Konfigurátor Testovací jízda Prodejci a servis Objednat servis Ask Ford
Home > Užitkové vozy > TRANSIT > Transit Trail

NOVÝ FORD TRANSIT TRAIL

Robustní design, řada inteligentních technologií a nová úroveň praktičnosti. Všemi těmito atributy disponuje nový Ford Transit Trail.

Mechanický samosvorný diferenciál mLSD pro vozy s pohonem předních kol posílá hnací sílu na kola s největší trakcí, čímž udržuje váš Transit Trail v pohybu i v náročnějším terénu. Inteligentní pohon všech kol zase zlepšuje schopnosti této dodávky při jízdě v terénu, čímž vám zaručí, že i tu nejnáročnější práci zvládnete hravě.

Unikátní novou masku chladiče s výrazným nápisem FORD nikdo nepřehlédne. Boční lišty a 16" kola z lehkých slitin se starají o to, abyste i ty nejtěžší úkoly zvládli stylově.

FORD TRANSIT TRAIL

Ať už vás práce zavede kamkoliv, Transit Trail vás podpoří. Od náročných polních cest po zablácená staveniště… Offroadové schopnosti této dodávky se postarají o to, aby se vaše podnikání nezastavilo. Výrazný nový design zaručuje, že v davu vyniknete.

Transit Van Trail parked

Mechanický samosvorný diferenciál

Transit Trail nabízíme s moderním systémem, který vám pomůže snadno se vypořádat s náročným terénem. Mechanický samosvorný diferenciál mLSD u vozů s pohonem předních kol redukuje nežádoucí protáčení kol, zejména na uvolněném nebo nerovném povrchu tak, že přenáší sílu na kolo s největší trakcí. To udrží vozidlo v pohybu a zlepší jeho stabilitu, když to nejvíc potřebujete. 

Mimořádný nákladový prostor

Transit Trail je velká dodávka, která disponuje působivým nákladovým prostorem o 13 metrech krychlových. a převeze předměty dlouhé až 3,5 metru. Slibuje tak tolik prostoru, kolik jen budete pro svůj vzácný náklad potřebovat. Přístup do nákladového prostoru usnadňuje široký otvor bočních dveří s možností automatického otevírání a nízko položená zadní nakládací hrana.

New Transit Trail interior showing palette with load in load space
New Ford Transit Trail all wheel drive diagram

Inteligentní pohon všech kol

Když začne jít do tuhého, nic se nevyrovná pohonu všech kol. Transit Trail nabízíme s inteligentním pohonem všech kol (výbava na přání), který nahrazuje mechanický samosvorný diferenciál a pomáhá dosáhnout ještě plynulejší a jistější jízdy na náročném terénu.

Vznětový motor Ford EcoBlue

Transit Trail je poháněn vyspělým vznětovým motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 170 k (125 kW), který nabízí hladkou kombinaci výkonu a hospodárnosti.

New Transit Trail engine
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top