Lexie Limitless a nový plně elektrický Explorer®

Charge Around The Globe

31. SRPNA 2023

Lexie Limitless and the new all-electric Ford Explorer near pyramids

NÁVŠTĚVA

6 KONTINENTŮ 

BĚHEM

3 MĚSÍCŮ 

K DOSAŽENÍ

SVĚTOVÉHO PRVENSTVÍ

CESTA ZAČÍNÁ

8. září 2023 se Lexie Alford, pro miliony fanoušků známá jako @LexieLimitless, vydá na epickou průkopnickou výpravu, a to v novém plně elektrickém Fordu Explorer®

Jejím cílem je stát se prvním člověkem, který objede svět v elektromobilu. Lexie se nechala inspirovat průkopnicí a neohroženou cestovatelkou Alohou Wanderwell.

Před sto lety se Aloha stala první ženou, která objela celý svět v automobilu. A to v modelu Ford T. Aloha jako řidička, překladatelka a filmařka započala svoji cestu v pouhých 16 letech a její příběh je stejně neuvěřitelný jako její úspěchy.

Lexie Limitless stejně jako Aloha vyrazí a dokončí svou cestu ve francouzském Nice. Chystá se překonat obrovské vzdálenosti napříč šesti kontinenty. Cestou potká další dobrodruhy, navštíví fascinující místa a snad najde i dostatek nabíjecích stanic!

Lexie Limitless lifestyle photo

SLEDUJTE JEJÍ PUTOVÁNÍ

Od dob Alohy a její výpravy se toho hodně změnilo. Dnes se může moderní cestovatel připojit online, vyhledat potřebné informace a podělit se o své zážitky jedním klepnutím prstu.

Nebude to ale žádná dovolená za volantem. Jedná se o světové prvenství, které posune hranice elektromobility. V mnoha ohledech je to cesta do neznáma. Zcela jistě ji čekají světlé chvilky i strasti. Nicméně pro zkušeného cestovatele, jako je Lexie, je to součást výzvy.

Prožívejte dobrodružství společně. S pomocí hashtagu #ChargeAroundTheGlobe můžete sledovat cestu na sociálních sítích.

Instagram TikTok YouTube

Lexie Limitless near an EV charger

PŘIPRAVENI NA DOBRODRUŽSTVÍ

Lexie Limitless meeting a Ford engineer

NÁROČNÉ ŠKOLENÍ DOBRODRUHA

Lexie v rámci přípravy na to, co ji čeká, navštívila testovací polygon Ford Lommel v Belgii. Přestože za volant Explorera usedla poprvé, rychle se přizpůsobila řízení elektromobilu a získala certifikaci Advanced Driver Training.

Podívat se

Lexie Limitless meeting a Ford engineer

NÁVŠTĚVA WEATHER FACTORY

Lexie navštívila naše nejmodernější centrum pro testování v různých povětrnostních podmínkách, známé také jako Weather Factory. Zde si vyzkoušela, jak se Explorer chová v extrémních podmínkách od arktického chladu až po pouštní horko či tropickou vlhkost. Nepochybně to byla užitečná zkušenost, protože již brzy budou společně překonávat celé kontinenty.

Podívat se

Front view of the all-new electric Ford Explorer

SEZNAMTE SE S TÝMEM EXPLORER

Nový plně elektrický Explorer se pro Lexie stane na následující měsíce novým domovem. Aby ho poznala co nejlépe, vydala se na setkání s lidmi, kteří stojí za jeho vznikem. Seznámila se s moderními technologiemi použitými v jeho designu a sama navrhla několik vlastních funkcí.

Podívat se

The all-new electric Ford Explorer driving in the countryside

Nový plně elektrický Explorer

Objevujte jinak

Objevte více