Home > Před nákupem > Speciální prodej > Transity pro JSDH
Ford Transit Pro JSDH

Ford Transit pro JSDH

Hasičské vozy pro investiční dotace JSDH obcí

Robustní Ford Transit je dodáván na evropské trhy již od roku 1965, a za tuto více než padesátiletou tradici si 7 generací Transitu našlo více než 8 miliónů zákazníků. Značka Ford je spolehlivým partnerem hasičů po celém světě, velkou tradici má i v ČR, kde její vozy získaly status velmi oblíbených dopravních či lehkých zásahových automobilů. V poslední době se stal u českých hasičů velmi úspěšným i terénní pick-up Ford Ranger, který byl certifikován v ČR jako velitelský vůz.

Větší model Transit i menší Transit Custom jsou tak logickou volbou pro právě probíhající program Generálního ředitelství hasičského záchranného sboru ČR „Dotace obcím“. Ford si plně uvědomuje náročnost a procesní komplikovanost čerpání této účelové dotace pro SDH JPO 5, proto nabízí také konzultace a poradenství při čerpání této dotace tak, aby mohlo být maximální množství schválených vozů dokončeno a předáno včas. Naši specialisté jsou připraveni poskytnout odborné poradenství v procesu čerpání dotací.

Místo Prodejce Kontaktní osoba
Kontaktní e-mail
Brno
Brnocar
Zdeněk Štěpánek
stepanek@brnocar.cz
Brno Carent Brno
Jan Sobotka
jan.sobotka@carent.cz
Děčín
AUTO IN
Tomáš Betka
betkat@autoin.cz
Hradec Králové
AUTO IN
Tomáš Kouba
koubat@autoin.cz
Jihlava
Vysočina Auto
Tomáš Kotrč
kotrc@autocentrum-rozkos.cz
Liberec
AUTO IN
Tomáš Kouba
koubat@autoin.cz
Ostrava
AUTO IN
Tomáš Kouba
koubat@autoin.cz
Pardubice
AUTO IN Tomáš Kouba
koubat@autoin.cz
Pelhřimov
FOPO II
Adolf Lehejček
prodej@fopo.cz
Písek
Auto Vinkler
Martin Vinkler
vinkler@autovinkler.cz
Trutnov
Auto Trutnov
Petr Kašpar
kaspar@autotrutnov.cz
Třebíč HLOUCH MOTORS Michal Makovec michal.makovec@hlouch.cz
Uherské Hradiště
Autospol
Martin Kolaja
kolaja@ford-uh.cz
Ústí nad Labem
AUTO IN
Tomáš Betka
betkat@autoin.cz

Manažer projektu společnosti Ford Motor Company: Petr Šimůnek, psimunek@ford.com

Nejvhodnější verzí splňující vypsané podmínky je devítimístné provedení Transit Kombi v provedení  L2H2 nebo L3H2 ve výbavě Trend se zcela novým motorem EcoBlue o objemu 2,0 l a o výkonu 96kW / 130 k s mimořádným točivým momentem 385 Nm. Jeho výbava obsahuje mimo jiné přední klimatizaci, centrální zamykání, parkovací senzory, ABS/ESP, 12letou záruku proti prorezivění, mlhové světlomety, autorádio, 12V zásuvky, 6 úchytných bodů s únosností 500kg (každý bod), celoroční pneumatiky a tažné zařízení. Může být vybavena i nezávislým topením, zadní klimatizací nebo elektricky vyhřívaným čelním sklem.

Ford Transit je certifikován jako dopravní automobil Technickým ústavem požární ochrany (TUPO).

Ford je partnerem Ankety dobrovolný hasiči roku. Transity jsou využívány jednotkami ve všech krajích České republiky a od roku 2016 jich bylo do JSDH předáno přes 1300.

Top