Home > Užitkové vozy > TRANSIT > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Práce v pohodlí

Kabina Transitu je odolná, praktická a pohodlná. Promyšlený design se vyznačuje množstvím odkládacích prostor. Materiály jsou zvolené tak, aby dlouhodobě vydržely i nejnáročnější nasazení a přispívaly ke komfortu posádky při dlouhých cestách. Inteligentní technologie jako je například FordPass Connect docílí ještě většího komfortu a pohodlí při cestách.

Ford SYNC interior display

Váš klíč k propojenějšímu světu

Poprvé v historii je Transit vybaven modemem FordPass Connect. Systém nabízí řadu jedinečných výhod včetně bezdrátové sítě 4GWi-Fi Hotspot 4G LTE pro až deset zařízení a informací o dopravní situaci v reálném časeLive Traffic - Van, které vám dodává přímo do navigačního systému vozu. V kombinaci s aplikací FordPass ve vašem telefonu budete schopni kontrolovat, zda jste nezapomněli zamknout, a také zamykat a odemykat na dálku. Také si můžete nechat ukázat polohu své dodávky na mapě – takže už vám nebude dělat starosti, že zapomenete, kde jste v cizím městě zaparkovali. Palubní modem bude aktivován při dodání vozu.  Využívání některých datových služeb si můžete aktivovat a deaktivovat sami.

SYNC 3. Pohodlné ovládání s rukama stále na volantu

Ford SYNC 3 je pokročilý komunikační a zábavní systém, který slouží mimo jiné k ovládání telefonu, hudebního přehrávače nebo navigace. K ovládání můžete použít hlasové pokyny nebo 8" barevnou dotykovou obrazovku, která podporuje gesta zažitá z chytrých telefonů. Sledování dopravních informací v reálném čase vám pomůže vyhnout se dopravním zácpám. Když řeknete „mám hlad“, systém zobrazí seznam restaurací v okolí.

Ford Transit Van interior LCD screen close up
New Transit Van powerfold mirror close up

Zpětná zrcátka na sebe dávají pozor

Elektricky sklopná zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby předešla náhodnému poškození. Ve sklopené poloze jsou chráněny i stylové integrované ukazatele směru.

Ford Easy Fuel proti záměně paliv

S tímto systémem je načerpání nesprávného druhu paliva prakticky nemožné, protože tryska tankovací pistole neprojde hrdlem. A jelikož je systém Ford Easy Fuel bezvíčkový, nemusíte ani manipulovat se špinavým víčkem nádrže.

Ford easy fuel close up
Ford Transit Van interior showing Adjustable Heated Seats

Ještě více pohodlí díky nastavitelným a vyhřívaným sedadlům

Ve voze by vám vždy mělo být teplo bez ohledu na to, jak chladno je venku. Na přání dodávaná vyhřívaná přední sedadla vás spolehlivě zahřejí i v zimě.

Top