JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Před nákupem > Speciální prodej > Přestavby a vestavby
vyjimecne vozy radici paka

Přestavby a nástavby pro užitkové vozy Ford

Legendární dodávky Transit i terénní pick-upy Ranger jsou skvělým základem pro různé nástavby a přestavby. Zákazníci těží z jejich robustnosti a spolehlivosti.

Dodavatelé těchto úprav mohou získat od Ford Motor Company manuál (Body and Equipment Mounting Manual), ve kterém naleznou důležité informace o tom, kde mohou vrtat do karosérie, jak spočítat těžiště vozu, jaká je elektrický výzbroj vozu, jak se k ní připojit apod.

Tipy pro úpravce užitkových vozů

Program certifikovaných přestavbářů (QVM) (PDF 1.1MB)

Společnost KOV Karoserie Velim s.r.o. je jednou z předních přestavbářských firem v České republice. Její základní nezávaznou, orientační, nabídku pro vozy Ford naleznete v následujících dokumentech.

Transit
Nástavba Hagemann

Historie firmy Hagemann sahá až do roku 1932, společnost patří k největším výrobcům užitkových nástaveb a přestaveb v ČR. Prohlédněte si její základní nezávaznou orientační nabídku pro vozy Ford:

Společnost BS - Transportní chlazení spol. s r.o. je autorizovaným zástupcem firmy CARRIER TRANSICOLD pro ČR a disponuje více jak 30letou zkušeností z oblasti chladírenských vestaveb. Prohlédněte si její nezávaznou orientační nabídku pro vozy Ford:

White Ford Transit Van
Ford Transit white

MONTEX, spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější tuzemské výrobce nástaveb, přívěsů a vybavení pro užitková vozidla, s téměř dvacetiletou tradicí. Základní nezávaznou, orientační, nabídku pro vozy Ford naleznete v následujících dokumentech.

ARB 4x4 Accessories se specializuje na úpravy terénních vozidel. V nabídce naleznete i úpravu oblíbeného pick-upu Ford Ranger. Prohlédněte si její nezávaznou orientační nabídku pro vozy Ford:

Tent on Ford Ranger
Ford Transit white

Chladící vozy Freshline od K+K Autoservis Czech s.r.o. jsou určeny pro převoz rychle se kazícího zboží jako jsou například některé potraviny, léky nebo květiny.

Společnost PROSSAN CZ s.r.o. se zaměřuje na úpravy vozidel pro záchranné složky a má zkušenosti s přípravou vozů na bázi Fordu Transit Custom.

Ford Transit Custom on the grass
Top