FordPass Pro logo

Ať už máte ve firmě jeden vůz, nebo jich spravujete pět, aplikace FordPass Pro vám pomůže s kontrolou jejich technického stavu i zabezpečení.

 

 

 

Construction worker checking the FordPass Pro App

APLIKACE PRO PROFESIONÁLY

Aplikace FordPass Pro je určena pro užitkové vozy s palubním modemem FordPass ConnectTooltip. Po aktivaci modemu získáte přístup k mnoha užitečným funkcím, které se budou hodit během vašich hektických pracovních dní.  Chcete-li zjistit, zda váš současný Ford tuto funkci podporuje, klikněte zde.

Service person with high viz jacket checking the FordPass Pro app

ZABEZPEČENÍ

Díky inovativním funkcím FordPass Pro budete mít klidnější spaní. Se zabezepčením vám totiž pomohou Guard Mode, zónové zamykání a informace o aktuální poloze vozu.

POD DOHLEDEM

Zvýšená úroveň zabezpečení nad rámec zabudovaného alarmu. Režim Guard Mode vás upozorní, bude-li zaznamenán pokus o vniknutí do vozu prostřednictvím odcizeného nebo okopírovaného klíče.

Service person in shop checking phone and looking from window
Close up on hand holding mobile phone

ZAMČENO? 

Funkce Kontrola zámků umožňuje mrknutím oka zjistit, zda jsou všechny dveře vozu zamknuté. Prostřednictvím ovládacího centra v aplikaci můžete dokonce odemknout i zamknout dveře na dálku. Odkudkoliv.

MĚJTE PŘEHLED O SVÝCH VOZECH

Jsou všechny vaše vozy tam, kde mají být? S FordPass Pro to budete vždy vědět. Poslední zaznamenanou polohu všech svých firemních vozů můžete sledovat na jedné mapě.

Close up on person checking his phone in a shop
Person in high viz jacket looking down on building site with Ford Van

ODEMKNĚTE TĚM, KTERÝM DŮVĚŘUJETE

Vzdálené zónové zamykání umožňuje ovládat zámky dveří do kabiny a do nákladového prostoru odděleně. Můžete tedy pustit někoho do kabiny a přitom mít nákladový prostor stále zabezpečený.

Bird's eye view of vendor selling boxes of vegetables

PRODUKTIVITA

Množství inteligentních nástrojů a funkcí aplikace FordPass Pro vám pomůže dostat ze svého vozového parku maximum.

Person in front of shop checking his mobile with Ford Van parked next to shop

SPRÁVA NA DÁLKU

Díky aplikaci můžete zkontrolovat, zda je vůz zabezpečený. Vozy s automatickou převodovkou lze na dálku dokonce i nastartovat,Tooltip a připravit ho tak na vaši další jízdu. 

Construction worker in high viz jacket sitting in front seat of  Ford Transit Van

STÁLE ONLINE, STÁLE VE SPOJENÍ 

Firmu můžete řídit přímo ze své dodávky. Modem FordPass Connect promění kabinu v pojízdnou kancelář s vysokorychlostním Wi-Fi hotspotemWi-Fi Hotspot LTE, ke kterému lze připojit až 10 zařízení.

Mobile phone laying on working desk

KONDICE VOZU

Díky aplikaci FordPass Pro budete mít lepší přehled o aktuálním technickém stavu svých vozů, což může přispět k delší životnosti vozu.

Two people greeting each other viewed from open Ford Van door

JSME TU PRO VÁS

Modem FordPass Connect doporučujeme aktivovat již během převzetí vozu. Pokud by se tak nestalo, modem si můžete aktivovat také sami a to za pomoci našich video návodů, které jsou dostupné níže. V případě nejasností kontaktujte, prosím svého autorizovaného prodejce Ford.