Home > Svět Fordu > Driving Skills for Life
driving

Ford Driving Skills for Life

Bezplatné kurzy pro mladé řidiče. Program „Ford Driving Skills for Life“ přichází do Česka.

  • Kurzy budou probíhat v sobotu 15. a v neděli 16. září na letišti v Brně - Tuřanech.
  • Zájemci se mohou registrovat na webu www.forddsfl.cz.

Program bezplatných zdokonalovacích kurzů Driving Skills for Life (DSFL) pomáhá řidičům ve věku 18 až 24 let vypěstovat si bezpečné návyky za volantem. Účastníci se v malých skupinách učí, jak rozpoznat nebezpečné situace a jak bezpečně ovládat vůz. Pod dohledem zkušených instruktorů si také za volantem vyzkoušejí užitečné techniky a triky pro zvládání potenciálně rizikových situací. Více informací o akci najdete na www.forddsfl.cz.

Po absolvování autoškoly řidiči snadno podlehnou dojmu, že už všechno umí. Skutečností však je, že nezkušení řidiči dělají chybná rozhodnutí a v nebezpečných situacích nedokážou vždy správně zareagovat. V rámci programu DSFL se Ford snaží rozšířit znalosti a schopnosti mladých řidičů, aby byli na silnici jistější, ohleduplnější a hlavně bezpečnější.

Těchto bezplatných kurzů se zúčastní více než 7 000 mladých lidí ze 14 evropských zemí. Program DSFL poprvé přichází také do České republiky. Kurzy se budou konat o víkendu 15. a 16. září na letišti v Brně-Tuřanech.

Top