Home > Osobní vozy > MUSTANG > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si každý okamžik

Ford Mustang je navržený tak, abyste se mohli nechat zážitkem z jízdy zcela pohltit, ať už se jen tak projíždíte městskými ulicemi nebo vyrazíte na výlet do neznáma.

Váš klíč k propojenějšímu světu

Nový Ford Mustang je poprvé v historii dostupný také s modemem FordPass ConnectFordPass Connect. Tento systém poskytuje řadu neocenitelných výhod, včetně až 4G LTE WiFiWi-Fi Hotspot 4G LTE pro až deset zařízení a živé aktualizace provozu doručené přímo do vašeho satelitního navigačního systému, což vám pomůže vyhnout se hustému provozu a užít si otevřenou cestu.

Ford SYNC with FordPass Connect detail
Hand holding mobile phone displaying FordPass app

Další funkce získáte, pokud si stáhnete aplikaci FordPass

FordPass Connect bude ještě užitečnější v kombinaci s vaším mobilním telefonem a aplikací FordPass. Po připojení budete mít k dispozici řadu nových užitečných funkcí. Například můžete svůj telefon používat k vyhledání zaparkovaného vozu či jeho zamknutí nebo odemknutí na dálku. Můžete monitorovat hladinu paliva v nádrži, najeté kilometry i tlak v pneumatikách. Také můžete na svůj mobilní telefon přijímat zprávy o technickém stavu vozidla. Také si můžete naprogramovat navigaci z domova a odeslat cíl cesty přímo ze svého telefonu do vozu.

Ford Mustang My Mode switch close up

Váš Mustang. Vaše pravidla.

Režim MyMode umožňuje uložit si vlastní kombinaci nastavení. To zahrnuje intenzitu posilovače řízení, odezvy na plyn, řazení, citlivost Elektronického stabilizačního systému i aktivní klapky výfuku.

Ještě více pohodlí díky ventilovaným a vyhřívaným sedadlům

Ve svém Mustangu se budete vždy cítit příjemně bez ohledu na to, jaké počasí panuje venku. Přední sedadla vás spolehlivě zahřejí v zimě nebo naopak ochladí v létě.

 

New Ford Mustang front interior
Top