Home > Osobní vozy > MUSTANG > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si každý okamžik

Ford Mustang je navržený tak, abyste se mohli nechat zážitkem z jízdy zcela pohltit, ať už se jen tak projíždíte městskými ulicemi nebo vyrazíte na výlet do neznáma.

Ford SYNC interior display

Díky systému Ford SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

Systém Ford SYNC 3 je zatím nejpokročilejší verzí našeho multimediálního systému. Je rychlejší a jednodušeji se obsluhuje, má vylepšené hlasové ovládání a ještě více funkcí. Ovládání usnadňují rozměrná tlačítka grafického rozhraní dotykové LCD obrazovky. Dotyková obrazovka o úhlopříčce 8" podporuje gesta známá z chytrých telefonů a tabletů (ovládání tahem nebo přiblížení dvěma prsty). Výsledkem je ještě intuitivnější pohyb v menu. Součástí systému SYNC 3 jsou rovněž rozhraní AppLink, Apple CarPlay a Android Auto, která umožňují zobrazovat informace z vašeho chytrého telefonu na palubní obrazovce.

Vyberte si barvu podle nálady

Prémiové ambientní osvětlení umožňuje přizpůsobit vzhled interiéru vaší náladě. Vybírat můžete ze sedmi odstínů nebo si vytvořit tři vlastní kombinace barev prostřednictvím funkce MyColour.

MyColour display panel

Váš Mustang. Vaše pravidla.

Režim MyMode umožňuje uložit si vlastní kombinaci nastavení. To zahrnuje intenzitu posilovače řízení, odezvy na plyn, řazení, citlivost Elektronického stabilizačního systému i aktivní klapky výfuku.

Top