Home > Před nákupem > Speciální prodej > Ford Handy
Ford C-MAX

Program Ford Handy

Zatímco pro běžného člověka představuje auto především záruku většího pohodlí, v životě hendikepovaných osob je vůz často jediným prostředkem pro spojení s okolním světem. Automobil vám pomáhá žít podle vašich vlastních představ, poskytuje vám potřebnou nezávislost a soběstačnost. Stejně jako lidé bez postižení však můžete chtít od svého vozu mnohem více – skutečnou radost z řízení. Praktická koncepce našich modelů, jako jsou například Ford Grand C‑MAX nebo Tourneo Connect vám zajistí svobodnější pohyb a cestování bez omezení. Jedinečný design a technologie usnadňující řízení vám přinesou opravdový zážitek z každé jízdy.

Osud lidí se zdravotním postižením nám není lhostejný. Snažíme se proto alespoň částečně přispět ke zkvalitnění života hendikepovaných osob. Společnost Ford odstartovala již v roce 2000 dlouhodobý projekt Ford Handy, který držitelům průkazů ZTP a ZTP/P usnadní získání nového automobilu díky cenovému zvýhodnění. Pro financování vozu navíc připravíme značkový zvýhodněný úvěr Ford Credit.

Nejčastěji kupovanými vozy jsou Ford Grand C‑MAX a Tourneo Connect, které přesvědčí optimální velikostí karosérie a vnitřního prostoru a praktickými zadními posuvnými dveřmi. Oblíbený je i Ford Fiesta 3dv. s širokými dveřmi řidiče a spolujezdce.

 

Máte jakékoliv otázky vztahující se k Ford Handy? Napište nám na zakaznik@ford.com.

Prohlédněte si test upraveného vozu Grand C-MAX redakce časopisu Svět motorů a Můžeš:

SVĚT MOTORŮ (PDF 1MB) MŮŽEŠ (PDF 2MB)

LEGISLATIVA

Přehled dávek platných od 1. ledna 2012 pro osoby se zdravotním postižením.

PŘEHLED DÁVEK (PDF 0.5MB)

Top