JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY > Výbava > Pohodlí a praktičnost

Pohodlí a praktičnost

Transit podvozky zdaleka nejsou jen robustní pracovní vozidla. Uvědomujeme si, že musí být i vaší kanceláří na kolech. Proto jsou i přes svoje užitné vlastnosti Transit podvozky zkonstruovány tak, aby byly co nejkomfortnější. Interiér je vybaven funkcemi a technologiemi, jejichž účelem je zpříjemnit vám život. Jakmile je vyzkoušíte, budete se divit, jak jste se bez nich dosud mohli obejít.

Man using FordPass app

Aplikace k docílení plné konektivity

Modem FordPass Connect je nyní dostupný i pro užitková vozidla. Díky aplikaci FordPass Pro můžete modem aktivovat a využívat mnoho chytrých funkcí. Společnost Ford se snaží docílit co největší konektivity i v oblasti užitkových vozidel. Pro více informací o připojení kontaktujte autorizovaného dealera Ford.

Díky SYNC 3 nemusíte vůbec spustit ruce z volantu

SYNC 3 je zatím nejpokročilejší verzí našeho systému. Je rychlejší a jednodušeji se obsluhuje, má vylepšené hlasové ovládání a ještě více funkcí. Ovládání usnadňují větší softwarová tlačítka grafického rozhraní. Dotyková obrazovka o úhlopříčce 8" nyní podporuje gesta známá z chytrých telefonů a tabletů. Výsledkem je ještě intuitivnější pohyb v menu. Součástí SYNC 3 jsou rovněž softwarová rozhraní AppLink, Apple CarPlay a Android Auto, která umožňují zobrazovat informace z vašeho chytrého telefonu na palubní obrazovce.

Ford Transit Minibus interior LCD screen close up
New Transit Chassis Cab interior entertainment system close up

Systém, který baví a informuje

Široká nabídka vyspělých komunikačních a zábavních systémů obsahuje mimo jiné konfiguraci s digitálním rádiem, CD přehrávačem, vstupem USB, prémiovými reproduktory, navigací a systémem Ford SYNC včetně hlasového ovládání.

Na sedadle řidiče

Sedadlo řidiče je plně seřiditelné, stejně jako volant, takže snadno naleznete optimální pozici. Nechybí ani vestavěná loketní opěrka a na přání je k dispozici i nastavitelná bederní opěrka, vyhřívání předních sedadel a elektricky seřiditelné sedadlo řidiče. Sedadla splňují veškeré požadavky na odolnost při použití v užitkovém voze, ale současně nabízejí stejnou úroveň pohodlí, na jakou jste zvyklí z osobního automobilu.

New Ford Transit Chassis Cab adjustable driving seat
Ford Transit Chassis Cab quickclear graphic

Vyhřívané čelní sklo

Tato inteligentní funkce umožňuje rychlý odjezd v mrazivých ránech. Jednoduše stisknete tlačítko a supertenká topná tělíska rozpustí námrazu nebo zamlžení na čelním okně. Současně pomohou zbavit námrazy stěrače.

Zpětná zrcátka na sebe dávají pozor

Elektricky sklopná zpětná zrcátka se po zaparkování automaticky sklopí, aby předešla náhodnému poškození. Ve sklopené poloze jsou chráněny i stylové integrované ukazatele směru.

Ford Transit Minibus detail of power fold mirrors
Ford Transit Minibus close crop on wipers

Stěrače, které se automaticky přizpůsobí intenzitě deště

Stěrače s dešťovým senzorem se samy spustí, když zaznamenají vlhkost na čelním okně. Rychlost stírání se automaticky reguluje podle intenzity deště. Můžete si vybrat z několika úrovní citlivosti. Tím určíte, při jaké míře vlhkosti na okně se mají stěrače spustit.

Top