Home > Užitkové vozy > TRANSIT CONNECT > Mimořádná nabídka > Personal

Mimořádná nabídka Ford Transit Connect

Transit Connect

FORD TRANSIT CONNECT

Prohlédněte si mimořádné nabídky níže

Všechny nabídky

 • Transit Connect

  Již za 349 900 Kč bez DPH.*

  Nebo za 5 796 Kč měsíčně s Ford Credit úvěrem 3,33 %.**

  New Transit Connect Limited 200 1.5 EcoBlue 120PS

  Seznamte se s aktuální nabídkou na Transit Connect se zvýhodněním 92 750 Kč bez DPH na provedení Van Trend s krátkým rozvorem a motorem 1.0 EcoBoost o výkonu 100 koní*. Navzdory krátkému rozvoru nabídne vůz nákladový prostor o objemu až 3,7 m3. Individuální nabídku pro další motorizace a provedení karoserie vám rádi připravíme.

  Rozjet své podnikání můžete s Transitem Connect a s Ford Credit již za 5 796 Kč měsíčně*.

  Vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 100 000 km.

  * Mimořádná nabídka platí u participujících autorizovaných partnerů Ford do 31. 12. 2020 nebo do odvolání a je omezena počtem odebraných vozidel. Mimořádná nabídka je určena pro konečné zákazníky. Konečným zákazníkem se rozumí fyzická nebo právnická osoba uvedená v kupní smlouvě na předmětné vozidlo. Na bližší podmínky se informujte u svého prodejce vozů Ford.

  ** Reprezentativní příklad Ford Credit úvěru 3,33 %: cena vozu 349 900 Kč bez DPH, záloha 130 632 Kč (40 % z ceny s DPH), doba trvání úvěru 60 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 3,33 % p.a., měsíční splátka úvěru včetně pojištění 5 796 Kč. Nabídka platí pouze pro právnické osoby a podnikatele do 31. 12. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Individuální nabídku a nabídku pro spotřebitele vám připraví autorizovaný partner Ford.

  Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

 • Operativní leasing Ford Lease

  Značkové financování Ford nejen pro podnikatele, ale i soukromé osoby

  Užívejte si bezstarostné jízdy v novém Fordu Transit Connect a péči o vůz svěřte odborníkům. S operativním leasingem Ford Lease vyřešíte financování vašeho vozu bez nutnosti koupě, i bez počáteční zálohy.

  Další výhody:

  • Daňově odečitatelná měsíční fixní splátka
  • Nulové riziko zůstatkové hodnoty
  • Možnost pravidelné obměny vozu za novější model
  Transit Connect

  Příklad financování

  Ford Transit Connect Van Trend
  1.0 EcoBoost, 100 k, 6st. manuální

  Měsíční splátka 6 369 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 48 měsíců, celkový nájezd 60 000 km

   

   


  Měsíční splátka 7 291 Kč bez DPH*
  Doba nájmu 36 měsíců, celkový nájezd 45 000 km

  Počáteční akontace 0 Kč. Jedná se o operativní leasing bez služeb. Nabídku Full-service leasingu (s kompletním balíčkem služeb - servis, výměna pneumatik, asistenční služby apod.) získáte na vyžádání.

  Fixní měsíční splátka obsahuje:
  • Finanční splátku
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla
  • Silniční daň
  • Poplatky za rádio

  *Nabídka financování platí pro podnikatele do 30. 9. 2020 a není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Ford, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců), nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). 

  Ilustrativní vyobrazení verze Ford Transit Connect Base. Hodnoty spotřeb paliva a emisí CO2 v kombinovaném režimu naleznete v aktuálních cenících a katalozích.

Top