JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Zadejte dotaz, hledané slovo
Home > Užitkové vozy > TRANSIT PODVOZKY > Výbava > Užitná hodnota

Užitná hodnota

Transit podvozky s kabinou jsou právem vyhlášené jako všestranné a flexibilní vozy. Proto představují ideální platformu pro nejrůznější specializovaná řešení a přestavby na míru. Díky nízkým provozním nákladům se investice na jeho koupi rychle ukáže jako chytré podnikatelské rozhodnutí.

Ford Transit Chassis Cab body type

Transit úpravy a vylepšená nosnost

  • Plochý a pevný žebřinový rám umožňuje montáž nejrůznějších nástaveb.
  • Přišroubované koncové členy rámu umožňují úpravu délky bez svařování
  • Sériově dodávaný podvozek pro vozy s vysokým těžištěm

Tři dostupné varianty

Transit podvozky jsou k dispozici ve čtyřech variantách dle jejich nejvyšší přípustné hmotnosti od 3 500 kg do 5 000 kg. Rozvor náprav i rozměry převisů jsou vhodné pro standardizované i nestandardní nástavby.

Standardní zpětná zrcátka jsou určena pro vozy s maximální šířkou do 2 170 mm. Pro vozy s nástavbami širokými až maximálně povolených 2 438 mm jsou k dispozici zrcátka s dlouhými rameny.

Ford Transit Chassis Cab features options
Ford Transit Chassis Cab power socket close up

Elektrické zásuvky

Kromě dvou standardně dodávaných 12 V zásuvek je k dispozici i zásuvka 150 W 230 V, která se nachází mezi sedadlem řidiče a spolujezdce. Ideální pro napájení notebooku nebo jiného zařízení bez nutnosti používání adaptéru.

Dlouhá záruka na ochranu proti prorezavění pro větší pocit jistoty

Kvalitu zpracování potvrzuje i fakt, že Transit podvozky s kabinou mají standardně dvanáctiletou záruku na ochranu proti prorezavění karoserie.

Ford Transit Chassis Cab parked in construction site
A mechanic checking the chassis cab wheel

Dlouhé servisní intervaly znamenají méně prostojů

Vyspělé nové motory 2.0 EcoBlue jsou robustní a spolehlivé. Svědčí o tom i prodloužení servisních intervalů na 40 000 km nebo dva roky podle toho, co nastane dříve. Díly, u kterých se předpokládá běžné opotřebení, byly navrženy tak, aby sloužily déle bez nutnosti údržby. To vše proto, aby vás Transit podvozky s kabinou nikdy nenechaly na holičkách.

Připraven k práci rovnou z výroby

Transit podvozky jsou zkonstruovány pro těžkou práci. Jejich robustní a pevný rám představuje vynikající základ pro montáž nástaveb od specializovaných výrobců. Abychom usnadnili situaci provozovatelům, kteří hledají rychlé a snadné řešení, dodáváme tovární podvozky ve stavu připraveném k uvedení do provozu. 

Ford Transit Chassis Cab at construction site
Ford Transit Chassis Cab aerial view of chassis

Prostor pro celý tým

Transit podvozek s dvojkabinou je znamenitým řešením pro současnou přepravu pracovního týmu a nákladu. Dveře se širokým úhlem otevření usnadňují nastupování do prostorné a důmyslně promyšlené kabiny. Dvojsedadlo pro spolujezdce vpředu a standardně dodávané čtyřsedadlo vzadu umožňují pohodlně přepravovat až sedm osob. Pod sedadly se přitom nachází dostatek úložných prostor.

Jízda s přívěsem

Transit podvozky se vyznačují mimořádným užitečným zatížením a poradí si i s těžkými přívěsy. Varianty 350HD a 470 se zátěžovým podvozkem a hmotností soupravy 7000 kg mohou s patřičnou výbavou tahat brzděné přívěsy o hmotnosti až 3,5 tuny.

Ford Transit Chassis Cab tow bar close up
Top