Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY > Výbava > Užitná hodnota

Užitná hodnota

Transit podvozky s kabinou jsou právem vyhlášené jako všestranné a flexibilní vozy. Proto představují ideální platformu pro nejrůznější specializovaná řešení a přestavby na míru. Díky nízkým provozním nákladům se investice na jeho koupi rychle ukáže jako chytré podnikatelské rozhodnutí.

Dodatečný náklad díky vyšší nosnosti

Nová 5tunová verze vozů Transit podvozky umožňuje převážet náklad o hmotnosti až 2 960 kg.

Díky vyšší nosnosti se 5tunová verze stává nejvhodnějším kandidátem pro těžké přestavby. 5tunová verze je k dispozici ve 3 délkách rozvoru (L2, L3 a L4) a představuje tak velmi všestrannou variantu k různým přestavbám.

Silnější než kdy dříve; tato nová, vylepšená verze je připravena pracovat, kdekoliv budete potřebovat.

Ford Transit Chassis Cab features options
Ford Transit Chassis Cab body type

Transit úpravy a vylepšená nosnost

  • Plochý a pevný žebřinový rám umožňuje montáž nejrůznějších nástaveb.
  • Přišroubované koncové členy rámu umožňují úpravu délky bez svařování
  • Sériově dodávaný podvozek pro vozy s vysokým těžištěm

Tři dostupné varianty

Transit podvozky jsou k dispozici ve třech variantách dle jejich nejvyšší přípustné hmotnosti od 3 500 kg do 5 000 kg. Délky rozvorů a převisů jsou vhodné pro standardizované i nestandardní nástavby.

Z široké škály rozvorů si vybere každý. Ať potřebujete k práci podvozek se středním rozvorem (L2) nebo podvozek s extra dlouhým rozvorem (L5), Transit podvozek vyhoví vašim individuálním potřebám.

Kapacita nákladového prostoru je omezena hmotností nákladu a jeho rozložením.

Ford Transit Chassis Cab features options
Ford Transit Chassis Cab power socket close up

Elektrické zásuvky

Kromě dvou standardně dodávaných 12 V zásuvek je k dispozici i zásuvka 150 W 230 V, která se nachází mezi sedadlem řidiče a spolujezdce. Ideální pro napájení notebooku nebo jiného zařízení bez nutnosti používání adaptéru.

Dlouhá záruka na ochranu proti prorezavění pro větší pocit jistoty

Kvalitu zpracování potvrzuje i fakt, že Transit podvozky s kabinou mají standardně dvanáctiletou záruku na ochranu proti prorezavění karoserie.

Ford Transit Chassis Cab parked in construction site
A mechanic checking the chassis cab wheel

Dlouhé servisní intervaly znamenají méně prostojů

Vyspělé nové motory 2.0 EcoBlue jsou robustní a spolehlivé. Svědčí o tom i prodloužení servisních intervalů na 40 000 km nebo dva roky podle toho, co nastane dříve. Díly, u kterých se předpokládá běžné opotřebení, byly navrženy tak, aby sloužily déle bez nutnosti údržby. To vše proto, aby vás Transit podvozky s kabinou nikdy nenechaly na holičkách.

Připraven k práci rovnou z výroby

Transit podvozky jsou zkonstruovány pro těžkou práci. Jejich robustní a pevný rám představuje vynikající základ pro montáž nástaveb od specializovaných výrobců. Abychom usnadnili situaci provozovatelům, kteří hledají rychlé a snadné řešení, dodáváme tovární podvozky ve stavu připraveném k uvedení do provozu. 

Ford Transit Chassis Cab at construction site
Ford Transit Chassis Cab aerial view of chassis

Prostor pro celý tým

Transit podvozek s dvojkabinou je znamenitým řešením pro současnou přepravu pracovního týmu a nákladu. Dveře se širokým úhlem otevření usnadňují nastupování do prostorné a důmyslně promyšlené kabiny. Dvojsedadlo pro spolujezdce vpředu a standardně dodávané čtyřsedadlo vzadu umožňují pohodlně přepravovat až sedm osob. Pod sedadly se přitom nachází dostatek úložných prostor.

Jízda s přívěsem

Transit podvozky se vyznačují mimořádným užitečným zatížením a poradí si i s těžkými přívěsy. Varianty 350HD a 470 se zátěžovým podvozkem a hmotností soupravy 7000 kg mohou s patřičnou výbavou tahat brzděné přívěsy o hmotnosti až 3,5 tuny.

Ford Transit Chassis Cab tow bar close up
Top