JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Home > Před nákupem > Speciální prodej > Přestavby a vestavby
vyjimecne vozy radici paka

Přestavby a nástavby pro užitkové vozy Ford

Legendární dodávky Transit i terénní pick-upy Ranger jsou skvělým základem pro různé nástavby a přestavby. Zákazníci těží z jejich robustnosti a spolehlivosti.

Dodavatelé těchto úprav mohou získat od Ford Motor Company manuál (Body and Equipment Mounting Manual), ve kterém naleznou důležité informace o tom, kde mohou vrtat do karosérie, jak spočítat těžiště vozu, jaká je elektrický výzbroj vozu, jak se k ní připojit apod.

Tipy pro úpravce užitkových vozů

Program certifikovaných přestavbářů (QVM) (PDF 1.1MB)

Společnost KOV Karoserie Velim s.r.o. je jednou z předních přestavbářských firem v České republice. Její základní nezávaznou, orientační, nabídku pro vozy Ford naleznete v následujících dokumentech.

Transit
Nástavba Hagemann

Historie firmy Hagemann sahá až do roku 1932, společnost patří k největším výrobcům užitkových nástaveb a přestaveb v ČR. Prohlédněte si její základní nezávaznou orientační nabídku pro vozy Ford:

Společnost BS - Transportní chlazení spol. s r.o. je autorizovaným zástupcem firmy CARRIER TRANSICOLD pro ČR a disponuje více jak 30letou zkušeností z oblasti chladírenských vestaveb. Prohlédněte si její nezávaznou orientační nabídku pro vozy Ford:

White Ford Transit Van
Ford Transit white

MONTEX, spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější tuzemské výrobce nástaveb, přívěsů a vybavení pro užitková vozidla, s téměř dvacetiletou tradicí. Základní nezávaznou, orientační, nabídku pro vozy Ford naleznete v následujících dokumentech.

ARB 4x4 Accessories se specializuje na úpravy terénních vozidel. V nabídce naleznete i úpravu oblíbeného pick-upu Ford Ranger. Prohlédněte si její nezávaznou orientační nabídku pro vozy Ford:

Tent on Ford Ranger
Top