustang Mach-E nabíjecí kabel zblízka

NABÍJECÍ ZÁSUVKY a KABELY

Mustang Mach-E je dodáván s nabíjecím kabelem pro veřejné nabíjení, protože ne všechny veřejné nabíječky na střídavý proud mají vlastní. Všechny veřejné stejnosměrné rychlonabíječky jsou opatřeny speciálními zabudovanými kabely, takže u nich svůj kabel potřebovat nebudete. Pro domácí nabíjení můžete využít univerzální nabíjecí kabel (výbava na přání).

VEŘEJNÉ NABÍJEČKY

Mustang Mach-E lze nabíjet střídavým i stejnosměrným proudem. Po dobu prvních pěti let budete mít po celé Evropě bezplatný přístup k nabíjecí síti FordPass s více než 500 000 nabíjecími body. Další navíc stále přibývají.

Ford je rovněž zakládajícím partnerem vysokorychlostní nabíjecí sítě IONITY. Po dokončení má být na hlavních dálnicích v celé Evropě otevřeno 400 nabíjecích stanic s 2400 nabíjecími stojany. Na těchto rychlonabíječkách se dojezd Mustangu Mach-E navyšuje tempem až 124 km za 10 minut nabíjení.

SÍŤ NABÍJECÍCH STANIC IONITY

Síť IONITY představuje nejrychlejší způsob nabíjení. Stejnosměrné nabíječky s vysokým výkonem (150 kW) dodají přibližně 124 km za 10 minut. Ideální pro krátké odpočinkové zastávky na dálnici, kde můžete rychle zvýšit dojezd a mezitím si dát šálek kávy nebo něco k jídlu.

VEŘEJNÉ NABÍJEČKY

Veřejná nabíjecí místa jsou skvělá, když se zdržujete mimo domov či kancelář, a jsou rychlejší než domácí nabíječky. Rychlonabíječky (DC) na stejnosměrný proud navýší stav akumulátoru z 10 % na 80 % přibližně za 33 minutTooltip. Ideální, když potřebujete vůz dobít rychle.

VYHLEDÁNÍ NABÍJEČKY

Průběžné dobíjení na delších cestách není s Mustangem Mach-E žádný problém. Cloudové připojení rozšiřuje výsledky vyhledávání navigačních cílů. Díky tomu můžete do plánování tras zahrnout i nejvhodnější veřejné nabíječky. Využít k tomu můžete dotykovou obrazovku systému SYNC 4 A nebo přirozené hlasové pokyny, například „Hej, Forde, najdi mi nabíječku“.

PLÁNOVÁNÍ JÍZD

Klíčovou funkcí aplikace FordPass pro Mustang Mach-E je Plánování jízd pro elektromobily. Při hledání cíle zobrazuje systém aktuální stav nabití akumulátoru a zbývající vzdálenost, kterou lze ještě ujet. Navíc umí v případě potřeby doporučit vhodné nabíjecí stanice podél naplánované trasy a automaticky započítat nabíjení na nich do plánu cesty tak, aby výsledná kombinace dojezdu, spotřeby, času stráveného na cestě a přestávek byla co nejvýhodnější.

Nový Ford Mustang Mach-E u jezera

DOJEZD AŽ 600 KMCX727 AWD Targeted Range

Už žádné zajíždění k čerpací stanici.

NAPLÁNUJTE SI CESTU NA MAPĚ

NA ČEM ZÁVISÍ DOJEZD?

Pro více informací klikněte na odkazy níže