Home > Před nákupem > Objevte > Hybrid Electric GLP
Ford Hybrid and Electric logo

BUDOUCNOST MOBILITY

Doby, kdy jste si mohli vybírat jen mezi benzinovými a naftovými motory, jsou jednou provždy minulostí. V naší nabídce najdete mild-hybridní, hybridní, plug-in hybridní i plně elektrické modely. Je a bude z čeho vybírat. Porozumět tolika novým systémům nemusí být úplně snadné. Se správnými informacemi se v nich ale rychle zorientujete.

Ford plánuje uvést do roku 2022 na světové trhy 40 elektrifikovaných modelů, z toho 16 plně elektrických. V roce 2020 představíme plně elektrické sportovní SUV s předpokládaným dojezdem 500 km na jedno nabití.

New Ford fully electric performance vehicle

Zcela nové a plně elektrické sportovní SUV inspirované Mustangem.

Jaký elektrický vůz je pro vás ten pravý?

Zvažujete-li pořízení elektrifikovaného vozu, je důležité vědět, jaké jsou mezi jednotlivými typy rozdíly. Klepnutím na následující ikony se dozvíte podrobnější informace o vozech s mild-hybridním, hybridním, plug-in hybridním a plně elektrickým pohonem.

Výběr vozu

Vyberte si takovou technologii, která nejvíce odpovídá tomu, jak vůz využíváte.

Ford EV car range animation
Ford Transit Custom PHEV

Vhodnější do rušných měst

V Londýně máme ve zkušebním provozu flotilu vozů Ford Transit Custom Plug-In Hybrid (PHEV). Díky spolupráci s místními úřady a firmami zjišťujeme, jak mohou elektrifikované dodávky přispět k lepší kvalitě ovzduší i vyšší efektivitě vozových parků.

IONITY Na dlouhou trať

Elektrická revoluce se nedotýká jen techniky samotných automobilů. Investujeme také do infrastruktury potřebné k cestování na delší vzdálenosti. IONITY je společný podnik firem Ford, BMW Group, Daimler a značek Audi a Porsche z Volkswagen Group. Společně budujeme celoevropskou síť spolehlivých a výkonných rychlonabíjecích stanic, abyste nemuseli na cestách trávit nabíjením tolik času. Zjistěte více

IONITY electric charging stations
Which vehicle is right for you logo with electric power scheme

Jaký elektrický vůz je pro vás ten pravý?

Informace o elektrických autech se na nás valí ze všech stran. Vybrat si to nejvhodnější není jednoduché. Proto jsme shromáždili veškerá fakta, která potřebujete, abyste si vybrali takový vůz, který nejlépe vyhoví vašim potřebám.

save on costs icon

Ušetříte na provozních nákladech

Průměrná cena elektřiny potřebné k ujetí vzdálenosti 100 km elektromobilem bývá zpravidla nižší než průměrná cena benzinu či nafty na stejnou vzdálenostTooltip. A protože elektromobily mají méně pohyblivých součástí než spalovací motory, i jejich náklady na údržbu mohou být nižší. To je z dlouhodobého pohledu dobrá zpráva. Znamená totiž to, že po dobu životnosti vozu dáte za jeho provoz a údržbu méně peněz.

reduce emissions icon

Menší emise

Vůz s hybridním nebo plně elektrickým pohonem může produkovat menší emise než jen s tradičním spalovacím motorem. Elektromobil neprodukuje přímo při jízdě dokonce vůbec žádné emise.

easy charging icon

Snadné nabíjení

Obliba elektromobilů se každým rokem zvyšuje a cestovat s nimi na delší vzdálenosti je stále snazší. V Evropě se nachází již více než 120 000 nabíjecích stanic a do roku 2020 je jich plánováno až 500 000. 

Nabíjet můžete z běžné domácí zásuvky, nástěnné nabíječky nebo speciální rychlonabíječky se stejnosměrným proudem. Vůz lze tedy dobíjet doma, v práci i na cestách.

Hybridní a elektrické vozy Ford

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top